2737
2734
عنوان

باردارم و با شوهرم قهر کردم

| مشاهده متن کامل بحث + 2720 بازدید | 39 پست
آره منم با خودم همین فکر رو کردم اما با حرفی که بهم زد هر چی فکر میکنم میبینم دوباره تکرار میکنه اگه ...

خب عزیزم اخه خونه مامان چه معنی داره میشه بگی -نظر شخصی من اینه که خونه مامان موقعی باید بری که همه چیز تموم شده باشه واقعا جای مناسبی برای یه روز و دو روز نیست واین رویه میشه و از همه مهمتر وقتی خودت میگی برگردی بازم همونه پس چه معنی داره باید یه جایی جلوی این واقعه برو خونه مامانت و بگیری  

فقط لطف خدا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به نظرم بهش بگو از این جملش خوشت نمیاد. بگو سرما بخوری ، بهتر تز اینه با این حرفش تخریب کنه حس و رو ...

چه خوب حرف میزنی

دیروز گفتم اگه به فکر سرماخوردگی من بودی در حموم رو باز نمیذاشتی از روی عقده و اینکه حرفت به کرسی بشینه...

اینقدر در حموم رو محکم باز کرد و بست که دستگیره در از جا در اومد در رو هم باز گذاشت

با سانسور گفتم اگه همون حرف رو به شما میزدن و دفعه اولتون نبود که میشنیدین مطمئنا نه تنها شما بلکه ه ...

تو دعوا که حلوا خیر نمیکنن ، یکی میگه ادم دوتا میشنوه ، یا باید نذاشت پیش بیاد ، وقتی که شد عاقلانه جمع جورش کنه ، شمام الان تصمیم نگیر که چه برخوردی کنی ، اجازه بده یکی دو ساعت بگذره ارو بشی اعصابت بیاد سرجاش ، بعد تلفن بزنین خیلی اروم با لحن خوب توضیح بدین دلیل کارتونو ، شرایط جوری نیست که بخواین ادامش بدین ، کوتاه بیاین حتی اگه کاملا حق با شما باشه

2731
خب عزیزم اخه خونه مامان چه معنی داره میشه بگی -نظر شخصی من اینه که خونه مامان موقعی باید بری که همه ...

دلم میخواد اینقدر بمونم تا مجبور بشه به بقیه بگه چی بهم گفته تا ببینم رو براش میمونه یا نه

خیلی بد دهنه دلمو سوزوند

اصلا کار خوبی نیست تا تقی به توقی میخوره،زود میرین خونه مامان،پس چرا ازدواج کردین.بارها شوهرم منو از خونه بیرون کرد نرفتم،گفتم ناراحتی تو برو خونه بابات.مامانت غصه میخوره،گناه داره.

وقتی الکی بحث کنی بعدم بری  معلومه نمیاد بعدم خودت باید بری خونه  در نهایت ابهتت له میشه ...

چه بحثی دلت خوشه ها

میگم اون سر چیز بیخود بحث کرد.. من توی حموم داشتم خودمو میشستم در حموم رو باز کرد و محکم بست دستگیره از جا در اومد.. منکه در رو بستم دوباره باز کرد.. لباس و حوله م رو انداخت وسط حموم.. اونجا بود که دوباره با در باز خودمو شستم.. بهش گفتم میبینی حالم بده کار منو زیاد میکنی

آره منم با خودم همین فکر رو کردم اما با حرفی که بهم زد هر چی فکر میکنم میبینم دوباره تکرار میکنه اگه ...

بمون خونه مامانت آروم شدی برو...ولی بهش بگو اون حرفش ناراحتت میکنه

2740
دلم میخواد اینقدر بمونم تا مجبور بشه به بقیه بگه چی بهم گفته تا ببینم رو براش میمونه یا نه خیلی بد ...

نظر شخصی من هستا شاید اشتباه کنم به دیگران ثابت کردن که چی گفته فقط خودت و کوچیک میکنی این روش فقط برای کسایی هست که دیگه میخوان متارکه کنندد خودت و پیش دیگران تحقیر نکن 

فقط لطف خدا
چه بحثی دلت خوشه ها میگم اون سر چیز بیخود بحث کرد.. من توی حموم داشتم خودمو میشستم در حموم رو باز ک ...

⁦(●__●)⁩من مقصرم لابد

خب شروع کننده شما بودی عزیزم ⁦(●__●)⁩

هیچ وقت تو دنیای مجازی غصه خوشبختی دیگران رو نخور اون اگه خوشبخت بود اون گوشی کوفتی از دستش میوفتاد😒خوشبختی به گفتن نیست به حس کردنه・_・;)⁩
تو دعوا که حلوا خیر نمیکنن ، یکی میگه ادم دوتا میشنوه ، یا باید نذاشت پیش بیاد ، وقتی که شد عاقلانه ...

نه حلوا خیرات نمیکنن.. پستهای قبلی رو بخون ببین چه موقع دهنم باز شد بهش اعتراض کردم حرف زشتی بهم زد که خودم خجالت میکشم بگم

آدمی نیست که بشه باها حرف زد.. اگه باهاش حرف بزنی و زنگ بزنی بدتر خودشو گم میکنه.. از اول عقد همینطور بوده..

نظر شخصی من هستا شاید اشتباه کنم به دیگران ثابت کردن که چی گفته فقط خودت و کوچیک میکنی این روش فقط ب ...

اگه به فکر اینچیزا نبودم که اینهمه فکرم درگیر نبود.. بیخیال بودم

چه خوب حرف میزنی دیروز گفتم اگه به فکر سرماخوردگی من بودی در حموم رو باز نمیذاشتی از روی عقده و این ...

چراااا

مگ زده ب سرش 

منک میگم خونه بابا باش تا بیاد دنبالت

یعنی چی این حرفا رو بهت میگ

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
2706