2733
2739
عنوان

انسان کرمالوووو😐🤷🏻‍♀️+اسکرین

| مشاهده متن کامل بحث + 279 بازدید | 20 پست
بزرگتره ازم خیلی زشت میشه

من خودمو میگم اگ بودم اینکارو میکردم دیگ

برام مهم نیس بزرگتر باشه

آبروم مهمتره

ینی چ سرکلاس خانواده بگه فلانی تجربه داره

همونجا قشنگ جوابشو میدادم

یا عصبانی میشدم میگفتم چراالکی منو کشوندی اینجا

باهاش کاملا قط رابطه کن مگ دوس قحطه؟

وزن اولیه۱۰۶،وزن فعلی۵۵.خدا ای همیشه با من❤در لبان ژکوند،در چهره مسیح بر صلیب،در چشمان چاپلین،لبخندیست...دردهای بزرگ را نمیتوان گریست❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اصن بهش محل نده ازت دور شه

مامانم همیشه میگه من 9 ماه سختی کشیدم تا قلبت شکل بگیرع نزار یکی تو 15 ثانیه بشکنه برع💔 اسکار بهترین لحظه تعلق میگیرع به لحظه ای که خدا محال ترین آرزوتو براورده میکنه💙.  صدای خنده ی خدا را میشنوی؟ دعا هایت را شنیده و به آنچه محال میپنداری میخندد💜     مثلا وقتی داری بوسش میکنی اشکات بریزه رو گوشیت :))💚     سیگار بکش! مست کن! بغض کن!  ولی با آدم خر درد و دل نکن!!!     وقتی میبینمت فقط یه جمله میاد تو ذهنم  :  ( اعوذ بالله من الچشمانت )  : ×
ازم ده سال بزرگتره واقعا نمیتونم چیزی بگم بهش😐

بزرگ باشه عقلش پشت گوشش باشه چ فایدخ ی بار رفتارو داشته باش حتما متوجه اشتباهش میشه اصلا رو در وایشی نداشته باش با هر کی مثل خودش

2728
دوستم نیس عزیزم یه ترم باهم بودیم سز همین دانش خانواده دیگه ولم نمیکنه 😩

😅😅😅

چ کنه س

محلش نده

وزن اولیه۱۰۶،وزن فعلی۵۵.خدا ای همیشه با من❤در لبان ژکوند،در چهره مسیح بر صلیب،در چشمان چاپلین،لبخندیست...دردهای بزرگ را نمیتوان گریست❤