2737
2739
عنوان

بیاید بگید اهل کدوم شهرین

| مشاهده متن کامل بحث + 403 بازدید | 74 پست
نه یه پسر 6ساله دارم صابونی شما چی 

21 سالمه... نامزد دارم.. دادگستری هستیم 

من ریخته ام در رگ تو شیره جان 💞 هی چرخ بزن در من و دل را بتکان 💞 این هم نفسی چه حس و حالی دارد 💞 در پیکر من دو قلب ضربان دارد🫀🧿💞🧿

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من مامانم کرد کرمانشاهه ولی متاسفانه نه زبان کردی و بلدم نه لری

عی جانم 😍 عه چرا بلد نیستی حالا هیچکدومو 🧐🧐

من که زبان شما رو راحت میفهمم 😌

من ریخته ام در رگ تو شیره جان 💞 هی چرخ بزن در من و دل را بتکان 💞 این هم نفسی چه حس و حالی دارد 💞 در پیکر من دو قلب ضربان دارد🫀🧿💞🧿
2728
خیلی دوریم از هم 

آره خیلی... ولی خدایی خیلی خوشحال شدم یکی کرمانشاهی پیدا کردم 🤗🤗😚

2738
عی جانم 😍 عه چرا بلد نیستی حالا هیچکدومو 🧐🧐 من که زبان شما رو راحت میفهمم 😌

من راحت میفهمم ولی از بچگی اهواز زندگی کردیم واسه همین فقط فارسی یادمون دادن الانم هر کاری میکنم هیچ کدومو نمیتونم راحت حرف بزنم

😍😍   دوقلوهای دوستداشتنی من😍😍
من راحت میفهمم ولی از بچگی اهواز زندگی کردیم واسه همین فقط فارسی یادمون دادن الانم هر کاری میکنم هیچ ...

اوه آره حق داری عزیزم 😉 

سلام به دوست کرمانی خوشبحالتون همشهری حسین شریفی هستید  البته ایشون فکرکنم بچه لاهیجان درسته؟

حسین شریفی کیه 🙄

سلام به دوست کرمانی خوشبحالتون همشهری حسین شریفی هستید  البته ایشون فکرکنم بچه لاهیجان درسته؟

خودمم خیلی دوسش دارم سلام دوست عزیز .والا اطلاع ندارم لایهیجانو اما رفسنجان کرمان شنیدم

#اهدای عضو_اهدای زندگی من حامی اهدای عضوم