2733
2734
عنوان

طلسم ودعا

| مشاهده متن کامل بحث + 4321 بازدید | 110 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

درسته ولی اخه معمولا وقتی به دعانویس هم مراجعه میکنیم همشون میگن یه نفر برامون دعای منفی گرفته اخه و ...

من وقتی برام دعا گرفته میشه خودم متوجهش میشم و دعانویس هم دقیقا گفت از چه زمانی برام دعا گرفته شده و درست بود و باطلش کرد و حالم خوب شد

یه نفر هست که همش داره برام دعا میگیره و نمیدونم کیه واقعا نمیدونم چه دشمنی با من داره 

👼🏻من همه دغدغه ام دیدن لبخند تو است👼🏻N👼🏻                         خدایا شکرت🤲❤                                                               خود ماه انقدر ماه نی که تو انقدر ماهی👼🏻⚪                            میخوام که جون من بشه قسم حرف راستت/انقدِ عاشقم بشی که قلب دنیا واسته👼🏻💙           
2728
جدی میشه توضیح بدی

راستش خودم چندسال باکسی بودم یهو سرد شد و رفت طلسم‌ نعل و اتش گرفتم براش جواب داد.واون خانمه گفت طلسم مادام العمره هیچ وقت اثرش ازبین نمیره . مگراینکه کسی بفهمه و بره باطلش کنه خودبه خود باطل نمیشه. الانم باهم ازدواج کردیم بچمونم توراهه

2740
واقعا؟ 

بله ولی سعی کنید برای کاری که انجام نمیشه دعا نگیرید که با دعا انجام بشه

این کار درستی نیست بزارید هر چی به صلاحتونه اتفاق بیوفته

حالا دعای رزق و روزی و باطل السحر و دفع زخم چشم و اینا اشکالی نداره به نظرم

👼🏻من همه دغدغه ام دیدن لبخند تو است👼🏻N👼🏻                         خدایا شکرت🤲❤                                                               خود ماه انقدر ماه نی که تو انقدر ماهی👼🏻⚪                            میخوام که جون من بشه قسم حرف راستت/انقدِ عاشقم بشی که قلب دنیا واسته👼🏻💙           
کی به شما گفته دعانویس جادوگره؟ :)))

دعانویسی که بخواد طلسم باطل کنه از نظر شما آشپز یا قناده؟😁😁😁😁😁😁

عزیزی که نوشتی اگه مخالفمی ریپلای نکن، بیزحمت اینم بگو اگر مخالفتم دقیقا چیکارت کنم بزرگوار؟😀😀😀😀 اون چیزی که شما مینویسی و کسی ریپلایت نمیکنه چیزیه که توی دفترچه خاطرات داخل میز دراورت نوشتی نه توی بخش "تبادل نظر" یه سایت عمومی😛

خداوند خالق اجنه و دعا نویس ها هست چرا از خود خدا نمیخوای کمکت کنه

. مواظب تایپ کردنت باش پشت هر کابری یک قلب میتپه#من پر از انرژی های مثبتم...مربی بدنسازی ام...عاشق خونه و دخترم و شوهرمم... من عاشق استیک ام..... عاشق کشیدن پرده ها اول صبحم.... بستن موهای دخترم... زندگی همین دلخوشی های کوچیکه....بخند ک میگذره
کسی که پیش دعا نویس و رمال و سرکتاب باز کن بره کافر هست. امام صادق(علیه السلام) به نقل از پیامب ...

اره ولی گاهی ادمو چله میگیره یا همزاد میگیرت باید بری پیش سیدی چله بر کن یا همزادتو دور کنه دعا نویس برا دعای بد ب نظرم بده ولی برا خوشبختی بد نیس

2706