2737
2739
عنوان

خیییلی پولدارها و کمتر پولدارها بیاین با زندگی های هم آشنا بشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 65712 بازدید | 872 پست
دستباف چخبرته تودیگه مرفه بی دردی😒پست بچع هارو بخون کاش اوناهم همین دغدغه رو داشتن بعضیا تو خوردو خ ...

نخریدم که هنوز عزیزم 😘😘😘😘 قبلنا با ۳ یا ۴ تومن میشد دستباف خرید الان شده ۲۵ تومن همون فرش قبلنا کلی طلا داشتم الان فقط حلقه ازدواجم برا خرید خونه فروختم دیگه نتونستم بخرم خان گفت ظرفشویی منم گفتم فرش همه سختی کشیدن اوایل زندگی توکل به خدا کنین و ایت الکرسی زیاد بخونین فقر رو از بین میبره

خواهرای عزیزم برای سلامتی و کار همسرم یه صلوات بفرستین و دعا کنین با دلهای مهربونتون منم دعاتون میکنم ☹😘😘😘

ما الان خداروشکر متوسط محسوب میشیم. ولی اون اوایل همسرم دانشجو بود اوضاع خوب نبود چندان. بیشتر لباسام مال مجردیم بود یا مامانم خریده بود. ماشین نداشتیم تو گرمای وحشتناک و سرمای استخوان سوز با موتور میرفتیم اینور اونور. یه شب خییییییلی هوا سرد بود، رفته بودیم خرید، برگشتنی انقدر سرد بود دستام از سرما خشک شده بود و درد میکرد، انقدررررررر گریه کردم! همه ش به اینایی فکر میکردم که تو 18_19 سالگی باباشون ماشین میندازه زیر پاشون ولی همسر من بابا نداشت که هیچی مامانشم هیییییچ حمایتی ازمون نکرد با اینکه حقوق خوبی داره و یه نفره کلا اونم تو شهرستان! همه ش جمع میکنه فقط! بعد همسرم انقدر زحمت کشیده و درس خونده تو بهترین دانشگاه ها رو پای خودش وایستاده ولی اندازه ی بچه دماغوی 18 ساله نیست که یه پراید حداقل داشته باشه! همون شب گفتم همه ی طلاهام_ که چیزیم نبود_ میدم ماشین بخریم. اون شب از شدت یخ زدگی تصمیمون قطعی شد و با زور یه 206 دست چندم خریدیم!! 

خریدها با موتور که هیچی... میرفتیم فروشگاه با یه عااااااالمه پلاستیک خرید میشتیم رو موتور از همه جای موتور پلاستیک آویزون بود! تا برسیم جونمون بالا می اومد! هر موتوری رو میدیدم مثل خودمون، دعا میکردم ماشین بخره. 

خیلی مصیبت کشیدیم بدون ماشین! خداروشکر الان داره اوضاع رو به راه میشه. 

یا برای ازدواجمون رفتیم این کانون های ازدواج آسان. من خیلی ناراحت بودم. چون حساس بودن رو لباس و اینا ولی اصلا به روی همسرم نیاوردم. به هیچکسم نگفتیم تا الان. ولی خب هرچند ارزون در اومد و آبرومندانه ولی خب اون چیزی که من میخواستم نشد مخصوصا آتلیه که... !!! 

... ولیکن چاره را امروز زور پهلوانی نیست،رهایی با تن پولاد و نیروی جوانی نیست/در این میدان،بر این پیکان هستی سوز سامان ساز،پری از جان بباید تا فرو ننشیند از پرواز!

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

نخریدم که هنوز عزیزم 😘😘😘😘 قبلنا با ۳ یا ۴ تومن میشد دستباف خرید الان شده ۲۵ تومن همون فرش قبلنا ...

منم طلاهاموودادم برای خرید سهم الارث برادرشوهرمواز مغازه ای که شوهرم توشه بی پول نیستیم ولی خب دلم میخواد اراده کردم بخرم هرچی میخوایم باید صبر کنیم 😖😞

داستان زندگیمو میگم 

قبل اینکه به دنیا بیام بابام کارخونه داشت تا ۶ سالگیم 

از یه خانواده ی پولدار و سرشناس مثل خان ها 

مامانبزرگم میگفت ماهی دوتا گوسفند سر میبریدن ! شما فک کن چجوری بودن دیگ !!!!! یا بابام اون سالا از المان واسش شلوار جین میاوردن ؛ اینا واس سال ۷۰ هست فقط یه سری مورد کوچیک میگم که متوجه شین چقد بالا بودن 

مامانم میگفت هر وقت که میرفتم بازار چه واس تو چه واس خودم هرچی که میخاستم میخریدم اونم برند !!!!! برامم مهم نبود چقد میشن ! همیشه خریداش از طلا و جواهر فروشی برند شهر بود !!!!! 

