2737
2734
گفتم وسایل تو بوفت خیلی خز بود خودم بهت پیشنهاد دادم عوض کنی امانگفتم برو کپی من بخر که اصلا فازتو ...

احساس میکنم بیش ازحد اعتماد به نفس داری نمیدونم چرا

کلا بوفه خز شده عشقم 🙄😑😶

عزیزای دلم لطف میکنین برای سلامتی گل پسرم یه صلوات بفرستین؟اگه فرستادین بگین منم برای حاجت شما صلوات بفرستم مهربونا🤩😍😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یه وقتا هم طرف قصد تقلید نداره، توی بازار خب جنسا لنگه همن به خصوص وسایل تزیینی و برقی خونه، اگه همز ...

من اینو میشناسمش اخه طبعش حسوده حتی اون یکی خواهرشم میگه و تایید میکنه اینو 

میگه نمیدونم چرا مریم انقد تقلید کاره

احساس میکنم بیش ازحد اعتماد به نفس داری نمیدونم چرا کلا بوفه خز شده عشقم 🙄😑😶

یبوفه گرفته ازین کوچیکا اونم چون جاریش گرفته بود

وسایل توش افتضاح بوداااااا

2728
خدایی نباید مثل وسایل شما بگیرن بعضیا واقعا شعورشون در همین حد بعد هم که بهشون میگی بهشون برمیخوره و ...

عذر میخواهم دلیل حرفتون چیه؟

آخه واقعا برام عجیبه چرا ناراحت میشن؟

حالا اگر خواهرشوهرت بیاد نی نی سایت و ماجرا رو از دید خودش تعریف کنه همه میگن وااای چه عروس خسیسی حق با توئه و..!😂

وزن قبلی -> ۷۵ وزن بعدی -> ۷۰ وزن فعلی -> ۶۷ هدف ->۶۰   من میتونمممممم😍😍
خیلی بد حرف زدی. حالا چیشد مگه سلیقتو قبول داشت چیزی ازت کم میشد؟

شما جای من نیسی ک ببینی 

اخه کسی ک سلیقتو قبول داره باید لباس عیدش کپ توباشهههه؟؟؟؟؟عید لباس گرفتم یروز یکاره اومد خونمون گف کولباسات نشونش دادم

خداشاهده واسه عید دیدم کپشو خریده از مانتو شلوار کیییف کفشششش گرفته تا حتی لباس خونگیش

کپپپپپپ ها بخدا دخترش بم میگه زندایی تو و مامانم انگار دوقلویین

خدایی نباید مثل وسایل شما بگیرن بعضیا واقعا شعورشون در همین حد بعد هم که بهشون میگی بهشون برمیخوره و ...

نه کارخونه جات ها بیشعورن که وسایل تکراری و شبیه هم میسازند!😆😆

وزن قبلی -> ۷۵ وزن بعدی -> ۷۰ وزن فعلی -> ۶۷ هدف ->۶۰   من میتونمممممم😍😍
2738
یوقت آقا باشه لایک نکن

آقارو لایک‌کنیم ایدز میگیریم؟🤔

عزیزای دلم لطف میکنین برای سلامتی گل پسرم یه صلوات بفرستین؟اگه فرستادین بگین منم برای حاجت شما صلوات بفرستم مهربونا🤩😍😘

انقد خوشحالم ک حرفمو بش زدم خودمو راحت کردم

دیگه کلافم کرده بود

عید خونه عمش قرار بود باهم بریم من روم نمیشد ازبس شبیه هم بودیممممم انگار دوقلوییم همه نگامون میکردن بخدا

بمون میخندیدن شایدم فامیلاشون فک میکردن من شبیه اون گرفتم کلافم از دستش

خواهر شوهر من هرچی میخرم کلی تعریف میکنه. برا خرید وسایلش هم ازم مشورت میگیره. منم ادرس جاهایی که خر ...

اوایل اینم اینجور بود

دیدم کم کم دیگه بروز نمیده از زیر زبونم میکشه ک کجاخریدی میری مثلش میخره ب روی خودشم نمیاره

2706