2737
2739
عنوان

شپش 😑😭

| مشاهده متن کامل بحث + 446 بازدید | 45 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببين من دوستم شبش گرفت هر كارى كرد تخمش از بين نرفت اخر سر بعد از هشت ماه درگيرى يه بار اتو مو زد حسابى موهاشو بعد از پنج روز هم دوباره اتو مو زد ديگه تخمى نموند اگه موند رو موهاش هم پوك شدن سوختن

سرشوهرتو دیدی؟اونم داره؟ خیلی دقت کن  خدای نکرده زحماتت هدر نره

دیدم نداشت 

الان دارم فک میکنم یبار گفت ریشم میخاره فردا باید حسابشو برسم 

ریشاشو زده ولی مارو درگیر چه موجودی کرده 

😑😑😑

2728
ببين من دوستم شبش گرفت هر كارى كرد تخمش از بين نرفت اخر سر بعد از هشت ماه درگيرى يه بار اتو مو زد حس ...

اها پی فردا اتو میکشم میکشمشون 

بخدا یدونه دیدم تو موهای دخترم انداختمش زمین انقد باحرص هی فشار دادم خودم بخودم گفتم ارزو بسه دیگه مرد 😐😂

اها پی فردا اتو میکشم میکشمشون  بخدا یدونه دیدم تو موهای دخترم انداختمش زمین انقد باحرص هی ...

اخيش  نه اين اتو زد دوبار اما حسابى اتو زد موهاش رو دسته ى كوچك كوچك كرد و حسابى اتو زد كامل از بين رفتن

2740
مرسی گلی خیلی ممنون کامل خوندم خیلی مفید بود ولی یسوال این رشک ها رو اتو بکشم میمیرن؟

خواهش میکنم عزیزم.تا حدودی اتو هم تاثیر گذاره ولی بعدا اتو رو چطوری میخوای از رشک پاک کنی؟ به نظرم سرکه بزن روزی دوبار با شونه دندونه ریز شونه کن لغزنده میشن میفتن

ممنون منم خوندم. خواخر زاده منم داره،نمیدونستم بهش میگن غلاف مو. از پارسال تابستون موهاش اینطور شد ...

خواهش میکنم. ممنون وقت گذاشتید خوندید. در حقیقت خیلی از معلم های بهداشت اشتباه تشخیص میدن. رشک اشکی شکل و وقتی فشارش بدی آب ازش خارج میشه و یه صدای ریزی تو فشار دادن داره ولی غلاف مو استوانه ای و قابل شکستن نیست. خیلیا موهاشون پر از غلاف مو هست.