2752
2734
عنوان

خیییلی پولدارها و کمتر پولدارها بیاین با زندگی های هم آشنا بشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 65728 بازدید | 872 پست
منم بوقلمون میزنم اصلا گوشت گوساله رو دوست ندارم واقعا خاصیت گوساله بیشتره ب نظرت؟

ران بوقلمون میگن شباهت زیادی به گوساله داره 

پسر قشنگم خیلی خوش اومدی💕 . امیدوارم عشق اهل بیت(علیهم السلام) همیشه تو دلت باشه 😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شوریده 40 گرفتم .زبان 35 داد. بنی سفید 34 داد .شیر برای قلیه 42 گرفتم .البتع زیاد گرفتم برای ر ...

چقد خوب 

نوش جونتون 

پسر قشنگم خیلی خوش اومدی💕 . امیدوارم عشق اهل بیت(علیهم السلام) همیشه تو دلت باشه 😍
خب میگن خاصیت گوساله بیشتره اره  ولی ما طبق عادت گوساله و گوسفندی قاطی میکردیم و کلا گوشت پرند ...

نه کلا گوشت گاو و گوساله جالب نیس برا خوردن چون خیلی سرده

ردشده گوشت گاو

سربازی هستم/که به کشتن وقت میروم/تا دوردستها/پرچم دشمن خانگی.....من مومن یامذهبی به معنای کاملش نیستم، فقط دوست دارم که باشم_مشغول فراگیری چهارمین رشته تحصیلیم هستم.من عاشق  کمک کردنم : از طب سنتی واسلامی،سلامت،روانشناسی،مسایل مذهبی،ادبیات و فرهنگ و برخی موضوعات اطلاعات نسبی دارم : اگر ضرورتی بود بپرسید،شاید کمکی ازم براومد _از همه مهمتر:من محتاج دعای همه عزیزان هستم،باسپاس    
2731
خب میگن خاصیت گوساله بیشتره اره  ولی ما طبق عادت گوساله و گوسفندی قاطی میکردیم و کلا گوشت پرند ...

اخه میگن گوشت بوقلمون طبعش گرمه ولی گوساله سرده.من فقط برا پسرم گوشت میگیرم خودم خبلی گوشتی نیستم ب خاطر همین قیمتش زیاد مهم نیست ولی فکر میکردم بوقلمون بهتره.البته ک میگن بوقلمونو هفته ای دو سه بار بیشتر نخورین

پسرکم دنیایم با وجودت همرنگ چشمانت آبیست
منم بوقلمون میزنم اصلا گوشت گوساله رو دوست ندارم واقعا خاصیت گوساله بیشتره ب نظرت؟

گوساله چون نسبتا قرمز تره خون ساز تره اما خب سردیس هم بیشتره 

عزیزم منم اهوازیم کجا میخری آدرس بده منم برم بگیرم انقدر مناسب

برو چهار راه ابادان ..کاوه ساعت 10 صبح ..فرهنگیان تو مسیر زرگان .....بازار بزرگ کوت عبدالله .. نرسیده به بیمارستان بزرگ نفت هم یه ماهی فروشی هست قزل الا تازه کیلو 19 گرفتم وهابی کیلو 24 می گرفتم .

قربان وفای سگ ♥️
نه کلا گوشت گاو و گوساله جالب نیس برا خوردن چون خیلی سرده ردشده گوشت گاو

از نظر خونسازی میگن بهتره 

ولی اره خیلی سرده

من ی سال مریضی صعب العلاج داشتم همون موقع گفتم خدایا فقط خوبم کن هیچی نمیخام سلامتی بزرگترین ثروته

صد در صد همینطوره 

من سه هفته مریض بودم اون موقع واقعا قدر سلامتیو فهمیدم چون مرگو جلو چشام دیدم .

ران بوقلمون میگن شباهت زیادی به گوساله داره 

پایین رونش مثل ماهی تیغ داره.من از خودش چندشم میشه نمیدونم چرا ولی چرخ کردش فرقی برام نمیکنه

پسرکم دنیایم با وجودت همرنگ چشمانت آبیست
اخه میگن گوشت بوقلمون طبعش گرمه ولی گوساله سرده.من فقط برا پسرم گوشت میگیرم خودم خبلی گوشتی نیستم ب ...

پس ران بوقلمون بگیر براش

برو چهار راه ابادان ..کاوه ساعت 10 صبح ..فرهنگیان تو مسیر زرگان .....بازار بزرگ کوت عبدالله .. نرسید ...

وای مرسی برم میگو بگیرم برا بچم بخدا چند ماهه نتونستم گوشت بگیرم برا بچم

خدایا خودت مواظب همسرم و پسرم باش   عاشقشونم  

منم تجربم جالبه😄

ما ازدواج کردیم همسرم خونه و ماشین و درامد نداشت😐

اندکی پس انداز داشت و کارمند بود اما ادارشون حقوق نمیداد و در حال تعدیل نیرو بود🥺

زمانی رسید که شار.ژ دو تومنی مبایلو نداشتیم

اینا گذشت بعد چند سال همه چی داریم و کلی پول که هرچی دلم بخواد میخرم