2733
2734
عنوان

باردارم با شوهرم دعوام شد پرتم کرد وسط خیابون

| مشاهده متن کامل بحث + 12375 بازدید | 436 پست
شما که جنبه نداری تاپیک نزن، موفق باشی

ببخشید که یه شب پرتنشو پر استرسو پشت سرگذاشتم و اومدم اینجا از دوستام راهنمایی بگیرم یه ادم بدبین مثل تو میادو هرچی دلش میخواد میگه اخرم من میشم بی جنبه

من ریخته ام در رگ تو شیره ی جان ♥ هی چرخ بزن درمن و دل را بتکان ♥ این هم نفسی چه حس و حالی دارد ♥ درپیکر من دوقلب دارد ضربان💕💕

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
وای عزیزم این تاپیک تو بود من خوندم ولی نگا نکردم ببینم کی زده خیلی اعصابم خرابه باورم نمیشه چش بود؟ ...

دلم درد میکنه اجی

ولی خونریزی ندارم

رفتم اورژانس یه بیمارستان صداقلبشو شنیدن ولی دستگاه سونو نداشتن از نگرانی خوابم نمیبره

من ریخته ام در رگ تو شیره ی جان ♥ هی چرخ بزن درمن و دل را بتکان ♥ این هم نفسی چه حس و حالی دارد ♥ درپیکر من دوقلب دارد ضربان💕💕
فدایی داری مامی جون. همین روزا یه جوجه با جیک جیکه فراوون میاد. من عاشقه بوی نی نی هام همش حس میکن ...

خداکنه سالم به دنیا بیاد که حسرت این چیزاش رو دلم نمونه

دعوا میکنین جلو ماشین میپرین چرا حامله میشین یه قرصی کاندومی چیزی استفاده کنین بابا

از دل خوشمونه میپریم جلو ماشین شما جدی نگیر

پشیمون شدم که چرا تومجازی کمک خواستم

2738
ببخشید که یه شب پرتنشو پر استرسو پشت سرگذاشتم و اومدم اینجا از دوستام راهنمایی بگیرم یه ادم بدبین مث ...

باشه تو از همه بدبخت تری،من و شوهرت و مادرشوهرت بد، تو خوب،خوش باشی، ریپلای نکن آدم خوبه 

دعوا میکنین جلو ماشین میپرین چرا حامله میشین یه قرصی کاندومی چیزی استفاده کنین بابا

والا حرفم میزنی بهن میگن بدبین، بعدم میگن اومدیم با دوستامون دردو دل کنیم، شما برین بیرون، انگار نه انگار سایت عمومیه

بچه ها دوازده روز دیگه واسه سونو پیشرفته و اکوی قلب وقت دارم به نظرتون  صبرکنم همون موقع برم سونو یا فردا هم برم واسه اطمینان؟

چون به داداش اشغالش سلام نکردم پرید بهم😑

ازت بزرگ تر بود؟  اگه اره باید سلام میکردی . ادب اینو حکم میکنه . عزیزم خودتم داری مادر میشی  اگه یه نفر تو خونه خودت به فرزندت بی حرمتی کنه میخوای سر به تنش نباشه !. بعدم  اصلا کارت درست بود با این شرایط بری خودتو پرت کنی وسط خیابون!

باشه تو از همه بدبخت تری،من و شوهرت و مادرشوهرت بد، تو خوب،خوش باشی، ریپلای نکن آدم خوبه 

برو بابا عقده ای 

حوصله تو یکی رو ندارم دیگه امشب

2706