2737
2739
عنوان

خانومای معلم

104 بازدید | 13 پست

سلام لیسانس زبان دارم فقط زبان تدریس کردم.پیشنهادشده بایه دانش اموزسوم ابتدایی کارکنم همه درساشا..بنظرتون سخته؟؟ازپسش برمیام؟

گرنگهدارمن آن است که من میدانم شیشه رادربغل سنگ نگه میدارد...خدایاتودلیمابخودت سپردمش😍😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره کاری نداره کتاب راهنمای معلم بگیر الان که کلی گروه و کانال هست تلگرام که معلمان تجربیات هم رو به اشتراک میذارن

💖 اللهُمَ صَلِّ عَلی مُحمَد و آلِ مُحَمَّد و عَجِّل فَرَجَهُم💖خدایـــــــــــــا؛ بابت هر شبی که بی شکر تو سر بر بالین گذاشتم بابت هر صبحی که بی سلام به تو آغازش کردم بابت لحظات شادی که به یاد تو نبـــــودم بابت هر گره که به دست تو باز شد و من به شانس نسبتش دادم بابت هر گره که به دستم کور شد و تو را مقصر دانستم بابت همه گناهانی که مرتکب شده ام و همه گناهانی که بعدامرتکب میشوم مرا ببخش و گناهانم را به نیکی تبدیل فرما ای کریم💚💚💚
2728
نکن بچه های مردم گناه دارن باشه نرو ؟😭 یک معلم تازه کار پدر مادرو پدرا رو درمیاره 😔😣

دقیقا چرا این طوری میکنن ؟مخصوصا برای ابتدایی خیلی نهم معلم باسابقه و با تجربه  حداقال رشته مرتبط باشه الان اموزش ابتدایی ها و اینا کلی بیکار هستن

نکن بچه های مردم گناه دارن باشه نرو ؟😭 یک معلم تازه کار پدر مادرو پدرا رو درمیاره 😔😣

معلم تازه کارنیسم که گلم 6ساله تدریس میکنم 

گرنگهدارمن آن است که من میدانم شیشه رادربغل سنگ نگه میدارد...خدایاتودلیمابخودت سپردمش😍😍😍
2738
با یه دانش آموز فقط ؟ ممکنه دیرآموز باشه یا اختلالات دیگه داشته باشه ... در این صورت اصلا کارشما ن ...

آره یکی خصوصی

عزیزم معلم خصوصی یک عدد دانش آموز میشه. بعدشم خیلی آسونه من فوق لیسانس ریاضی دارم واقعا مباحث سوم ابتدایی همه ی درساش بسیار آسون و راحته برام. خیلی بالاتر از سطح کتاب هم کار میکنم

عزیزم معلم خصوصی یک عدد دانش آموز میشه. بعدشم خیلی آسونه من فوق لیسانس ریاضی دارم واقعا مباحث سوم اب ...

عزیزم ممنون ازراهنماییت پس قبول میکنم 

تازه کار بودن و یا داشتن تجربه زیاد دلیلی بر کارآمدی معلم نیست. معلم در درجه اول باید وجدان اخلاقی داشته باشه و خودش تلاش کنه تا با انواع روش های تدریس آشنا بشه تا بتونه ارتباط سالم و موثری رو تو کلاس ایجاد کنه