2733
2734
عنوان

باردارم با شوهرم دعوام شد پرتم کرد وسط خیابون

| مشاهده متن کامل بحث + 12375 بازدید | 436 پست

خاک بر سرش

کاش آدم ها مثل قورمه سبزی بودن،نصف روز میزاشتیشون تو یخچال و صدبرابر بهتر از قبل میشدن....⚠️در اثر هوس شبانه و قبول نکردن نام اینجانب نام کاربری ته دیگ با قورمه سبزی را برگزیدم لطفا از هرگونه فحش دادن پرهیز نمایید🌹🙂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تا کار امشبشو توهینی که بهم کردو تلافی نکنم دلم اروم نمیشه اخه😕 دعا کن بتونم به خودم مسلط باشم

اصلا زنگ نزن اصلا ادم‌حسابش نکن .فکر کن ی سگ‌بود واق واق کرد جواب پارس کردن سگو ک نباید داد ..بخاطر بچت اروم باش و بخاطر روح خودت فراموش کن ...

ی روز اینجا با دل شکسته رو تخت بیمارستان و خسته از دنیا نوشتم دلم روشنه ❤به زودی منم مادر میشم .👪 وووو الان مامان یه گل دختر بهارییم 🥰🥰همون که امید زندگیه منو باباشه ... دیدید گفتم دلم روشنه🤗😍😍😍😍
غصه نخور عزیزم زمین گرده... واگذارش کن به خدا 

ان شا الله خداجوابشو بده

من ریخته ام در رگ تو شیره ی جان ♥ هی چرخ بزن درمن و دل را بتکان ♥ این هم نفسی چه حس و حالی دارد ♥ درپیکر من دوقلب دارد ضربان💕💕
2731
عزیزم غصه نخور هم برای خودت ضرر داره هم بچه  الان یه فرشته ی کوچولو پیشته  سعی کن ب اعصا ...

اومدم اینجا تاپیک زدم بچه ها یکم دلداریم بدن اروم شم یه عده از خود راضی بدبین اومدن چرت گفتن بدتر حالمو خراب کردن...چی بگم اخه😑

من ریخته ام در رگ تو شیره ی جان ♥ هی چرخ بزن درمن و دل را بتکان ♥ این هم نفسی چه حس و حالی دارد ♥ درپیکر من دوقلب دارد ضربان💕💕
2738
دقیقا مشخص کن خاکو تو سر کی داری میریزی؟ مادر شوهره؟ شوهره؟ دایی؟ راننده ماشین کی؟

منظور اصلیم شوهره بود حالا یه مشت خاکه دیگه تو سر همه😅😅بجز اسی

کاش آدم ها مثل قورمه سبزی بودن،نصف روز میزاشتیشون تو یخچال و صدبرابر بهتر از قبل میشدن....⚠️در اثر هوس شبانه و قبول نکردن نام اینجانب نام کاربری ته دیگ با قورمه سبزی را برگزیدم لطفا از هرگونه فحش دادن پرهیز نمایید🌹🙂

بسپار ب خدا خدا بهتر از تو بلده انتقام دل شکسسترو بگیره ...خدا خودش میدونی مادر نداشتن چه غم بزرگیه بسپار خدا خودش جواب حرفشو بده خودش دلتو اروم کنه 

ی روز اینجا با دل شکسته رو تخت بیمارستان و خسته از دنیا نوشتم دلم روشنه ❤به زودی منم مادر میشم .👪 وووو الان مامان یه گل دختر بهارییم 🥰🥰همون که امید زندگیه منو باباشه ... دیدید گفتم دلم روشنه🤗😍😍😍😍
مرسی عزیز دلم گفتم تو نی نی تو دلته دلت پاکه دعام کنی😍😘 ای جونم خدا نگه داره شاه پسرتو خواهری😍😍

مرسی عزیزم واسه بچم دعاکن فداتشم♥

نگران نباش چیزی نیس فقط صدقه بنداز فردا برو سونو بده خاطرت جم شه دیگه هم حواستو بیشتر جمع کن چون ...

اره میخام همینکاروکنم ...هیچی ارزش اینو نداره ارامش خودمو اون طفل معصومو خراب کنم

نه پشتم نیستن میگن هرطوری هس باید باهاش زندگی کنی😑

بعداین کهدفتدق کوچولوتدبدنیااومدویکمدبزرگ شدمثلا۳یا۴سالش شدبروسرکاریه کارراحت مثلاازایناکه بسته بندی میکنن یامنشی که بتونی براخودت پول جمع کنی هدیه هایی هم که برانی نی ت میارن براخودت طلابخرپس انداز کن حتماحتماهم بعداین که نی نی بدنیااومدجلوگیری ۱۰۰درصدی داشته باش ایشالله سالمه سالمه خداخودش نگه میداره نگران نباش فقط برانی نی تودلیت قرآن بخون بزارآراپش بگیره خودتم بااینکارآرامش میگیری مادرشوهرت هم دلتوشکونده که بهت گفته بی مادرتوباخدارازونیازکن بگوخدایادلم شکسته خودت بداد دل شکستم برس خودت آرومم کن فقط ازخداکمک بخواه درپناه حق

نفس من زندگی من پسرای قشنگم
نگو اینجوری دختر 19 ساله ای که مادر نداره شوهرشم پشتش نیس مادرشوهرش فحش بده و بددهن من 32 سالمه طاقت ...

مرسی که درک میکنی اجی😔

2706