چرخ دوران چرخید و بابام ورشکست شد با ۸۰۰ میلیون سال ۷۹ 

برادرش وسایل کشاورزیشو فروخت و موند زمینای هکتاری خالی که هیچکاری نمیتونست کنه !!! 

چکاش برگشت خورد 

حکم جلبشو داشتن !!!!! مامورا میریختن توی خونه ؛ بابام توی کمد رخت خوابا قائم میشد !!!! کفشاش پاره میشد و پول خرید یه جفت کفش نداشت !!!! لباسای دختر خاله هامو میپوشیدم اینا واس سال ۸۰ تا ۸۶ هست 

حتی یادمه هم کلاسیام خیلی چیزا داشتن ولی من فقط حسرت 

حتی به مامانمم نمیگفتم 

بابام رفت زندان ! شهر کوچیک بود و بابام معروف !!!! همه جا پیچیده بود هم کلاسیام مسخرم میکردن ☺☺☺ بازم چرخ روزگار چرخید و وام گرفتن و زمینای کشاورزیشو و اجاره داد و مشکلاتمون کم کم حل میشد 

از سال ۸۰ تا به امروز بابام ماشین نداره ☺☺☺☺☺ 

دیگه لباس برند مامانم نپوشید و همش پاساژ گردی میکرد و توی اف لباس میخرید این واس سالای اخیرمونه ها مثلن از سال ۹۳ به بعد 

درسته کم نذاشتن ولی من توی سن ۱۰ سالگی اسکیت دوست داشتم ؛ توی سن ۱۲ سالگی mp4 دوست داشتم ؛ باز اوضاع ابجیم بهتر بود کوچیکتر بود و کمتر سختی کشید 

ولی من با گوشت و استخون نداری و حس کردم 

فربزرمون خالی خالی بود ؛ مامانم توی فامیل اولین کسی بود که فریزر خریده بود ولی خالی بود !!!!! طلاهای برندش فروخته شد و دیگه نتونستن یک تیکه بخرن حتی واس خودمون 

من طلا نخریدم تا سر خرید عقدم 

الان از سرویس و طلاهای ریز پاش اینقد واسم خریدن و ساعت برند و اینا ولی برام مهم نیس فقط یه دستبند و حلقم دستمه !!!! هیچ وابستگی بهشون ندارم 

میز ارایشم پر از لوسیون و بادی اسپلش و ادکلن های مارک کا شوهرم واسم میخره ولی من اصن برام مهم نیس انگار نه انگار ۲۰ سالگی ارزوم بوده که بادی اسپلشم ویکتوریا سکرت باشه 😐

نمیدونم چرا اینجوری شدم بدور از وابستگی به زندگی 

توی محل دور میزنم میبینم کی احتیاج داره کی خورده زمین کی یهویی معتاد شده که دستشو بگیرم 

میخام در طول هفته صدقه بزارم کنار نمیزارم جمع میکنم توی ذهنم کمک میکنم به طرف 

لباسای شوهرمو که دیگ نمیپوشه و میبخشم و سعی میکنم نو هارو بدم بیرون 

غذا میپزم میدم سربازا 

واسم اینا لذت داره 

لباسام برند نیس از ارزون ترین جاهای تهران میخرم و فقط سعی میکنم شیک و مرتب باشم خودمو درگیر یه تیکه اتیکت نمیکنم با اینکه همه بهم میگن زنی که خرج نداره ارج نداره ولی نمیدونم چرا این اخلاقو دارم نه اینکه زورم بیادا نه یا خسیس باشم 

برام مهم نیس همون حد کفایت میکنه اسم 

نمیدونم چرا تایپ کردم ولی میخام بگم زندگی مامان و بابامو میبینم میفهمم این چرخ گردون هزار چرخ داره !!!!

معمار و طراح داخلی / برای مشاوره طراحی منازلتثن درخواست دوستی بدید 
2731
عزیزم من ن پول دارم . ن حس خوب تو زندگیم . همیشه حسرت دارم . امروز جشن دعوتم ...  الان س ...

