2752
2734

سه هفته پیش سرما خورد دکتر بهش کتوتیفن و ازیترو مایسین و سدیم کلراید و شربت باریچ داد من همشو دادم فقط باریج رو بعد خوب شد دوباره سه روز بعد انگار باز سرما خوردگیش شروع شد از همون دارو ها تا چهار روز دادم دیدم خوب نمیشه بردم دکتر گفت داروهاش همونان اومدم خونه کتوتیفن و باریج رو شروع کردم براش الان چهار روزه که ابریزش نداره ولی سرفه خلط دار میکنه میگن از سربت باریجه گلوشو صاف داره میکنه ولی من نگرانشم به نظرتون بازم ببرم دکتر ؟ اگه راه دیگه ای دارین لطفا راهنمایی کنید ..

دختر من یه سرماخوردگی خیلی بد داشت که سه بار بردمش دکتر. دفعه آخر دکتر شربتهای خلط آور رو قطع کرد. چون به خاطر خلطش مدام بالا میاورد. 

آنتن‌هایی که هست صداها را از ریشه‌های درخت که در آب جوش بگذارند صدای هیاهو هست.
دختر من یه سرماخوردگی خیلی بد داشت که سه بار بردمش دکتر. دفعه آخر دکتر شربتهای خلط آور رو قطع کرد. چ ...

دخترم بالا نمیاره فقط سرفه خلط دار میکنه جدیدا قبلا سرفه نمیکرد ..بار سوم بردی دکتر خوب شد عزیزم ؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

دخترم بالا نمیاره فقط سرفه خلط دار میکنه جدیدا قبلا سرفه نمیکرد ..بار سوم بردی دکتر خوب شد عزیزم ؟

اونم طول کشید. کلاً یه ۱۵ روزی درگیر بودیم. ولی خلطآور رو که قطع کردم حجم خلط تولید شده کمتر شد. 

آنتن‌هایی که هست صداها را از ریشه‌های درخت که در آب جوش بگذارند صدای هیاهو هست.
2731