2726

چقدبعضیامیتونن خانم باشن و ازاینکه یه نفر انقد ازشون تقلید کنه خوشحال باشن و ذوقشم کنن

شرمنده من نمیتونم مثل شماباشمو ازخودمم خیلی راضیم

هرچی باشه حرفمو جلو روش میزنم میخواد خوشش بیاد میخواد نیاد

بهترازاینه ک جلو روش براش دولا راس شم پشت سرش وایسم بدگویی کردن که

هیچ کس جای من نیس خواهرشوهرمم نمیشناسین ک اخلافش چجوره فوق العاده حسودهفقط هدفش اینه ک از کسی جانمونه

واقعا شما اگ خونه منومیدیدین بعد وارد خونه اونم میشدین باورکنین خجالت میشدین از این همه تشابه

اصلا نمیتونین تصورشم کنین

از چهیزیم عکس گرفت من نمیدونستم چرا

ولی تازه فهمیدم میخاس بره هرچی بخره عکس نشون میداد ه میگفته عین این میخام

دخترش بم گفت

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

امروز رفتم خونه مادرشوهرم

دیدم برگشت گفت کارمریم خیلی زشته منم بارها بش گفتم چرامثل مال زنداداشت میخری وسیله هاتو ولی حرف حرف خودشه

گفت ازاین ببعد دیگه مثل تو خرید نمیکنه

گفت توام چیزی خریدی ازت ادرس خواست قیمت پرسید بگو یادم نیست نمیدونم

چقدبعضیامیتونن خانم باشن و ازاینکه یه نفر انقد ازشون تقلید کنه خوشحال باشن و ذوقشم کنن شرمنده من نم ...

خب الان چرا تاپیک زدی؟حرفتو زدی 

راضیم هستی همه چی تمومی

میشه برای همه منتظرا صلوات بفرستین؟
2728

گفتم نمیدونم مریم ناراحت شده یانه ازحرفم اما بنظرخودم بهترین کارو کردم

من ادمی نیستم ک برم پیش فکو فامیل بشینم غیبتشوکنم بگم اینجور اونجور

جلو خودش حرفمو زدم میخواد خوشش بیاد میخواد نیاد

مامانشم گف اره والا کاش همه  مثل تو بودن 

خوب کردی مریمم ناراحت شده باشه اشکال نداره اونم با این کاراش تو رو ناراحت کرده

امروز رفتم خونه مادرشوهرم دیدم برگشت گفت کارمریم خیلی زشته منم بارها بش گفتم چرامثل مال زنداداشت می ...

من نامزد ک کردم برادرشوهر حسودم ک همش میگف قصد ازد نداره ی ذره بچه بود زود نامزد کرد و منم عروسی کردم جاری کوچکم زنه همین اومد خونمون تموم وسایلم و دید ب جاری بزرگم گفته بود همه رو میخوام مث ستایش بگیرم

بعد جاری بزرگم ک کرمم داره اومد ب من بگه ک منو حرص بده بهش گفتم اگه اینو گفته از بچگیشه اما مطمئنم نمیتونه چون من خیلی چیزامو از جاهایی خریدم ک اون نمیتونه بره

خلاصه زد ودم عروسیش مامان با دختر ه دعواش شداز خونه انداخت بیرون اونم بدون جهاز رفت خونش

فقط تونس ماکروفر و. مث من بگیره

بقیه چیزاش دست دومی خرید بعضیاش مال خاله شوهرم بود خرید

گفتم نمیدونم مریم ناراحت شده یانه ازحرفم اما بنظرخودم بهترین کارو کردم من ادمی نیستم ک برم پیش فکو ...

من بهت حق میدم منم اصلا دوست ندارم کسی عین لباس منو داشته باشه حتی خواهرم. خب زشته دیگه وارد یه مجلسی میسی عین هم باشین ولی وسایل خونه باشه زیاد حساس نیستم.

افوض امری الی الله ان الله بصیر بالعباد یا من یکفی من کل شی ولایکفی منه شی اکفنی مااهمنی