2737
2739
عنوان

بنظرتون دزدیه ؟

150 بازدید | 16 پست

وضع مالی شوهرم خوبه .هروقتم میرم فروشگاه میگه خودت برو هرچی خواستی بخر کارتشم میده .اگر بهش بگم لباس میخرم قیمتش ۵۰۰ فرداش بهم میده .از اموالشم هیچی به نامم نمیزنه میگه تو منو ول میکنی میری.

قبلا خودم شاغل بودم ولی الان مجبورم واسه چیزای کوچیک هی پول بگیرم خوشم نمیاد .حالا مثلا پول واسه خرج خونه میده اگر اضافه بیاد یه گوشه پس انداز کنم واسه خودم بنظرتون دزدیه ؟یا مثلا برای لباسم ۵۰۰ بگیرم ولی فقط ۲۰۰ تومنش خرج کنم بقیشو تو قلک بریزم ؟اخه یه موقع هایی چک داره دیگه باید صبر کنم تا حقوق بگیره بهم بده یا ممکنه قهر باشیم نده .کارم درسته یا نه ؟

همسرتون هر اخلاقی ‌که داشته باشه بله باید راضی باشه

فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤

دزدي نيست

ولي كلا قايمكي پول جمع كردن از مال شوهر زياد وجهه خوبي نداره

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بنظرم ازشیر مادرم حلال تره 😅

ب مامانمگفتم لااقل هفتاد هشتاد درصدخوشگلیه دنیا ب خاطر توعه خندید شد ۱۰۰درصد😍امیدوارم منم زودتر مامان بشم هرکی خوند برام دعا کنه منم حس مادری رو تجربه کنم❤

دزدی نیست، چون پول رو به خودتون داده که خرج کنین

دزدی زمانیه که مالی رو علارغم تمایل صاحبش یا بدون اطلاعش تصاحب کنین و بله مخفی کاری زیاد حس خوبی به آدم نمیده، ولی داشتن پس انداز ضروریه

I would rather have questions that can't be answered than answers that can't be questioned!
2738
2706