2733
2734
عنوان

از همشون متنفرم

382 بازدید | 28 پست

فامیل هامو میگم

8 ماه پیش عقد کردم 

2 ماهم هست اومدیم خونه خودمون

یکبار پاگشا دعوتم نکردن عمو هام عمه هام داییم مادربزرگم اینا

هیچکسی دعوتم نکرد

در حالیکه من چندین بار خونه خاله شوهرم رفتم خونه عمه اش رفتم خونه پسرعمه و دخترعمه اش هم رفتم

اونم از فاميلاي من

خاک تو سرشون کنن 

منم عید به دیدن هیچکدومشون نمیرم بی عرضه ها

فکر کردن به تو💭.. با ارزش ترین سکوت من است💗

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وا مهمون دعوت کردنم اجباری😒

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم سونیا.....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                                 بله عکس خودم
2731

لابد رسم ندارین دیگه  منم فامیلای شوهرم کسی پاگشا نکرد  هیچ دعوتم نکردن مام هیجا نمیریم   

🤲🏻 لطفا برام دعا کنید که منم  مادر بشم ❤️ بعداً....بعداًوجود نداره ،بعداً چایی سرد میشه،بعداً آدم پیر میشه،بعداً زندگی تموم میشه ... من قوی تر از تنهاییامم 
2738

دقیقا مثل فامیلای من،  خاله هام که هیچی،  از عمه هامم یکی دعوتمون کرد

خونه تمام فامیلای شوهرم رفتیم،  کلی بهم کادو دادن،  اینای هیچی

ادم خجالت میکشه خوب.  اما کاریشم نمیشه کرد.  الان سه سال از عروسیمون میگذره،  بیخیال

برات مهم نباشه اما جلو شوهرت هیچ وقت از خانواده ات بد نگو. هیچوقت. چون مثل تف سر بالا میمونه

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !

ب شوهرت بگو کسیو ندارم.اینجور فامیلارو قایم کنی بهتره.باورت میشه من شوهرم و خانوادش اصلا نمیدونم تعداد عموها و عمه ها و خاله و دای هامو

پدر،بی تکرارم!جاودانه بمان برایم😍😘
ب شوهرت بگو کسیو ندارم.اینجور فامیلارو قایم کنی بهتره.باورت میشه من شوهرم و خانوادش اصلا نمیدونم تعد ...

مگه میشه به همسر گفت کسیو ندارم!!!!

🧶درخواست دوستی قبول نمیکنم🧶منم و این صنم و عاشقی و باقی عمر❤️ساکن هلند🌴لطفا سوالات حقوقی خود را در تاپیک ها بپرسید به هیچ عنوان در خصوصی پاسخگو نیستم🙏
دقیقا مثل فامیلای من،  خاله هام که هیچی،  از عمه هامم یکی دعوتمون کرد خونه تمام فامیلای ش ...

دقیقا مثل من

همسر پسرعموی مادرشوهرم با یکبار رفتن به خونشون یه پارچه گروووون بهم کادو داد

میگفتم درد و بلات بخوره تو سر فامیل خودم

فکر کردن به تو💭.. با ارزش ترین سکوت من است💗
2706