2737
2734
عنوان

بچه دار بشین.خیلی عالیه(عکس)

| مشاهده متن کامل بحث + 935 بازدید | 56 پست

😂😂چرا پای بچه اینطوریه

دفتر خاطرات 6 سال قبلمو پیدا کردم :) همش نوشتم کاش من و علی تا آخر عمر با هم بمونیم :|                  حالا نموندنمون هیچ :(          چرا هر چی فکر میکنم یادم نمیاد علی کیه ؟  :/

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واسه نی نیت صلوات فرستادم دوستم

ممنونم عزیزم😘

منم برای شما میفرستم مهربون😘💖

عزیزای دلم لطف میکنین برای سلامتی گل پسرم یه صلوات بفرستین؟اگه فرستادین بگین منم برای حاجت شما صلوات بفرستم مهربونا🤩😍😘
2731
من دخترم کولیک داشت...تا ۱۰روزم میشد ک نمیتونستم برم حموم...یا شد تو ۳روز فقط یکی دوساعت میخوابیدم☹☹ ...

من دقیقا مثل شما بودم😣😣

باید فقط به خدا پیله کرد زیرا فقط با اومیتوان پروانه شد😍😍
وااای یعنی نی نی منم اینجوری گریه میکنه آخ الهی من فداش شم کی درمیادازاون تو😂😂😂😂

من همش استرس اینو دارم که چ جوری میخواد بیاد بیرون از اون تو

لباس زیرای ست و خوشگل میفروشم تو پیجم adak__mod. ممنون میشم با خریدت ازم حمایت کنی😘
2740

من دوماه اول بعد از زایمانم اصلا نتونستم برم حموم در اخر یه روز شوهرم بچه رو نگه داشت چندین ساعت رفتم حموم کیف کردمااااا 

موهاشونه نزده

بدون رسیدگی

لباسا گشاااد

چشا پف کرده

بدون سوتین

اصن یه وضیاااا

همه ام میگن چرا این شکلی شدی تو که اینجوری نبودییییی دیگه درک نمیکنن واقعا نمیییییتونم 

ب کسی ام توصیه نمیکنم بچه دار شه هر کسی صلاح خویش را خود داند

🍃🌸اَللّهُمَ صَلّ عَلی مُحَمَّد وَآله مُحَمَّد وَ عَجِل فَرَجَهُم🌸🍃
من زایمانم کردم ولی باز تو تعجبم کہ چجوری اومد بیرون از اونجا🤔

اره کلا چیز عجیبی هستش😂زایمانت خوب بود؟ چن ساعت درد کشیدی؟

لباس زیرای ست و خوشگل میفروشم تو پیجم adak__mod. ممنون میشم با خریدت ازم حمایت کنی😘
من دخترم کولیک داشت...تا ۱۰روزم میشد ک نمیتونستم برم حموم...یا شد تو ۳روز فقط یکی دوساعت میخوابیدم☹☹ ...

من نشسته می خوابیدم پسرمم روی پام می خوابید ،

وای چقدر سخت بود 😩

خداجونم یه چیزی ازت می خوام نه نگی ها ،میشه من دیر بمیرم ؟! اخه نمی خوام بچه ام هم مثل خودم بی مادر بزرگ بشه ،تو که بی مادری نکشیدی ببینی چه دردیه 😔😔
من نشسته می خوابیدم پسرمم روی پام می خوابید ، وای چقدر سخت بود 😩

من اصلا دخترم نمیخوابید..فقط تو ماشین ی ساعت میخوابید😑😑😑

وایی اصلا فکر کردن ب اون روزا داغونم میکنه☹☹☹

بعد از چند ماه دوری از نی نی سایت باز اومدم😃
2706