2737
2739
عنوان

خونه ادم کثیف رفتید تاحالا چی دیدید که خیلی ضایع بوده

| مشاهده متن کامل بحث + 21701 بازدید | 283 پست

خونه یکی رفتم پوشک های استفاده شده بچش رو یه گوشه تو خونه میچید بیرون نمینداخت اصن 

بعد جالب اینجاست که میومد خونه های دیگران از بهداشتشون ایراد میگرفت 😐

سفیر اهدای عضو❤️برای شادی روح مادرم و همه درگذشتگان یک شاخه گل صلوات ...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

رفتم ی جا مهمونی سیم ظرفشویی  تو کتریش بود  

اون رسوب گیره نه سیم ظرفشویی

باردار نیستم تیکر کاهش وزنمه ایشالله ک بهش میرسم😘همراه گروه خزان نارنجی☺️وزن ۱۳آذر ۹۲۸۰۰🤐وزن هدفم تا پایان سال ۷۵هست  وزن ۲۰اذر ۹۰‌.۲۵۰🫢

جاری من بچه هاش میخواست از پوشک بگیره دستشویی میکردن رو فرش اصلا یه آبم نمیریخت رو فرش میگفت از پوشک گرفتم فرشارو میشورم وایی خونش بوی جیش میداد هنوزم میرم خونش بوش توی مغزمه🤢🤢🤢🤢

اولین بار ۱۰ سالم بود که از پنجره انباری کوچه رو نگاه کردم تو رو توی قاب پنجره دیدم وقتی گفتی بیا دوست بشیم فک کردم یه دوسته دیگه پیدا کردم اونروزا حتی فکرشم نمیکردم دوستی با پسرهمسایه بد باشه وقتی اولین نامه دومین نامه و به ترتیب نامه هااومدن فهمیدم دوس عادی نیستیم وقتی هردومون از برادرم چک خوردیم بابت دوستیمون یقین پیدا کردم عادی نیس روزی که شنیدم بخاطره چکی که من خوردم برادرمو زدی فهمیدم من برای تو یه دوست معمولی نیستیم وقتی توی ۱۴سالگی اولین خواستگار اومد برام گفتی خط میندازم توروش اگه بیاد خونتون مطمئن شدم دارم درست انتخاب میکنم اما وقتی نتونستی شرط پدرمو برآورده کنی رفتی از شهرمون دنیا رو سرم خراب شد باخودم عهد کردم باهیشکی دیگه رفیق نشم اون روزا گاهی زنگ میزدی اما حرف نمیزدی ولی من صدای نفسهای تورو میشناختم وقتی ۱۸سالم شد بازم دوست شدم اما ن مثل تو فقط برا خوشگذرونی تفریح وقتی شنیدم برگشتی مطمئن شدم اون پیغام ها زنگها کار تو بوده اما باز به رفاقتام ادامه دادم وقتی شنیدی رفتیو تلفنی با بقیه دوست شدی من از تو خبر داشتم تو از من اما چرا غرور نزاشت حرفمونو بهم بزنیم وقتی تو ۲۱ سالگی گفتن برای بار هزارم داره خواستگار میاد گفتم اینم رد میکنم بره اما اما اینبار تو بودی به یه دسته گل با یه شیرینی با عمل کردن شرط پدرم من چقد نفهم بودم که نفهمیدم برای برآوردن شرط پدرم از شهرمون رفتی این دوستی یازده ساله بالاخره به بار نشست ما مال هم شدیم و من تاآخر عمرم عاشقانه دوستت دارم رفیق بچگیم❤️❤️❤️❤️
2731

شوهرم رفته بود خونه یه بنده خدایی، خونه‌اش یه سالن بزرگ بود که بشکه چیده بودن و نصفش کرده بودن و یه قسمتش خودشون زندگی میکردن یه قسمش گوسفنداشون، شوهرم میگفت تا ما صحبت میکردیم  گوسفندا دستاشونو میزاشتن رو بشکه ها و میومدن بالا نگاهمون میکردن😂 اون قسمت که خودشون بودن هم دور تا دورش رب گوجه و پنیر و... نصفه استفاده شده ریخته بود

ما را از سادگی ترسانده اند.هیچ کس نگفت سادگی هم خوب است ....هیچ کس نگفت ساده که باشی ساده میخندی،ساده شاد میشوی،ساده ذوق میکنی،ساده می بخشی و ساده تر دل می بندی .....همدیگر رایافتن هنرنیست،هنر این است که همدیگر را گم نکنیم....آدمهای ساده بی هیچ دلیلی دوست داشتنی هستند ....سادگی شیک ترین ژست دنیاست....
بچه ها خاطرات کثیف کاری اگه دارید بنویسید لطفا

یکی از همسایه ها اومد خونمون موقع نهار. من برنج دم کرده بودم.  بعد رفتم اتاق خواب و سریع برگشتم  نگو این همسایه چندشم آب خورده بود ته لیوان یکم آب مونده بود ریخته تو قابلمه برنج 🤕🤢.   بعد نهار خوردم همسرم گفت بهم. دیدم نهار نمیخوره گفت فلانی آب ته لیوان ریخت  تو قابلمه برنج 

تا مدت ها حالم بد میشد 🤢

کاش دوباره بیایی سمتم تو💚
مارفته بودیم خونه عمه شوهرم قرارشداونجا۳روزبمونیم اینقدخونشون کثیف بودروزاول رفتم دیدم سینکشون زرده ...

