2733
2734
عنوان

بیبی چک روژان و وندفو ،لطفا نظرتونو بگید ممنونم

| مشاهده متن کامل بحث + 3593 بازدید | 32 پست
اگه بعد از خشک شدن هاله انداخته معتبر نیست فردا صبح یکی دیگه بزن هاله داشت برو آزمایش ایشالا مثبته� ...

ن بعد خشک شدن نبود همون اولم هاله رو میدیم تایم ک گذشت پرنگتر شد ک تو عکس معلوم شد. میترسم خیلی از ازمایش خدا کنه دل همه منتظرا شاد بشه واسه منم معجزه شده باشه

خدا ب همه نینی بده ب منم بده ب حق حضرت رقیه ی صلوات برای باردار شدن همه و من

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هر چیزی ممکنه عزیزم اما بعد از سیکل میکرو خیلیا اینطوری باردار شدن ایشالا توهم هستی،بی بی چکت که ه ...

خدا کنه صب با این بیبی ب نرز سکته رسیدم از خوشحالی بعد وندفو منفی شد حالم گرفته شد. فردا اگه بتونم ازمایش برم خیلی خوب میشه

من بجای استارترهم خوشحالم هم استرس گرفتم😅 چن وقته اقدامی وچن سالته؟

عزیزم دلت خیلی کوچیکه معلومه، من ۳۱ سالمه هم شوهرم ضعیفه هم مرداد فهمیدم من ذخیرم پایینه ، نزدیک س سال جدی اقدامیم ولی قبلا هم جلوگیری طبیعی بود، یعنی اگه حامله باشم واقعا خدا معجزشو نشونم داده

2728
موقع سیکل میکرو باردار میشین یعنی چی  یکی اینو توضیح بده لطفت

میکرو همون ای وی افه، ک من تو سیکل میکرو بودم ولی کنسل شد کلی هم دارو خورده و امپول زده بودم. ک معمولا خیلیا وقتی با میکرو حامله نمیشن میگن اثر دارو تو  بدن هست ممکنه ماه بعدش حامله بشن

ن بعد خشک شدن نبود همون اولم هاله رو میدیم تایم ک گذشت پرنگتر شد ک تو عکس معلوم شد. میترسم خیلی از ا ...

ایشالا آزمایشت مثبت میشه و دلت شاد میشه❤❤❤

❤اومدی تا بره فصل دیوونگی🌼شدی آرامش کل این زندگی❤
ایشالا آزمایشت مثبت میشه و دلت شاد میشه❤❤❤

قربون دلت خدا کنه مثبت بشه  خدا کنه دل خمه منتظرا شاد بشه

2738
الهی آمین😍😍😍 چی شد؟خوش خبر باشی

نشد برم عزیزم اخه صب پاشدم بیبی زدم مارک رز ک تعریفشو شنیدم منفی شد وتدفو باز منفی شد، دو تا روژان شدم یکی منفی شد یکی مثبت با هالیه ای قشنگ معلومه همون اولم میدیدم. اونا ک منفی شد دیگه دلشو نداشتم برم چون علائمم هیچی ندارم😭😭

الهی آمین😍😍😍 چی شد؟خوش خبر باشی

دیدیش؟ اصن نمیتونم باور کنم چطور بیبی چک چطور س چهار قشنگ هاله صودتی میندازه اما صب وندفو و رز منفی شد

دیشبشم بیبی زدم روژانو هاله انداخت صورتی. اصن گیج دم برم ازمایش بگه منفیه درسته از گیجی در میام ولی میترسم طبعاتش اذیتم کنه لاقل الان نمیدونم هستم یا نه

نشد برم عزیزم اخه صب پاشدم بیبی زدم مارک رز ک تعریفشو شنیدم منفی شد وتدفو باز منفی شد، دو تا روژان ش ...

عزیزم اینم هاله ش مشخصه ولی اگه اونا منفی شدن چند روز صبرکن نشدی برو ازمایش

دیدیش؟ اصن نمیتونم باور کنم چطور بیبی چک چطور س چهار قشنگ هاله صودتی میندازه اما صب وندفو و رز منفی ...

اره مشخصه عزیزم

هرچی خدا بخواد همون میشه فعلا بهش فکرنکن،اگه میخوای برو ازمایش از این بلاتکلیفی دربیای

یا چند روز صبرکن بعد برو ایشالا مثبت باشه❤❤❤

اره مشخصه عزیزم هرچی خدا بخواد همون میشه فعلا بهش فکرنکن،اگه میخوای برو ازمایش از این بلاتکلیفی درب ...

فدات شم مرسی ک جواب دادی، رفتم ازمایش گفتم عصر جواب حاضره، خیلی استرس دارم اخه دوتا ما رک ک میگن عالیه منفی شده بعد روژان س تا مثبت با هاله صورتی ک قشنگ‌میبینم😔

فدات شم مرسی ک جواب دادی، رفتم ازمایش گفتم عصر جواب حاضره، خیلی استرس دارم اخه دوتا ما رک ک میگن عال ...

عزیزم کار خوبی کردی حداقل زودتر متوجه میشی باردار هستی یا نه

ایشالا مثبته و خوش خبر برمیگردی الهی آمین❤❤❤

2706