2737
2734
عنوان

بعضی اقایون حق دارن نمیذارن خانمهاشون تنها سفر کنن

| مشاهده متن کامل بحث + 3344 بازدید | 144 پست
اره😉😉

فقط انصافا فکر نمیکردم انقد تعدادشون زیاد باشه 😅 یا شایدم اوناییکه بهشون برخورده کامنت گذاشتن و تعدادشون انشاله در همین حده

مرکز مشاوره روانشناسی: تهران_ ابتدای خیابان سهروردی جنوبی_ حسام زاده غربی_مرکز مشاوره بهزیستی🌷

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حالا قيمتا چطوري بود ؟ 

ببین معمولی بود اونجور نبود که بگی وای برم کل بازارو بخرم

ما هم کلا برای خرید نرفته بودیم ولی کسی بخواد بره عمده لوازم ارایش و کرم و اینا بیاره اوکیه، و اینکه خوب برنده

مرکز مشاوره روانشناسی: تهران_ ابتدای خیابان سهروردی جنوبی_ حسام زاده غربی_مرکز مشاوره بهزیستی🌷
فقط انصافا فکر نمیکردم انقد تعدادشون زیاد باشه 😅 یا شایدم اوناییکه بهشون برخورده کامنت گذاشتن و تعد ...

😂😂😂😂😂

اینکه هیچکس شبیه حرفاش نیست به کنار....چرا هیچکس شبیه عکساش نیست؟!😕
2731
نیان ببلعنت صلواااات😆😆😆

نه بعید میدونم پیداشون بشه 😅😄😄 ولی به نکته مهمی اشاره کرد دوستمون، باهوش بود

دقیقان 😅 همه استاد سرشون تو کار خودشون بودنه  هلاک ایرانیا هستما

سرتون تو کار خودتون باشه تو نی نی سایت اگه دقت کرده باشی معمولا برا ماست مالی کردن هرزگی و بی بند و باری  به کار برده میشه،درسایر موارد همه به کار هم کاردارن متاسفانه

👌 و شیاطین در ملک سلیمان فتنه و فساد به راه انداختند و مردم را دعوت به یادگیری و استفاده از جادوی رسانه برای انتشار اکاذیب و تحریف حقایق کردند .اما خداوند در نهایت جادوی آنان را باطل کرد (سوره بقره ایه ۱۰۲ )...🥰‏دختری که افتخاری برای گفتن داشته باشه، نیازی نداره با نشون دادن بدن یا موی سرش خودشو قهرمان نشون بده . نمایش مغز ( توانمندیهای انسانی ) بسیار متمدنانه تر از نمایش مو و اندام (نماد جنسیت ) هست... #نزدیکِ_صبح ✌🇮🇷
2738
نه بعید میدونم پیداشون بشه 😅😄😄 ولی به نکته مهمی اشاره کرد دوستمون، باهوش بود

دقیقاااا.وقتی حرف از این جور مسائل میشه تعدادی هم تو سایت هست...یه دفعه یه همچین ماجرایی منم تعریف کردم اینجا منو درسته قورت دادن از اونجا بود که فهمیدم بالاخره هستن بعضی دوستان همینجا...😃

اتفاقا ما برعکسش رو دیدیم،،خیانت میکنه،میزنه،روانیه،و...همش با یه جمله توجیه میشه:مرده دیگه،اگه زندگ ...

اتفاقا من همیشه موندم که یه زن با وجود خیانت همسر چه جوری توی اون زندگی میمونه؟

شان و شخصیت و غرور ادم پس چی میشه

سرتون تو کار خودتون باشه تو نی نی سایت اگه دقت کرده باشی معمولا برا ماست مالی کردن هرزگی و بی بند و ...

خدا به سر شاهده الان تکه های پازلو کنار هم میذارم متوجه میشم جریان چیه

جالبه همینجا نذاشتن دودقیقه از امر به معروف کردن من بگذره جلو روی خودم راجع به اینکه من به همسر سابقم میگم همسرم حرف میزنن 😅 یعنی شاهکارن

خب طفلی خانمه حتما از شوهرش ناراحت بوده گفته برم سفر یه تجدید قوایی کنم توجیه شد والسلام

دقیقا😂😂

دقیقاااا.وقتی حرف از این جور مسائل میشه تعدادی هم تو سایت هست...یه دفعه یه همچین ماجرایی منم تعریف ک ...

بقول دوستمون عبارت سرت توکار خودت باشه جاییه که منافع خودشون درخطر باشه

وگرنه تو دنیای واقعی پشه رو هوا میزنن

سرتون تو کار خودتون باشه تو نی نی سایت اگه دقت کرده باشی معمولا برا ماست مالی کردن هرزگی و بی بند و ...

وای لایک👏👏👏

2706