درکت میکنم عزیزم ایشالاخدایه جوری بهت بده که همه این روزاروفراموش کنی واقعا یه لحظه پیامهاتوخوندم حالم خراب شدخداکمکت کنه عزیزم ناراحت نباش خیلی ها وضع تورودارن فقط به خداتوکل کن منم وقتی خونه پدرم بودم وضعمون خوب بود ولی هیچوقت برای من خوب خرج نمی کردن بااینکه فقط دو بچه بودیم اما نمیدونم دقیقاشایدچون دختر بودم بهم نمی رسید ن فقط واسه داداشم خرج میکردن ام کاش هیچ وقت ازدواج نمی کردم خانوادم برام یه خونه خریدن باتمام جهیزیه اما شوهرم حتی یه حلقه برام نخریدهمیشه به این دلخوش بودم که دوسم داره برعکس خانوادم اما الان هرروز میگه من دیگه کارنمیکنم پاهام دردمیکنن بروطلاق بگیر دیگه نمیدونم چیکارکنم یه بچه دارم فقط به خاطر اون و ترس از حرف مردم دارم تحمل میکنم ازهمه بدتر نمیخوام دوباره برگردم توخانوادم متلک اوناازهمه درد ام بدتر

منم طلاهاموودادم برای خرید سهم الارث برادرشوهرمواز مغازه ای که شوهرم توشه بی پول نیستیم ولی خب دلم م ...

منم مثل شما بیپول نیستیم اما قدرت خرید خیلی اومده پایین 

خواهرای عزیزم برای سلامتی و کار همسرم یه صلوات بفرستین و دعا کنین با دلهای مهربونتون منم دعاتون میکنم ☹😘😘😘

دستمون به دهنمون میرسم 

پوشاک و کیف و کفش و خوراک به حد معقول داریم

اما خرج لاکچری نمی تونیم بکنیم

سفرهای خارجی فعلا نه

خونه جای خوب نمی تونیم فعلا بخریم

یه خونه داریم توی دقوز آباد

خیلی چیزا هست یکیش بادام درختی باهاش شیر بادام درست کن معجزه ست توی تقویت بدن. دخترم ریزش مو داشت د ...

چرا اسم و پروفایل جودی رو برداشتی؟؟؟؟؟😮😮😮🤔🤔

فقط 20 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2738
وای چقد بی شخصیتن چرااجازه میدی بگه مثل گداها میمونی ایندفعه بگو اشکال نداره مهم اینه نون حلال میخور ...

آره اخه من همیشه بهمون یاد دادن احترام بزرگترو نگه دارین 

واسه همین هیچ وقت نتونستم جواب بدم ولی دیگه نمیخام ببینمشون

دیسک زده بیرون هرروز داره بدتر میشه گفتند اگه خوب نشه باید برم جراحی نمیتونم زیاد راه برم چون درد می ...

یه نرمش هست که ویدئوییش را دارم برا دیسک کمره میگن خیلی خوبه نمیدونم چطور برات بفرستم.

فامیلمون دیسک کمر داشت عمل کرد بازم کمردرد داشت با این نرمش خوب ش

خدا لعنت کنه همه ی زن ومردهای متاهل خیانتکار را

ما یکی از فامیلامون هست که وضع مالی اصلا خوبی نداره. وقتی مهمونی دعوت میشیم میبینم پسرش همش به اسباب بازی یا گوشی های که دست بچه ها هست نگاه میکنه خیلی داغون میشم و ناراحت میشم منم شرایط مالی معمولی دارم فقط تنها کاری که میتونم کنم گوشیم و اسباب بازی های پسرم میدم بهش میگم هرچقدردوست داشتی فیلم نگاه کن و بازی کن خیلی خیلی خوشحال میشه ولی ای کاش میتونستم یه کاری براشون انجام بدم.😔😔😔

خوبه ولی از صب میره شب میاد. ۷۰ درصد زندگی مون جدا هستیم چرا دلت بریده؟

بازم خدارو شكر كن و بچسب به همون ٣٠ درصد و از همون لذت ببريد 

مشكلاتي كه من دارم خيليً عميقه من خودم ادم مستقلي ميتونستم باشم ولي با كسي زندگي ميكنم كه فكر ميكنه ميتونه منو كنترل كنه

كاش از شاخه سرسبز حيات گل اندوه مرا ميچيدي.  كاش در شعر من اي مايه عمر  شعله راز مرا ميديدي
2706