2737
2734
عنوان

کی ترازوی آشپزخونه ی دیجیتال داره ؟!

| مشاهده متن کامل بحث + 209 بازدید | 31 پست
قربونت منم حاملم بی خیال😂😂😂

😂😂😂یکی نیست به ما بگه خب مجبورید وقتی حال ندارید پست میذارید

ای وای از اون روز که سنگم طلا شه..... کسی چه می داندشاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد،یا پیانو می زندو آواز می خواندوجلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد.کسی چه می داند،شاید تنها شرط معشوقه ی هیتلربه خاک وخون کشیدن دنیا بود                                                   کسی سر از کار زن ها در نمی آورد،با سکوتشان شعر می خوانند،با لبهایشان قطعنامه صادر می کنندباموهایشان جنگ می طلبند , باچشم هایشان صلح! کسی چه می داندشاید آخرین بازمانده ی دنیا زنی باشدکه با شیطان تانگو می رقصد ...💙💙#سیاوش_شمشیری
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

🤣 😨😨😨 😢😢😢 یکمی وول بخورید لااقل! کپک میزنید اینطوری که!

من ازکار زیاد خسته ام جخت نشستم رو زمی😁

ای وای از اون روز که سنگم طلا شه..... کسی چه می داندشاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد،یا پیانو می زندو آواز می خواندوجلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد.کسی چه می داند،شاید تنها شرط معشوقه ی هیتلربه خاک وخون کشیدن دنیا بود                                                   کسی سر از کار زن ها در نمی آورد،با سکوتشان شعر می خوانند،با لبهایشان قطعنامه صادر می کنندباموهایشان جنگ می طلبند , باچشم هایشان صلح! کسی چه می داندشاید آخرین بازمانده ی دنیا زنی باشدکه با شیطان تانگو می رقصد ...💙💙#سیاوش_شمشیری
2731
🤣 😨😨😨 😢😢😢 یکمی وول بخورید لااقل! کپک میزنید اینطوری که!

باور کن نمیتونم 6ماهمه نفسم بالانمیاد دارم میمرم صبح وولامو خوردم الان نفس ندارم

خدایا به زن هایمان حیا وبه مردانمان غیرت عطا بفرما.تا زندگی های همه خواهران و برادرانم از ادم تا خاتم باصلح وصفا وعشق پایدار بمونه 🙏🙏🙏
والا! کاش لااقل ترازوی دیجیتال هم نداشتید😕

واقعا ما لیاقت ترازو دیجیتال نداریم😂

2740
باور کن نمیتونم 6ماهمه نفسم بالانمیاد دارم میمرم صبح وولامو خوردم الان نفس ندارم

الهی عزیزم...

ان شاالله بسلامتی بقیه ی حاملگی ت رو به راحتی پشت سر بذاری

⁦💚☁️⁩وسعت قلمرواش فراتر از آسمانها و زمین است🌏💙
الهی عزیزم... ان شاالله بسلامتی بقیه ی حاملگی ت رو به راحتی پشت سر بذاری

قربونت عزیزم

خدایا به زن هایمان حیا وبه مردانمان غیرت عطا بفرما.تا زندگی های همه خواهران و برادرانم از ادم تا خاتم باصلح وصفا وعشق پایدار بمونه 🙏🙏🙏

منو بگو چه همیشه داوطلبم واسه کمک های انسان دوستانه!

الان اگه من ترازو دیجیتال داشتم مورچه رو هم براتون وزن میکردم😕😢😒

ی قاشق غذا خوری سر صاف شکر ۱۵ گرم

بازم به معرفت تووووو

خیلی مهربونی عزیزم مررررسییییییییی😗😗😗😗😗😗😍😍😍😍😍😍😍😍

2706