2726
عنوان

باردارم و با شوهرم قهر کردم

2714 بازدید | 39 پست

سلام خانما... باردارم دیروز صبح شوهرم سر حموم رفتنم که سرما میخورم بهم گیر داد منم چون نمیتونستم تحمل کنم رفتم.. بعد عصبانی شد که دارم باهاش لجبازی میکنم.. خلاصه منم عصبانی تر شدم بخاطر حرفایی که بهم زد جوابشو دادم اونم گفت برو خونه مامانت منم رفتم.. فکرم مشغوله چیکار کنم.. الان سرکارم اما بنظرتون محل ندم بهش؟ خبر نگرفته

هیجانات و حالاتتون رو جنین تاثیر داره،مادر شدن نه ماه حاملگی و شیر دادن نیست خواهرم.ببخش که لحنم تیزه ولی مادر شدن یعنی گذشتن.بخاطر تو دلیت سعی کن جوش نزنی و تحریک عصبی نشی.

خدایا چنان کن سرانجام کار/توخشنود باشی و ما رستگار

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
عزیزم زندگی بچه بازی که نیست از یه جایی باید جلوی لج بازی گرفته شه  جالبه الان مقاله میخوندم ت ...

منکه لج نکردم کلا اخلاقش گنده.. خودش بیشتر لج میکنه اما منکه تا الان ساکت بودم رو متهم میکنه

بعدم یک حرفایی بهم زد که اینجا نمیشه گفت.. مطمئنم اگه به زن غیر حامله همین حرف رو بگن نمیتونه تحمل کنه

بعد از سر کار من بودم میرفتم خونه خودم. اونجا فقط خونه اون نیست ک میگه برو خونه مامانت.

آره منم با خودم همین فکر رو کردم اما با حرفی که بهم زد هر چی فکر میکنم میبینم دوباره تکرار میکنه اگه برم.. دفعه سومشه این حرف رو میزنه.. تازه چند وقت قبل هم خودش بیرونم کرد گفت برو خونه مامانت رفتم خونه خواهرش زنگ زد گفت بیا برگشتم ولی اینبار رفتم خونه مامانم.. دیروز دیگه فوران کردم

عزیزم زندگی بچه بازی که نیست از یه جایی باید جلوی لج بازی گرفته شه  جالبه الان مقاله میخوندم ت ...

آره منم با خودم همین فکر رو کردم اما با حرفی که بهم زد هر چی فکر میکنم میبینم دوباره تکرار میکنه اگه برم.. دفعه سومشه این حرف رو میزنه.. تازه چند وقت قبل هم خودش بیرونم کرد گفت برو خونه مامانت رفتم خونه خواهرش زنگ زد گفت بیا برگشتم ولی اینبار رفتم خونه مامانم.. دیروز دیگه فوران کردم

آره منم مطالب روانشناسی زیاد خوندم تا جایی که خودم به بقیه مشاوره میدم

وقتی الکی بحث کنی بعدم بری 

معلومه نمیاد بعدم خودت باید بری خونه 

در نهایت ابهتت له میشه حسابی هم ازت برده نمیشه

⁦(-_-;)・・・⁩

هیچ وقت تو دنیای مجازی غصه خوشبختی دیگران رو نخور اون اگه خوشبخت بود اون گوشی کوفتی از دستش میوفتاد😒خوشبختی به گفتن نیست به حس کردنه・_・;)⁩
واقعا بچه گانه بود 

با سانسور گفتم اگه همون حرف رو به شما میزدن و دفعه اولتون نبود که میشنیدین مطمئنا نه تنها شما بلکه هیچ زنی تا الان صبر نمیکرد و گذشت نمیکرد

آره منم با خودم همین فکر رو کردم اما با حرفی که بهم زد هر چی فکر میکنم میبینم دوباره تکرار میکنه اگه ...

به نظرم بهش بگو از این جملش خوشت نمیاد.

بگو سرما بخوری ، بهتر تز اینه با این حرفش تخریب کنه حس و روحت رو.

دلت به ره قوی دار ، رسیده وقت ایثار
هیجانات و حالاتتون رو جنین تاثیر داره،مادر شدن نه ماه حاملگی و شیر دادن نیست خواهرم.ببخش که لحنم تیز ...

اتفاقا دیروز بهش گفتم اینقدر من ازت گذشتم و به روی خودم نیاوردم و برگشتم تو اینطور شدی.. که رعایت زن حامله رو نمیکنی 

بر فرض مثال که من لجبازی کردم، ادم اینقدر بی ملاحظه که بگه اشکال نداره ارزش نداره

2706