2737
2739
عنوان

تورو خدا کمکم کنید...

83 بازدید | 8 پست

سلام.من الان‌ یکساله که عقدم و منتظریم تا پدر شوهرم خونشونو بسازن و بعد بریم برای زندگی اونجا.پدرشوهرم ۴ واحد از این خونه برای خودشه .ماهم قراره باهاشون زندگی کنیم یعنی من و دوتا از جاری هام .طبقه سوم و چهارم قرار زندگی کنیم.واحد هاش خیلی بهم چسبیدس.پدر شوهرم گفته شما که با ما تو یه طبقه زندگی کنید و اون دوتا جاری هام تو طبقه چهارم‌زندگی کنن چون میگه اونا بچه کوچیک‌دارن و حوصله سر و صداشونو ندارم 

من اصلا دوست ندارم برم و واحد کناری اونا زندگی کنم.چون به هرحال ممکنه منو شوهرم دعوامون بشه صدامون بره بالا هر اتفاق دیگه ای ممکنه بیوفته بخاطر همین‌دوست ندارم کدورتی پیش بیاد 

حالا موندم چجوری به شوهرم این موضوع و بگم 

بنظر شما چجوری بگم‌ که قانع بشه و قبول کنه 

واای از الان فقط صبر ایوب برات میخوام 

من حتی دوس ندارم کنار مامانمم زندگی کنم چ برسه با دوتا جاری و مادرشوهر 

البته الان ی عده جبهه میگیرن ولی من طعم اینجور زندگیو شنیدم با اینکه خانواده پدریم خیلییی بافرهنگ خوب بودن ولی همیشه معذوراتی داشتیم

بگید ما ارتفاع دوس داریم

ما هرجا میریم دنبال ارتفاعیم

خونم طبقه ۹ آخر

برو خونه یکی از دوستات بیا بگو وااااای من عاشق طبقات بالاترشدم هم خوش منظرست هم از صدای راه رفتن بقیه متنفرم

ب همین سادگی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

طبقه ی بالاشونم بری باز دعواتونو میفهمن

یا جاری بغلیت میفهمه

ایشالله که هیچوقت دعواتون نشه ولی بحثتون رو ببرید اتاق خواب با در بسته و صدای معمولی😊

بعدشم چجوری گفتن نداره که صاف و ساده با خلوص نیت با همسرت درمیون بذار عزیزم

2731

ببین ی نصیحت دوستانه و خواهرانه و عاجزانه اگه میتونید اجاره بدین برید شده ۴تامحله پایینتر ۵۰متر کوچیکتر ولی مستقل باشید دعوا ک سهله پس فردا ی داد سر بچه ت بکشی به ده نفر باید جواب بدی 

حق داری.ولی اگه خدای نکرده صداتون هم بره بالا باز مادر یا پدرشوهر بشنون بهتر از اینه که جاری بشنوه و خوشحال باشه

یادبگیر بیشتر کارهایی که انجام میدی دلیل و منطق نمیخواد، انجام بده چون دوست داری،چون باحاله.چون دلت خوش میشه...
ببین ی نصیحت دوستانه و خواهرانه و عاجزانه اگه میتونید اجاره بدین برید شده ۴تامحله پایینتر ۵۰متر کوچی ...

بخدا نمیشه رفت از اینجا.اصلا شرایطشو نداریم.وگرنه میفهمم قشنگ چی میگید

جاریم باهاشون زندگی کرده میگه یه داد میزنم سر بچم همه فکر میکنن من ظالمم و دارم بچمو شکنجه میدم 

2738
بخدا نمیشه رفت از اینجا.اصلا شرایطشو نداریم.وگرنه میفهمم قشنگ چی میگید جاریم باهاشون زندگی کرده میگ ...

اینا کوچیکترین چیزاشه 

فکر کن من الان خواستگار میاد باید چراغ خاموش بیاد تابه ۱۰نفر جواب ندم تازه اینا خیلیی خوبن نه ی بار سرزده میان و...