2733
2739
عنوان

بچه ها تو رو خدا بیاید امروز فهمیدم باردارم 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 6804 بازدید | 245 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
من ی پست گذاشتم و رفتم بیرون ولی موندم تو فکرت .برگشتم بگم اگه ۱۰۰ درصد میدونی اخر کارت طلاقه بنداز ...

اینقدر اینمدت غم وغصه خوردم شیرم قطره قطره میاد با این یکی موندم چیکار کنم به هیچ کس نگفتم هنوز

عاشق برادر شوهرت شدی؟

🌻🐞همیشه یادمان باشد: 🐞🌻          نگفته ها را میتوان گفت...ولی گفته ها رانمیتوان پس گرفت!...چه سنگ رابه کوزه بزنی چه کوزه رابه سنگ ... شکست باکوزه است...!دل ها خیلی زود از حرفها می شکنند! و شک نکن دل شکسته جایگاه خداست.(به گفته خدا)... وای به حال کسی که فقط خدا منتقم قلب شکسته آدم ها از او باشد...                                                                 🍀🌹 💕 مهر بورزیم. زندگی کوتاه است💕🌹🍀
2740
کاش منم پری نشم 😭

من برعکس تو..دعا کن پری بشم ۲۰ ام قراره برم مشهد درست وقت پریودمه اونروز...رفتم دوتا امپول پروژسترون زدم فعلا خبری نیس 😢😢 دعا کن امروز بشم وگرنه از اتوبوس امام رضا عقب میمونم برام دعا کن 😢😢😢

گاهی "هیچکس" را نداشتـه باشی بهتـر است...            باور کن بعضیـها تنهاترت میکننـد...  
برا این که هنوز جواب ازمایش دی ان ای پسرم و باباش نیومده برا این که تهمت زدن بچم از شوهرم نیس از برا ...

وای چه بد 😔جواب ازمایشم بیاد سخته زندگی با مردی ک بهت اعتماد نداره 

خداجووونم شکرت بخاطر معجزه زندگیم دختر نازم❤🧚🏻‍♀️🤲اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم😍
برا این که هنوز جواب ازمایش دی ان ای پسرم و باباش نیومده برا این که تهمت زدن بچم از شوهرم نیس از برا ...

تو این وضع بازم رابطه داشتین؟😐😐😐ماشالله

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗

جالبه اینهمه مشکلات دارین ولی رابطه جنسیتون اوکیه اونم با وجود بچه ۶ ماهه. دانشجوی پزشکی باشی و یه روش ساده پیش گیری انجام ندی خبلی حرفیه

خانومایی که زندگی زناشوییتون سرد شده حتماااا یه سر به تاپیک اسکرین شات پیام های  منو شوهرم بزنید و فایل صوتی کلید مرد دکتر حبشی رو دانلود کنید و گوش کنیدو عمل کنید بهش و عشقو برگردونید به خونه هاتون❤ برای همه چیز درمانی هست به جز مرگ پس هرگز نا امید نشید❤😍❤
2706