2737
2734

فرهنگ های هر شهر و قومیت متفاوته. من کنجکاوم که بدونم تو خانواده خودتون یا همسراتون،اگه پدر یا مادر

تون دیگه تنها موندن، بچه ها همه رفتن سر زندگیشون،دیگه مجرد تو خونه ندارن، تنها زندگی میکنن، یا با پسر وعروس بزرگتر،یا عروس کوچکتر،و یا با دختراشون،یا تنها توی یک خونه،،که فقط بچه ها بهشون سر میزنین، وکارهاشونو کی انجام میده؟

من خود به چشم خویشتن دیدم که جانم می رود......  .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من سعی میکنم کنار مادرم و پدرم بمونم از روز اولم به داماد میگم خواست بمونه ، نخواست بره. یعنی منظورم اینه مراقب مادرم و پدرمم منتها توی یه واحد جدا که معذب نباشن  براشون امکانات رفاهی رو مهیا میکنم

تبسمی اگرم رو دهد ز عیش ندانی، که گاهی آدمی از کثرت ملال بخندد ...
2731

من اگه پیر بشم نمیرم خونه کسی یه پرستار میگیرم میشینم خونم  مزاحم کسیم نمیشم

ما نداشتیم مورد اینجوری ولی یادمه مادربزرگم بد حال بود قرار بود بره خونه خودش بچه ها تند تند سر بزنن بهش

تنهان ولی هرکدوم ازبچه هاروز بهشون سرمیزنیم اگه خدایی نکردن مشکلی هم پیش بیادمیان خونمون 

تنها یعنی شب هم

من خود به چشم خویشتن دیدم که جانم می رود......  .
2738

معمولا تنها هستند ولی یکی از بچه ها که مسولیت پذیرتره میره کارهاورا میکنه گاهی هم گروهی مبرن یا بعضی هرشب یکی از بچه ها

این اولین امضای من است.در تاریخ ۹/۹/۹۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد😍لطفا دعا کنید مادرم به آرزوش برسه

مادر بزرگم داییم اینا رفتن پیشش زندگی میکنن با میل و رغبت خودشون هر کاری هم میکنه مامان بزرگم میگه گناه دارین خانومت چه گناهی کرده زنداییم میگه نه ما اینجا خیالمون راحته پیشتونیم 

مادر پدرمم یه عمه مجرد داشتم با اون زندگی میکرد 

مادرم مسن ولی اوضاع مالی  خوبی داره برادرم با خانمش طبقه بالا هستن زن داداشم از غذای خودشون براش میفرسته(دستش درد نکنه) ،یک خانم دو هفته یک بار می ره گردگیری و جارو و اینا انجام‌میده براش ،منم چون شهر دیگه ای هستم هر دو ماه یک بار میرم اونجا اگه لازم باشه دکتری چیزی میبرمش

مادر بزرگم ۱۳ سال با مادرم زندگب میکرد.الان جداس خونه گرفتیم براش اما بازم رسیدگیش بیشتر با مادرمه.

کلا از صب تا شب همش بهش سر میزنیم و پیششیم.

نه ما همه نوه ها و بچه هاش.

تیکر به وقتِ کنکور ارشد😁
2706