2737
2739
عنوان

دوره همی چشم کلاج ها😂😂😂

| مشاهده متن کامل بحث + 29435 بازدید | 5972 پست
بله بلي بلا بالا بيل بال بالي بيلو بيلي بَم بيلمبووووو بَم بيلي بَم بيلمبو.... شاخ برداري شاخ برد ...

😂😂😂😂

قربونت بشم عجقم که دیوونه بازیتم دوس داشتنی ترت میکنه😍😍😍

درخواست دوستی=بلاک(  )                    باتچکر🤞
😐😐😐 ابجی جان... بنده دراین نقطه شلغم به حساب اومدم عایا🙄🙄🙄

ن فداي تو بشم من....♥️سيب زميني خودمي😂🥰

بدون امضا/بدون تاریخ    برو همین الان نقدش کن    ک*خل چک بی امضارو خر نقد میکنه که تو میخوای بری؟؟😐 دیوانه ام و با‌هیچکسم میل سخن نیست :/

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

😂😂😂😂 قربونت بشم عجقم که دیوونه بازیتم دوس داشتنی ترت میکنه😍😍😍

خدا منو بكشع🤦🏻‍♀️چرت گفتم....

خواستم بپاكم زمانش تموم شده بود.....آبروم رف

بدون امضا/بدون تاریخ    برو همین الان نقدش کن    ک*خل چک بی امضارو خر نقد میکنه که تو میخوای بری؟؟😐 دیوانه ام و با‌هیچکسم میل سخن نیست :/
2731
😂😂😂😂

[۱/۲۲،‏ ۱۶:۲۴] : دیروز یه مرده اومده بود توی تاپیکی..که استارترش گفته بود شوهرم ۵ساله تو خونه لخت مادرزاد  میچرخه.
: بعد این مرده بیشعورم اومد..زر زد.
همه بهش گفتن برو بیرون تو چی میخوای خجالت بکش.بعد منو ریپلای کرد منم گفتم برو بیحیا
: همونجا دعوامون شد..حرف بیشعوری میزد من حواب نداد
 فقط به نی نی یار گفتم و به دوستام گفتن براش گزارش زدن ترکید
: دوباره امروز تو یه تایپیک همو دیدیم:  من داشتم بامرده بحث میکردم یه زنه پرید وسط طرف مرده گرفت بمن گفت تو دنبال توجهی😢😢: بخدا به مرده هم حرف بدی نزدم
 اصلا من تو فاز این چیزا نیستم و چندتا حرف چرت و پرت دیگه گفتن من جواب ندادم.😔🤕🤕🤕

2738
@نازگل2000     @panisa1998     @zahra23456789     @royajony ...

بیخیال گفتم امروز تو تاپیکت بحث نکن باکسی اصلا.فقط اعصاب خودتو خوردمیکنی

انقد ازین کاربرای بی شخصیت دیدم تو تاپیکا اوووو😑

یه مازندرانی باتعصب😎🙌                               امضا ندارم انگشت میزنم😐☝🔵
بیخیال گفتم امروز تو تاپیکت بحث نکن باکسی اصلا.فقط اعصاب خودتو خوردمیکنی انقد ازین کاربرای بی شخصیت ...

اصلا ریپ نکن انگار ندیدی پستشونو😐

یه مازندرانی باتعصب😎🙌                               امضا ندارم انگشت میزنم😐☝🔵
2706