2733
2739
عنوان

بچه دار بشین.خیلی عالیه(عکس)

| مشاهده متن کامل بحث + 935 بازدید | 56 پست
من همش استرس اینو دارم که چ جوری میخواد بیاد بیرون از اون تو

عزییییزم منم مثل تو بودم همش استرس و خودخوری.مدام میگفتم باردار شدن راحته ولی بیرون اوردنش چییی؟راه برگشتم نداره خیلی میترسیدم 

میگفتم کاش مثل یه خواب باشه بخوابم بیدار شم ببینم تو بغلمه دقیقا همینم شد 

سر سزارین انقد حرف زدم و داد و بیداد کردم که دیگه نفهمیدم چی شد دیدم ب سختی دارم از خواب بیدار میشم چشامو باز کردم دیدم میگن نمیخوای دختر خوشگلتو ببینی؟بعد صورتشو چسبوندن بهم باورم نمیشد خواب اور بهم تزریق کرده بودن دقیقا برام مثل یه خواب بود خیلی خوب بود

انشالله نی نی توام ب خوشی و شادی با تن سلامت بیرون بیاد

🍃🌸اَللّهُمَ صَلّ عَلی مُحَمَّد وَآله مُحَمَّد وَ عَجِل فَرَجَهُم🌸🍃

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
بگو عزیزززم

من توی ۹ ماه بارداری ام همه چیز خوب بود.بعد یهو بعد تولد بچه متوجه شدن بچه مشکل داره.حالا تصور کنید من با چه شوکی زایمان کردم.مشکل بچه ۸ مورد کلا توی کل ایران(نپرسید نمی تونم‌توضیح بدم خیلی خاص هست بیماری اش و علائم ظاهری نداره و اینکه معلوم نیست تا کی درمانش طول بکشه شاید هیچ وقت😔)

با تمام مشکلات زایمان من این مشکل رو هم داشتم اگه خواستید بگم چه جریاناتی پیش اومد😔

اظهار نظراتمان بیانگر خود واقعی مان باشد نه برای جلب لایک بیشتر😊😊😊😊
من توی ۹ ماه بارداری ام همه چیز خوب بود.بعد یهو بعد تولد بچه متوجه شدن بچه مشکل داره.حالا تصور کنید ...

خودم حوصله ندارم خوابم گرفته

پشیمون شدم حوصله ندارم خاطره تلخ تعریف کنم نصف شبی😁😁

آی ام‌ قاطی😁

اظهار نظراتمان بیانگر خود واقعی مان باشد نه برای جلب لایک بیشتر😊😊😊😊
من دخترم کولیک داشت...تا ۱۰روزم میشد ک نمیتونستم برم حموم...یا شد تو ۳روز فقط یکی دوساعت میخوابیدم☹☹ ...

اره درکت میکنم عزیزم.دختر من که کولیکی نبود من خیلی اذیت شدم شما که دیگه خدا میدونه چقد سختی کشیدین.

ولی بزرگ که بشن فراموش میکنی همه ی اون سختیارو

تکیه بر لطف خدا دارم و بس...

2738
من توی ۹ ماه بارداری ام همه چیز خوب بود.بعد یهو بعد تولد بچه متوجه شدن بچه مشکل داره.حالا تصور کنید ...

عزیزم چقدر ناراحت شدم .اسم بیماری شون چیه؟ان شاالله زودزود خوب شن .🙁

به قول جان میلتون: ذهن در جای خودش، می‌تونه از جهنم یک بهشت و از بهشت یک جهنم بسازه....قدرت ذهنتو دست کم نگیر.
@arezosham1998     چی روببینم عزیزم؟

عکسی ک گذاشتن صفحه اول..اونروز درمورد بچه تاپیک داشتین ک منتظرین مادر بشین..منم اتفاقی اینجا این عکس رو دیدم گفتم بیایید ببینین😊

بعد از چند ماه دوری از نی نی سایت باز اومدم😃