2733
2739
عنوان

شیرازیا لطف کنین بیاین😍😍

64 بازدید | 4 پست

دوستای شیرازی جایی رو سراغ دارین که کاپشن قشنگ و شیک داشته باشه؟ خیلیم گرون نباشه

متخصص تغذیه هستم😊                                         پیج من در اینستاگرام: green1diet@

مگه ارزونی هم داریم؟ارزونا بدردنمیخورن ستاره کاپشنای خوبی داره فک کنم

زخاک من اگر گندم برآید،از آن گندم اگر نانی پزی مستی فزاید!                                                                     منم مستی و اصل من می عشق؛بگو از می ب جز مستی چ آید؟
مگه ارزونی هم داریم؟ارزونا بدردنمیخورن ستاره کاپشنای خوبی داره فک کنم

منظورم ارزون نبود عزیزم. زیر ۱ تومن باشه‌. تو ستاره از یه کاپشن چرم خوشم اومد خیلی خیلی گرون بود

متخصص تغذیه هستم😊                                         پیج من در اینستاگرام: green1diet@

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دیگه گذشت اون موقع که جنس ارزون پیدا میشد الان دیگه همون جاهایی که قبلا ارزونی بود الان سمتشم نمیشه رفت از گرونی

دانلود نمونه سوالات استخدامی و پروژه های دانشجویی و ....  http://file-marketing.blog.ir
2731
منظورم ارزون نبود عزیزم. زیر ۱ تومن باشه‌. تو ستاره از یه کاپشن چرم خوشم اومد خیلی خیلی گرون بود

چرم کلا گرونه

زخاک من اگر گندم برآید،از آن گندم اگر نانی پزی مستی فزاید!                                                                     منم مستی و اصل من می عشق؛بگو از می ب جز مستی چ آید؟