2737
2734
عنوان

خانواده همسر شمام پسر دوستن؟

3767 بازدید | 166 پست

من خانواده همسرم خیلی پس دوستن همش بمن میگن یه پسر به دنیا بیار اسمشم انتخاب کردن تازه خواهر شوهرم میخواد احوالپرسی کنه میگه حال بچه ما چطوره؟انگار حس مالکیت بهش دارن.نمیدونم چون من باردارم حساس شدم یا چیز مهمی نیس

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

پسر دوست هستن شوهر منم تك پسره خواهرشوهرم هم يدونه دختر داره اما خود من دوتا دست گل دارم تا حالا نشده بگن چرا پسر نداريم اما حس مالكيت رو همه رو نوه دارن منم اصلا برام مهم نيست بزار با هم خوش باشن

2740

من كه اصلاااااااا برام مهم نيست چي دوست دارن گرچه جراتم ندارن بگن چي دوست دارن😂اما ميدونم پسر دوست دارن ولي بازم برام مهم نيست ،تو هم برات مهم نباشه مامانش تويي تو بايد دوسش داشته باشي 

نه من خانواده خودم اینجوری ان😕

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم سونیا.....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                                 بله عکس خودم

آره ما وقتی جنسیت و فهمیدیم شوهرم ب مامانش زنگ زد گفت بچمون دختره مامانش گفت خب اشکالی نداره ناراحت نباش مامان...شوهرمم گفت چرا باید ناراحت باشم من امروز خوشبخت ترین مرد روی زمینم ک دارم دختر دار میشم♥️

حس فیلم گلپری رو به خانواده شوهرت دارم⁦(・_・;)⁩

هیچ وقت تو دنیای مجازی غصه خوشبختی دیگران رو نخور اون اگه خوشبخت بود اون گوشی کوفتی از دستش میوفتاد😒خوشبختی به گفتن نیست به حس کردنه・_・;)⁩