2733
2739
عنوان

یه ماجرا راجع به همین تاپیک حاملش کن

| مشاهده متن کامل بحث + 769 بازدید | 45 پست

تا به کی ما با این عقایدمون میخوایم خانواده هارو بدبخت کنیم معلوم نیست 

اون مادر شوهره که خون عروس بینوارو کرده تو شیشه و پسرشو بر علیه عروس شارژ میکنه منم✋ اون زن دادش عفریته ای که داداش بیچاره پیر کرده منم ✋ اون جاری چشم سفیدی که پشت سر بقیه جاریاش حرف میزنه و پیش خاندان شوهر خود شیرین بازی در میاره منم ✋ اون عروس ور پریده که فقط بلده خانواده شوهر بچزونه ، اونم منم ✋  بابا اینجا جمع خوباست و منم مایه ننگ شماها ... یه گوشه میشینم نگا میکنم ، دست به چیزیم نمیزنم ، قول میدم ❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چقدر دردناک😔

رادینم..پسرمامان هیچوقت فکر نمیکردم یه پسر شیرین مثل تو داشته باشم از وقتی اومدی دنیای مامان قشنگ شد عشق کوچولوی من مرد کوچیک مامان...😍نازگلم قلبمی معجزه کوچولوی من دختر قشنگه مامانربان گوشه ی عکست...حق من این نبود عکستو بااون ربان مشکی ببینم داداشی😔😭🖤 پادشاه زندگی من جایی همین نزدیکی ها مشغول تلاش است...کم می خوابد. استراحتش کم است.دستان مردانه اش را که حکمتش را نمیدانم چرا آرامش بی پایان دارد.پادشاه من خسته میشود اما خستگی در میکند از من...آغوشش از جنس خواب است بی هوا هم که بغلش کنی چشمانت بسته میشود از آرامش بی حساب...چه افتخاریست خانمی کردن برای چنین گوهری...چه برکتیست که خستگی اش با من در میشود...به خودم میبالم که از وجود من لذت میبرد... دستانم خالیست. چیزی برای عرضه ندارم. اما تا آخرین شماره های نفس هایم قدر دان توام..قدردانم که پادشاه من بهترین مرد زمین است...لمس قشنگیست واژه خوشبختی و من خوشبخت ترینم با تو❤همین که از عمق وجود میدانم دوستم داری برایم کافیست...
2731
2738

قضیه این تاپیک چی بود میشه توضیح بدین از کنجکاوی هلاک شدم

قیافه من😑😑🔫وقتی تو تاپیک خانومای باردار میرم ... از پشت بوم صدای گربه میاد روی بچم اثر نذاره 😑🔫تو لقمم مو بود نپیچه دور گردن بچم خفه شه 😑🔫 یدونه کنجد رو نون بود بچم سقط نشه😑🔫 موز خوردم بچم نیوفته . کشمش خوردم بچم فلان نشه . یدونه بالشت جابجا کردم بچم ال نشه . مادرشوهرم با این وضعم میخاد بیاد خونمون شب نشینی ..مگه چند روزه دیگه داری تا زایمان ؟ دوهفتمه عزیزم😑😑😑🔫

یاخدا انگار تمامش یه فیلم ترسناک وغم انگیزه!  

زندگی شطرنج دنیا و دل است.. قصه ی پر رنج صدها مشکل است.. شاه دل کیش هوسها می شود.. پای اسب آرزوها در گل است.. فیل بخت ما عجب کج می رود.. در سر ما بس خیالی باطل است.. ما نسنجیده پی فرزین او..غافل از این که حریفی قابل است.. بادل صدیق ما او حیله ها..  دارد و از بازیش دل غافل است.. مهره های عمر من نیمش برفت..  مهره های او تمامش کامل است....‌‌

اون وقت یه سری هستن میگن نه شاید نداره دزدی کنه یا درکش کنن یا عقده لباس عروس دارن و....به عواقب بعدش فکرنمیکنن تز مورد ها هم زیاده متاسفانه بخاطر عقاید پوچ یه سری افراد واین ها تازه خوبه کسایی هستن و تعریف میکنن و شما باورتون نمیشه که هنوز هستن همچین آدم که چه عرض کنم توهینه به بشریت هستن همچین موجوداتی

تنهایی قشنگه اما دونفره اش!
اینا هم زندگیشون یک سال هم دووم نیاورد پسر خاله ی شوهرم جلوی  در دادگاه زنشو پدر و مادرشو زده ب ...

اگه از سر بد طینتی گفتن حاملش کن 

ایشالله سرشون بیاد 

اما اگه واقعا از سر خیرخواهی گفتن که خدا از گناهشون بگذره ایشالله

خدایا پناه بر خودت 

خوشحال میشم وقتی پستامو لایک میکنین، اما اما اما نمیدونین وقتی میبینم نوشته "پست شما را پاسخ داده است" چقدر مشعوف میشم.. 🤗
الان چطوره زندگیه دختره  با اون شوهر معتادش

در ظاهر که خیلی خوشن چون تنها چیزژ که اهمیت میدن بهش لباس و وسایل خونه است ولی ذر باطن خیلی عقبن لکز کن به چهار سال دو میلیون الان ابن خونه هم که هستن ساختمون هیئته به خاطر اون پول پیش کم گرفتن هرکی دستش تنگه میره اون ساختمون 

2706