2737
2739
عنوان

باردارم با شوهرم دعوام شد پرتم کرد وسط خیابون

| مشاهده متن کامل بحث + 12375 بازدید | 436 پست
نه بابا چون تو بازار تهران بزرگ شدم از همه ی تیکه برداشتم. فرقی نداره توهم خودی هستی 

فداتم

من ریخته ام در رگ تو شیره ی جان ♥ هی چرخ بزن درمن و دل را بتکان ♥ این هم نفسی چه حس و حالی دارد ♥ درپیکر من دوقلب دارد ضربان💕💕

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مرسی عزیزم😘

خواهش میکنم عزیزم راستی گفتی مشهدی هستی منم متولدمشهدم ها..هروقت رفتی زیارت امام رضا علیه السلام بهش بگو منم بطلبه که دِلُم براش تنگ رفته😉😘

❤برای شادی روح پدرم صلوات ❤سکوتم از رضایت نیست دلم اهل شکایت نیست هزار شاکی خودش داره خودش گیره گرفتاره
2728
یه چیز شیرین چای نبات یا شکلات بخور به شونه  چپ بخواب اگه تکوناشو احساس کردی ان شاالله که چیزی ...

مشکلم اینه که هنوز تکون خوردنشو حس نمیکنم17 هفتمه

کاش تکون میخورد تا تشخیص میدادم خوبه یا نه

من ریخته ام در رگ تو شیره ی جان ♥ هی چرخ بزن درمن و دل را بتکان ♥ این هم نفسی چه حس و حالی دارد ♥ درپیکر من دوقلب دارد ضربان💕💕
اورژانس بیمارستان امام زمان رفتم عزیزم صداقلبشو شنیدن ولی دستگاه سونونداشتن 

مراقب خودت باش...ب پهلو چپ بخواب ..اروم  ریلکس کن هیچیش نیس اون جاش محکم تر از من و تویه فردا برو مطب دکترت و بهش توضیح بده ک افتادی...نگران هیچی نباش تا خدا نخواد اتفاقی نمیفته

کاش یه مغازه بود! 🏡آدم میرفت میگفت بی زحمت یکم "خیال خوش"میخوام😌...ببخشید این "خنده های از ته دل" چندن؟😅 آقا؟ 😔این "آرامشا" لحظه ای چند؟😥 این "بی خیالیا" که میپاشن رو زندگی مشتی چند؟ 🙂از این "روزایی که بی بغضن" دارین؟😣 از این "سالای بی رنج" اندازه دل ما دارین؟! 😞این "شادیا" دوام دارن؟!🤔  نه... 😭کاش یه جایی بود میشد رفت و بگی آقا یه "زندگی" میخوام .. بیزحمت جنس خوبش💔😔
ای جووونم هم سنیم کهههه  چ سال و چ ماهی دقیقا؟ من ۲۶ شهریور ۷۹ ام😍

من31مردادم عزیزم🙂

سلام گلم من مامام.تا۲۰ هفته بچه تو حفره لگنه.پس لگنت محافظه براش.اگه صدای قلبش اوکی بود.و لکه بینی ن ...

واقعا هم همینطوره من سربارداری دخترم شوهرم با خونوادم دعوا کرد و تا آخر بارداری منو نذاشت برم دیدنشون منم هروز غصه و گریه الان دخترم نق تقو رفلاکسی و بداخلاقه

برای حاجت روا شدن همه نی نی سایتیا صلوات اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم 
2738
دوستم دیدی اخر چیکارکرد شوهرم من از اولشم میدونستم نمیذارن این بچه رو سالم دنیا بیارم😔

بخدا هیچی نمیشه بهت قول میدم مطمئن باش بچتو سالم بغلت میکنی. اصلا نگران نباش استرس بدترش میکنه. دیدی ک ی ماما هم اومد بهت گفت هییچی نشده. چش بود مادر شوهرت 

خواهش میکنم عزیزم راستی گفتی مشهدی هستی منم متولدمشهدم ها..هروقت رفتی زیارت امام رضا علیه السلام بهش ...

رو چشمم عزیزم😁😘

مشکلم اینه که هنوز تکون خوردنشو حس نمیکنم17 هفتمه کاش تکون میخورد تا تشخیص میدادم خوبه یا نه

پس فقط به شونه چپ بخواب ذکر یا سریع الرضا رضا برضاک رو بگو 

برای حاجت روا شدن همه نی نی سایتیا صلوات اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم 
مراقب خودت باش...ب پهلو چپ بخواب ..اروم  ریلکس کن هیچیش نیس اون جاش محکم تر از من و تویه فردا ب ...

پس صبر نکنم تا دوازده روز دیگه وقت سونو پیشرفته دارم؟ دیره اون موقع مگه نه؟

لیاقت پدر شدن نداره...حیف اون بچه ای که میخواد زیر دست این بزرگ شه

خودت بیشتر لیاقت نداری !!!بخاطر زر زر مادر شور رفتی خودتو پرت کنی جلو ماشین با بچه تو شکم

ی روز اینجا با دل شکسته رو تخت بیمارستان و خسته از دنیا نوشتم دلم روشنه ❤به زودی منم مادر میشم .👪 وووو الان مامان یه گل دختر بهارییم 🥰🥰همون که امید زندگیه منو باباشه ... دیدید گفتم دلم روشنه🤗😍😍😍😍
2706