2726
عنوان

شپش 😑😭

446 بازدید | 45 پست

من نه بچه مدرسه ای دارم نه اصلا ارایشگا رفتم از عید نگید چرا نرفتی چون خودم بلدم 

هیچ جا هم نمیرم بچه هامم همینطور کسیو نمیبینیم اصلا 

ده روزه خیلی سرمون میخارید  امروز فهمیدم شپش افتاده تو سرمون بچه ها که در جا کچل کردم اما موهای خودمم داره هنو میخاستم رنگ بزارم 😭😭😭😭😭😭

شامپو مخصوص گرفتم گذاشتم شوهرم نگاه کرد گف چیزی پیدا نکردم ولی بازم سس زدم پلاستیک کشیدم سرم اما اعصابم خورده اخه هر جا سرچ میزنم و میپرسم همه میکن دیگه نمیشه از خونه در بیاری مگر اینکه کچل کنی نمیخام کچل کنم 😤😤😤😭😭😭😭😭

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کچل😥

اسکار بهترین لحظه هم تعلق میگیره به وقتی که معلم میبردمون پای تخته درس بپرسه یهو زنگ تفریح میخورد      کاربر سال 96 هسدددددددم یه مدت تو ترک بودم  دیدم نمیشه از نی نی سایت دور بود باز دوباره معتادش شدم.  مرسی اه  
2728

نه عزیزم نیازی،به کچل کردن نیست

اگه از سرت رفت بابد رختخواب و بالشاتونو لباساتون که این مدلت پوشیدین

حوله حمام و... تو آب بجوشونی

دور تختتون هم سرکه اسپری کن

مال من و بچمم بود اینکارار  کردیم رفت

‏کرونا تموم شد بمن نگین میای بریم بیرون یانه فقط لوکیشن بفرستین

اصلا نگران نباش همون شامپو راه حلشه

رو بالشتی و لباسایی که خیلی استفاده کردی هم با اب جوش بشور

افراد سمی شما را دیوانه میکنند. آنها مهارت دارند، که شما را آزار دهند!               تنها رمز این است، که سر حرف خود بمانید و وقتی فردی قصد عبور از مرز شما را دارد ، بر خط قرمز های خود پافشاری کنید.

شپش تو سی ثانیه منتقل میشه.مثلا حتا شوهرت بره سوپری بخوره ب کسی ک ش داره یا تو صف نانوایی .خودشم از بین بره تخمش بمونه درمیاد.پشت گوش تو چالگی پشت گردن.اسفند غلیظ بجوشون نیم ساعت بجوشون بزن سرت.بعد داروشوزدی حتما با شانه چوبی مخصوص شونه کن تخماشم از سرت دربیاد

پدر،بی تکرارم!جاودانه بمان برایم😍😘

شونه مخصوصشو بگیر

شپشو و جدوآبادشو میکشه بیرون

کوتاه کردنم نمیخواد

و پس از اندوه هایمان همچون بهار زنده خواهیم شد گویی که انگار هرگز مزه ی تلخی را نچشیده ایم....! 🔮🍂             اون که جدا میکنه عطر نیست مغز توعه.🧠  اینا که میگی حقیقت نیست فرض توعه.   تو به چیزی که به نفعت باشه ایمان داری دو دفعه صبر اومده برگرد بری نقض توعه☻️🧡     یه زندگی از تو طلب کارم.  آیینه ها میگن افسردگی دارم.  روزای خوبی نیست درگیر و دلگیرم.   با این همه رویا از زندگی سیرم     از آدما خستم از همه ترسیدم.    تو منو کی کشتی که من نفهمیدم؟     
2706