2737
2734
عنوان

سنوگرافی هفته 32

119 بازدید | 9 پست

سلام خانوما من امروز سنو دارم دکتر عمومی برام نوشتهOBبرای شما هم همینو نوشته بود یا چیزای دیگه هم اضافه کرده بود. ممنون میشم جواب بدین مهربونا

دختر مهربون من  بهترین هدیه خدا😍😘خداروشکر که منو لایق مامان بودنت دونستی💃دوستان لطفا دعا کنید مادر خوبی باشم براش🙏🌹

من رفتم فقط وزن، اندازه ها و مایع آمنیون و... نوشت

خدایا شکرت🙏                                      ذخیره تخمدانم کمه اگه سوالی در این مورد داشتین تاپیک آخر خودم بپرسید جواب میدم.     👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️
من رفتم فقط وزن، اندازه ها و مایع آمنیون و... نوشت

عزیزم به نظرت با این نسخه من برم همینا رو برام بررسی میکنه دکتر؟

دختر مهربون من  بهترین هدیه خدا😍😘خداروشکر که منو لایق مامان بودنت دونستی💃دوستان لطفا دعا کنید مادر خوبی باشم براش🙏🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
برا منم نوشت obوقتی رفتم وزن و مایع دورش و این چیزاشو بررسی کرد

مرسی عزیزم خیالمو راحت کردی 

عزیزم به نظرت با این نسخه من برم همینا رو برام بررسی میکنه دکتر؟

باید بررسی کنه دیگه، چون هفته های آخر چیز دیگه ای نداره سونو ها

بازم به منشی نشون بده بگو همین خوبه واسه بررسی وزن و... 

خدایا شکرت🙏                                      ذخیره تخمدانم کمه اگه سوالی در این مورد داشتین تاپیک آخر خودم بپرسید جواب میدم.     👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️
باید بررسی کنه دیگه، چون هفته های آخر چیز دیگه ای نداره سونو ها بازم به منشی نشون بده بگو همین خوبه ...

مرسی عزیزم چون دکتر عمومی نوشته یکم نگران بودم

2738
مرسی عزیزم چون دکتر عمومی نوشته یکم نگران بودم

نه نگران نباش🙂

تازه من یه بار بدون نسخه رفتم... دکتر برگ سفید کند گفت خانومم دکتر عمومی مینویسه روش، بیمه حساب کرد😅