2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من ۵ ماهمه .رسم سیسمونی داریم اما گفتم همشو خودمون میخریم نمخواییم هم خیلی سنگین خرید کنیم .لحاف تشکش فقط با مادرمه ...

باقیشو خودم میگیرم .

۱۷۰۰ تا بحال خرج کردم از این ببعد هم خرج کنم کلا میشه ۳۵۰۰ اینا .

تخت نمیگیرم براش .

ی روز اینجا با دل شکسته رو تخت بیمارستان و خسته از دنیا نوشتم دلم روشنه ❤به زودی منم مادر میشم .👪 وووو الان مامان یه گل دختر بهارییم 🥰🥰همون که امید زندگیه منو باباشه ... دیدید گفتم دلم روشنه🤗😍😍😍😍

کریر و ساکشو طوسی زرشکی گرفتم .

ی روز اینجا با دل شکسته رو تخت بیمارستان و خسته از دنیا نوشتم دلم روشنه ❤به زودی منم مادر میشم .👪 وووو الان مامان یه گل دختر بهارییم 🥰🥰همون که امید زندگیه منو باباشه ... دیدید گفتم دلم روشنه🤗😍😍😍😍
2731
من ۵ ماهمه .رسم سیسمونی داریم اما گفتم همشو خودمون میخریم نمخواییم هم خیلی سنگین خرید کنیم .لحاف تشک ...

عزیزم بجای تخت چی میگیری؟

من موندم چی بکیرم 

تخت کودک

کهواره

کودک نوجوان

۷ سال انتظار کشیدن برای مادر شدن از من یک زن قوی و صبور ساخته. خدایا نی نی هام رو سپردم به خودت😍🧿🧿
من ۵ ماهمه .رسم سیسمونی داریم اما گفتم همشو خودمون میخریم نمخواییم هم خیلی سنگین خرید کنیم .لحاف تشک ...

از اين رسم خيلي بدم مياد اميدوارم زودتر برداشته بشه 

عزيزم مباركت باشه

2740
من میگم مرد باید انقد  جنم داشته باشه باشه که بتونه ۴ تا وسیله برای بچش تهیه کنه و چشمش دنبال ا ...

من به شوهرم ميگم سرويس تخت شو ديدم ٢/٥اينا رو بابام بخره بقيشو ما ميخريم با پرويي ميگه مگه لنگ ٢/٥هستم همشو خودم ميخرم

من به شوهرم ميگم سرويس تخت شو ديدم ٢/٥اينا رو بابام بخره بقيشو ما ميخريم با پرويي ميگه مگه لنگ ٢/٥هس ...

توام بگو آفرین پس خودت بخر همشو😊

عزیزای دلم لطف میکنین برای سلامتی گل پسرم یه صلوات بفرستین؟اگه فرستادین بگین منم برای حاجت شما صلوات بفرستم مهربونا🤩😍😘

کالکسکه نمیگیرم و تخت فرش و پرده هم داره اتاق بچگونه نیس اما دوساله زدم حیفه والا ...😃😃

براش لباس تا ی سال برا بیرون و خونه و سرد و گرم خریدم تو سایز ۰ و ۱ و ۲ و ۳ .پستونک و بند پستونک و شیشه شیر و شیشه شور وکریر و ساک و دندون گیر و جغجغه و فین گیر و شونه برس و تشک تعویض و ملافه و کهنه و ست بهداشتی فیروز و پتو دور پیچ و حوله و قنداق و پیشبند و جوراب و پاپوش و شال و کلاه سرویس ارکوپال ست قاشق حرارتی  دستمال مرطوب گوش پاک کن  ......اینا شد ۱۷۰۰