2737
2739
عنوان

این ایده ها واسه عروسی خوبه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1212 بازدید | 67 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره قشنگن اجرا کن

اسکار بهترین لحظه هم تعلق میگیره به وقتی که معلم میبردمون پای تخته درس بپرسه یهو زنگ تفریح میخورد      کاربر سال 96 هسدددددددم یه مدت تو ترک بودم  دیدم نمیشه از نی نی سایت دور بود باز دوباره معتادش شدم.  مرسی اه  
2731
💜♥️💜ایده هات خوبه..ولی با پدرشوهرمادرسوهرم مصاحبه داشته باش.که بعد باعث کدورت نشه

پدر شوهرم فوت شده مادرش الزایمریه 

شاید اینو بخاطر همسرم حذف کنم شایدم به خواهر شوهرم بگم تو این وظیفه رو به عهده بگیر

❤️ ‏قسمت بشه كنارش درگير آرامش بشيد ❤️

اره خوبه ولی مورد سوم رو ساقدوشات باید انجام بدن

باقیش خوبه ولی بادکنک واقعا خرج اضافیه نهایتا یه دونه بزرگ بگیرید خودت و شوهرت بدید هوا

بجاش خرجشو میتونی بکنی یه چیزیو بهتر کنی

2738

ببین من به عنوان گیفت از این کاکتوسا دادم به مهمونا،دوست داشتم طبیعی باشه،از کاغذ و چوب و اینا خوشم نمیومد، خیلی ام استقبال شد هنوزم خیلیا دارنش و بزرگ شدن 

گاهی آدم بده خودمونیم فقط، حالیمون نیست... 

من چندوقت پیش عروسی بودم؛قبل اینکه عروس بیاد تو ی اهنگ خیلی اروم گذاشتن بعد عروس روش ی دکلمه دوبیتی گفت بعد ی فرفوژه خیلی شیک اونجا بود ک بهش عکسای اسپرت کوچولو اویزون بود زیرش هم شمع بود ...همین طور ک تالار تاریک بود فقط رقص نور روشن بود رفتن زیر عکسا شمع روشن کردن بعد با اهنگ توهم مثل من خود ازاری معین رقص تانگو کردن...بعدشم با اهنگ پری دریایی عروس فقط خودش رقصید برای دوماد...ی جا از اهنگم دوماد روی سرش گل ریخت....البته فیلم بردار خیلی مهمه ک نزاره کسی بیاد توی فیلم و فیلمت خراب بشه

اولی و دومی تکراری شدن.سومی هم اگه یه دست و منظم نباشن خیلی ضایع میشه.ساقدوشها با گلبرگهای قرمز ازتون استقبال کنن.به مهمونها یادبود بدید.

وزن شروع:70/800،وزن اولیه:64،وزن 1399/2/14: 61/400،هدف اول:60، هدف نهایی:58.(عضو تاپیک بامداد خمارم جز گروه آبی و یه سرگروه خوب و گروه خووووووب)پیش به سوی هدف.اضافه وزن خر است.😃😃😃
2706