آفرین. به شما میگن شیر زن.

بابام برا همچین عروسایی کیف می کنه و همیشه تعریف می کنه.

👨‍🎓دانشجوی ترم یک دانشگاه نی نی سایت؛ ورودی بهمن ۱۴۰۲🔹️اینجا یه جامعه مدنیه و بر عکس تصورات همه فقط سایت بارداری و زنان نیس؛ خود سایت هم حضور آقایون رو به رسمیت شناخته؛ پس لطفا هی نگین آقایون اینجا مریضن، ضعیفن، آبجی خودمونن 😊؛ چون دل نازک هستم و بهم برمیخوره؛ قبول دارم آدم های مریض هم وجود دارن.🔋محترم، مهربون ، اما اندکی لوس و شوخ طبع هستم ⚠️مطلقا به هیچکی درخواست دوستی نمیدم؛ اگه کسی نیاز داشت تجارب و اطلاعاتمون رو با هم به اشتراک بذاریم، خودش پیشقدم بشه🔸️.خیلی اتفاقی اومدم اینجا، خوشم اومد، ماندگار شدم. 🔹️خیلی خوشم میاد خانما تو هر کاری با هم مشورت می کنن، سعی می کنم منم این الگو رو در زندگیم پیاده کنم 🌱اهمال_کار سابق، طلاق، بابای آینده دخترکی به نام رُکسی 😇😘
2740

دوستان من ظرفهای کثیف رو میندازم تو سینک تا جمع بشن.

یه وقتهایی قاشق تمیز تموم میشه از چنگال یا چاقو استفاده می کنم، بشقاب تموم میشه ماهیتابه یا قابلمه میارم تا روزی که دیگه نشه هیچ جایگزینی پیدا کنم.

ظرفهاهم همچنان توی سینک.

به نظر شما من کثیف کاری می کنم؟

👨‍🎓دانشجوی ترم یک دانشگاه نی نی سایت؛ ورودی بهمن ۱۴۰۲🔹️اینجا یه جامعه مدنیه و بر عکس تصورات همه فقط سایت بارداری و زنان نیس؛ خود سایت هم حضور آقایون رو به رسمیت شناخته؛ پس لطفا هی نگین آقایون اینجا مریضن، ضعیفن، آبجی خودمونن 😊؛ چون دل نازک هستم و بهم برمیخوره؛ قبول دارم آدم های مریض هم وجود دارن.🔋محترم، مهربون ، اما اندکی لوس و شوخ طبع هستم ⚠️مطلقا به هیچکی درخواست دوستی نمیدم؛ اگه کسی نیاز داشت تجارب و اطلاعاتمون رو با هم به اشتراک بذاریم، خودش پیشقدم بشه🔸️.خیلی اتفاقی اومدم اینجا، خوشم اومد، ماندگار شدم. 🔹️خیلی خوشم میاد خانما تو هر کاری با هم مشورت می کنن، سعی می کنم منم این الگو رو در زندگیم پیاده کنم 🌱اهمال_کار سابق، طلاق، بابای آینده دخترکی به نام رُکسی 😇😘
دوستان من ظرفهای کثیف رو میندازم تو سینک تا جمع بشن. یه وقتهایی قاشق تمیز تموم میشه از چنگال یا چاق ...

نه خیلی هم تمیزی.بابا ظرفهای کثیف باعث میشع خوته بوی گند بگیره کلی میکروب تو فضای اشپزخوته پرمیشه سوسک بهت میزنه بازم بگم یا میری میشوری؟

نه خیلی هم تمیزی.بابا ظرفهای کثیف باعث میشع خوته بوی گند بگیره کلی میکروب تو فضای اشپزخوته پرمیشه سو ...

یه کم دیگه بگو که بهم بربخوره برم بشورم

یه کم دیگه بگو که بهم بربخوره برم بشورم

تمام کثیفی های دنیا را چیدم کنار هم دیگه چی بگم.خانم هم نیستی بگم موش ها هجوم میارن طرف طرفشویی بترسی.اما کارت خیلی چندشه خدایی بوی ظرف مونده اذیتت نمیکنه؟حداقل ماشین ظرفشویی بخر همه ظرفهارابچین توش شب روشن کن بشوره

تمام کثیفی های دنیا را چیدم کنار هم دیگه چی بگم.خانم هم نیستی بگم موش ها هجوم میارن طرف طرفشویی بترس ...

خیلی ممنونم. الان تا ده میشمرم میرم.  مرسی