2737
2734
عنوان

این ایده ها واسه عروسی خوبه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1212 بازدید | 67 پست
ساقدوشای دختر چیکارکنن گل بربزن؟ 

ببین سه تا ساقدوش دارم یکیش خواهر زادمه که کلاس پنجمه لباس عروس میپوشه یکیش پسر دختر داییمه اونم اول راهنماییه کتو شلوار میپوشه دختر خواهر شوهرمم ۴ سالشه اونم لباس عروس میپوشه سه تاشون جلوی ما باشن خواهر زادمو پسر دختر داییم دست دختر خواهر شوهرمو بگیرنو قبل از ما وارد تالار شن به فاصله ی چند قدم

❤️ ‏قسمت بشه كنارش درگير آرامش بشيد ❤️

من با آهنگ آرون افشار به نام جانم باش رقصیدم خیلی با ناز و عشوه خیلی ناز شده تو فیلم نمیدونم ایده به حساب میاد یا ن بعد میتونی دسته گل پول بدی برات درست کنن شوهرت شاباش بهت بده داخل ماشین عروس که دارین میرین به سمت تالار تو ماشین آهنگو زیاد کنید تو یه مسیر خلوت برقص 

میشه برای سلامتی امام زمان و خواهرم که مریضه ۲ تا صلوات بفرستی  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

به نظرم تو حیاط بالن آرزو روشن کنید و بپرونید خیلی رمانتیکه از بادکنک و پرنده هم قشنگتره

تونل دوستات هم برا فرمالیته خوبه برا عروسی جالب نیست عروس خم بشه بیاد تو 

میتونی یه رقص تمرین کنی با دوستات یا دو سه تا دختر جوون برا شوهرت سوپرایز باشه مثلا

وقتی میام نی نی سایت پشمااام،کرک و پرم،برگام از تعجب میریزه🍃🍂🍂🍂🍃🍁🍂🍃🍂🤯😳یه چیزایی میشنوم و میبینم ک بعضی وقتا فک میکنم  که من از سیاره دیگه اومدم یا اینا از یه سیاره دیگه ای هستن😳🤯😲🤯😳🙄🤯🤯🤯

سوال پرسیدن در مورد احساس خانواده خیلی قدیمیه.به نظرم انجامش نده.اینکارو یه بار ۲۰ سال پیش تو عروسی یکی دیدم خیلی برام عجیب و خنده دار بود.از شانسم  بصورت کاملا خودجوش تو عروسی خودم ۱۱ سال پیش فیلمبردارهمین کارو انجام دادکه اصلا خوشم نیومد‌.

من با آهنگ آرون افشار به نام جانم باش رقصیدم خیلی با ناز و عشوه خیلی ناز شده تو فیلم نمیدونم ایده به ...

ارعههه آهنگش خیلی قشنگه جاااانم باش نوش دارو و بعد مرگ فایده نداره... 

اون رقصیدن رو ک فیلمبردار امونت نمیده کاری نداره شلوغه یا خلوت فقط میگه برقص😁

2740
سوال پرسیدن در مورد احساس خانواده خیلی قدیمیه.به نظرم انجامش نده.اینکارو یه بار ۲۰ سال پیش تو عروسی ...

من تو یه کلیپ دیدم از پدر مادر عروس حسشونو پرسیده بودن خیلی احساسی بودو به دلم نشست

ارعههه آهنگش خیلی قشنگه جاااانم باش نوش دارو و بعد مرگ فایده نداره...  اون رقصیدن رو ک فیلمبرد ...

من یه رقص دارم واسه داماد با اهنگ گل عشق رضا بهزام

یه رفص دو نفره با شب رویایی ارون افشار یه تانگو با طراحی رقص

عزیزم ماهم بعداز سه سال عقدو نامزدی داریم عروسی میگیریم 

من تالار ی کالسکه برای هدیه هام در نظر گرفته بود میز بار بود البته 

بعدشم یک سبد خیلی خوشگل بهم دادن با تعدادی گل رز تزیین شده به هرکی بهم کادو داد و عکس گرفت ی دونه بهش دادم😍

به نظرم تو حیاط بالن آرزو روشن کنید و بپرونید خیلی رمانتیکه از بادکنک و پرنده هم قشنگتره تونل دوستا ...

اخه بالنا قلابیه بعضی وقتا نمیره هوا😂

رقص دارم واسه داماد خودم تنها میرقصم یدونه هم دونفره و یه تانگو

من یه رقص دارم واسه داماد با اهنگ گل عشق رضا بهزام یه رفص دو نفره با شب رویایی ارون افشار یه تانگو ...

خیلی عالیه فقط خداکنه دیجی و فیلمبرداری آن تایم و برنامه ریزی شون خوب باشه وگرن کلافه میشی 

خیلی عالیه فقط خداکنه دیجی و فیلمبرداری آن تایم و برنامه ریزی شون خوب باشه وگرن کلافه میشی 

ایشالا سعی کردم حرفه ایارو بگیرم واسه عروسی

ایشالا که همه چی طبق برنامه پیش بره

2706