2737
2739

من 

بهانشون هم فقط و فقط این بود که چرا دختر از فامیل نمیگیری اصلا واقع بین نبود که من از نظر چهره و تحصیلات و ... از دخترای فامیلش سرم البته من ادعایی نداشتم ولی شوهرم اصلا از نظر فکری و اعتقادی به دخترای فامیلشون نمیخوره حتی مادرشوهرم شب عروسی شوهرمو نفرین کرد خدا ازش نگذره که به شوهرم گفته بود الهی خوشبخت نشی کدوم ادم بیشعور میتونه پسرشو تو بهترین شب زندگیش نفرین کنه من هیچ وقت بهشون بی احترامی نکردم بلکه همیشه دوری و دوستی بوده تو یه سال و نیم که عروسشونم در مجموع ۶ بار خونشون رفتم حالام که خواهرشوهرم عقد کرده یعنی دقیقا یه هفته بعد عروسی ما براش خواستگار خوبی اومد و دیشب عقد کردم مادرشوهرم بهم گفت تو عروس خوش قدمی هستی

این سایت شده پاتوق خاله زنک بازی تویی که توهین میکنی فقط و فقط شعور نداشته ات و به رخ میکشی

واسه من نامزدم خیییییییییییلی خوبه و خییلی دوسم داره ولی خانوادش مخالفن و مدام بهانه میارن بهانه ی جدیدشونم اینه تا ۳ سال اول باید با اونا زندگی کنم در صورتی که خیییلی بد اخلاق و زبون درازن و منم دختر اروم و ساکتی ام....دیگه همین دیشب به این نتیجه رسیدم خانواده خییلی مهمه میخوام بعد ۳ سال به نامزدم بگم همه چی تمام بشه دیگه خسته شدم خیییلی فشار روحی رومه خودمم جدا کلی مشکل دارم حوصله ی اینکه تدی زندگی مشترکم مشکل پیش بیاد رو باز ندارم درسته خودش خوبه ولی اونا دخالت کنن رو ندارم واقعا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من  بهانشون هم فقط و فقط این بود که چرا دختر از فامیل نمیگیری اصلا واقع بین نبود که من از نظر ...

دقیقااااا منم همینطوره دیگه خسته شدم از خانوادش میخوام بهش بگم برو از همون اقوام بگیر دست از سر من بردارین دیگه...نامزدیم

پشیمون نیستم چون با شوهرم خیلی عاشق همیم و تو زندگی برام کم نذاشته مثلا خانوادش مهریه ام و کم گرفتن که یک سوم عرف خانوادمون بود ولی من بخاطرس کوتاه اومدم شوهرمم به محص اینکه خونه خرید بی اینکه من چیزی بگم سه دونگشو به نامم زد

این سایت شده پاتوق خاله زنک بازی تویی که توهین میکنی فقط و فقط شعور نداشته ات و به رخ میکشی
2731
میگفت ماهی فلان قدر حقوق داشتی زن بگیر الان زوده هروقت چهل سالت بود ازدواج کن به همه چی رسیده باشی ب ...

خوشبخت بشین عزیزم.ولی مادر شوهرت حس میکنم یکم حسود😑اخه چهل سالگی

واسه من نامزدم خیییییییییییلی خوبه و خییلی دوسم داره ولی خانوادش مخالفن و مدام بهانه میارن بهانه ی ج ...

سه سال تحملشون سخته😥عزیزم اسم جدا شدنو نیار یه کار کن خونه جدا بگیر برات

من  بهانشون هم فقط و فقط این بود که چرا دختر از فامیل نمیگیری اصلا واقع بین نبود که من از نظر ...

ایش دلم گرفت از اینکه اینجوری نفرین کرده چقد دل همسرت شکسته.انشالله خوشبخت بشین عزیزم مهم اینه بهم رسیدین

خوشبخت بشین عزیزم.ولی مادر شوهرت حس میکنم یکم حسود😑اخه چهل سالگی

تنها چیزی که نداره حسادته. نه بنده خدا میخواست فقط شوهرم به همه چی برسه پیشرفت کنه بعد ازدواج کنه که یوقت زیر بار مسئولیت سختی نکشه و زن و بچش راحت باشن. من تا حالا چیزی از حسادت توش ندیدم

تو اکثر تاپیکام سعی میکنم اگه چیزی بلدم یادتون بدم یا چیزای خوب رو باهم فرهنگ سازی کنیم باید دست به دست هم بدیم و همدیگرو آگاه کنیم.ما زنیم. از ما قوی تر فقط خداست. راستی اگر قابل دونستید اینستا فالوم کنید shaghayegh_pourahmadi@
2740
ایش دلم گرفت از اینکه اینجوری نفرین کرده چقد دل همسرت شکسته.انشالله خوشبخت بشین عزیزم مهم اینه بهم ر ...

ممنون گلم خدا به زندگی شما هم آرامش بده 

سه سال تحملشون سخته😥عزیزم اسم جدا شدنو نیار یه کار کن خونه جدا بگیر برات

خونه جدا گرفته ولی چون باباش فوت شده میگن حتماااا باید پیش ما باشینتاازه بعد چند سال هم خودمون میایم پیشتون

به تخمم نیست 😀 همینه که هست دلشونم بخواد😆

اگه مارابخوان ماهم میخواهیمشون اگرم نه که به جهنم😆

کاربر قدیمی ام 😄ترکیدم😄 میشه برای سلامتی شوهرم که برای کارش جونشا کف دستش گذاشته و میره کاریه صلوات بفرستی💗🤲
من واسه ازدواج داداشم مخالف بودم حکم قتلم تو نی نی سایت صادر میشه🥴

ما کلا خانوادگی مخالف بودیم یادش میفتم قلبم میگیره دختره قبل ازدواج خودش با پای خودش اومد خونمون گریه زاری که من بدون داداشت میمیرم بعدشم گفت من باکره نیستم وجریانشو تعریف کرد گفت داداشت چند سال ازم استفاده کرده میخواستم جرش بدم مگه یه انسان اینقدر پست وبی ارزشه که بذاره ازش استفاده کنن گفتم پس فردا توی زندگی میذاره عین بکارتش از زندگی داداشم همه سواستفاده کنن خلاصه از بدیها وموذی بازیاش دروغهاااااااش وای خدا اگه بگه سرچهار رام دروغ میگه احتمالا دور میدونه یه خیابون دیگس الکی دروغ میگه قشنگ هم میدونه ما فهمیدیم بازم دروغ میگه زورکی اومد زووووورکی ازش متنفرم 

غم کم میخوریم کم که نه هرروز کم کم میخوریم 
ما کلا خانوادگی مخالف بودیم یادش میفتم قلبم میگیره دختره قبل ازدواج خودش با پای خودش اومد خونمون گری ...

خوب تقصیر داداشت بوده باهاش نمیبود همیشه زتارو چرا مقصر کنیم ولا من داداشم همچین کاری کنه کاملا خودشو مقصر میدونم بچه نیست گولش بزنن

خوب تقصیر داداشت بوده باهاش نمیبود همیشه زتارو چرا مقصر کنیم ولا من داداشم همچین کاری کنه کاملا خودش ...

همین دیگه داداشمم کلی مقصره که افتاده دنبال دستمال کهنه مردم وبهش گفته دوستت دارم که اینم به خودش اجازه داد زورکی خودشو جا کرد تو خونواده ما واقعا از داداشم نمیگذرم خیلی براش مادری کردم که عاقبتش خیر شه اما با حماقت ومغز کوچیکش خودش سر خودش کلاه گذاشت 

غم کم میخوریم کم که نه هرروز کم کم میخوریم 
2706