2733
2739

خیلی ناراحتم کف. سرم پیداس 

الان چندماهیه اینطور شدم😔اعتماد به نفسم کم شده

هم تیرویید کم کارم هم تنبلی تخمدان دارم

دخترنازم تو تمام زندگی مایی نیومده شدی دنیای من😍❤😍😘😘😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

منم ریزش مودارم.جوری که موهام تسبت به سه سال پیش به یک سوم رسیده.جلوی سرم قشنگ خالی شده.دیگه نمیدونم چیکار کنم.من مشکل هورمونی دارم دوساله دارو خوردم نم چرا هی بدترمیشه ریزش موم.فقراهنم دارم نمیددنم ازاونم میتونه باشه یا نه.

2738

باید ازمایش دی هیدرو تستسترون بدی یعنی اون هورمونی که باعث میشه زن ها ریزش مو یا طاسی به الگوی مردانه داشته باشن برو دکتر پوست مینویسه برات منم برای تنبلی تخمدان رفتن برام اینو نوشت ولی ماشاالله من موهام خرمنه

60 میل روغن نارگیل.+ 60 میل  روغن زینون+ دو قاشق حنای سبز. اصل و تازه باشن. 

باهم مخلوط کن بزن سرت. 

یه قاشق شنبلیله و یک قاشق گزنه خشک هم دم کن بخور. 

بمنم این پیشنهادو دادن. 

همون تاپیک شیواناس

باید ازمایش دی هیدرو تستسترون بدی یعنی اون هورمونی که باعث میشه زن ها ریزش مو یا طاسی به الگوی مردان ...

علایم تنبلی چیه؟من پرولاکتینم بالابود امروز تکرار ازمایش دارم برام دعاکنید

حس قشنگیه زن بودن واسه مردی که دنیاته  

اول باید علتشو بفهمی 

استرس

کمبود ویتامین و مواد معدنی 

استاده از دمای نادرست آب خیلی سرد یا خیلی داغ

بارداری

و....... 

ولی الان برای متوقف کردنش میتونی از عرق حنا و آلوورا استفاده کنی حنا ریشه مو صفت میکنه الوورا هم کسری های بدنت تامین میکنه هم مالشی روی پوست سر میتونی استفاده کنی و هم میل کنی ولی میل کردنی دقت کن باردار نباشی در شما عرق حنا هیچ تاثیری روی رنگ مو نداره

این↩ تاپیک ↪همیشه حال دلمو خوب میکنه سرشار از انرژی مثبت دوست داشتی یه سر بزن سهم دلتو ببر 
علایم تنبلی چیه؟من پرولاکتینم بالابود امروز تکرار ازمایش دارم برام دعاکنید

من تبلی تخمدان دارم پریودام نامنظمه موی زائد صورت و بدنم زیاده

چاق شدم نمیتونم لاغر کنم تو سونو هم تخمدانام بزرگتر از حد نرمال و دارای فولیکولای ریز تعداد بالا

باید ازمایش دی هیدرو تستسترون بدی یعنی اون هورمونی که باعث میشه زن ها ریزش مو یا طاسی به الگوی مردان ...

منم موهام خیلببییییییییییی بود به قول خودت خرمن.به زور میتونستم برس بکشم وقتی میبستم اندازه کلم پشت سرم مو بود.پوهای مشکی پر پر پر.الان یک سوم یا یک چهارم اون موقع شده.درعرض سه سال موهای مشکی خوشگلم یه رنگی بین قهوه ای وطلایی پیدا کرده.نمیدونم غصه ریختنشونو بخورم یاغصه تغییررنگشونو

اول باید علتشو بفهمی  استرس کمبود ویتامین و مواد معدنی  استاده از دمای نادرست آب خیلی س ...

من چون معلمم اونم اول ابتدایی استرسو حرص خوردنم زیاده 

من تا قبل عید باردار بودم دوقلو ولی چون پوچ بود سقط شد

2706