2733
2739
عنوان

خیییلی پولدارها و کمتر پولدارها بیاین با زندگی های هم آشنا بشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 65712 بازدید | 872 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

راستش ما وضعمون بد نیست، دوست دارم پول دار بشیم ولی گاهی اوقات میگم پولداریو نمیخوام، وقتی کسایی هستن اطرافمون که وضعشون زیاد خوب نیس دلم نمیخواد منم پولدار بشم، دوس ندارم منو از خودشون جدا بدونن، اصلا یه حسی دارم وقتی میبینم یچیزایی برا ما عادیه برا اونا نه،گاهی وقتا میگم کاش زن نبودمو میرفتم کار میکردم به همه اطرافیانم که نیاز دارن کمک میکردم

دل مرنجان که زهر دل به خدا راهی هست!
2728
عزیزم بعضیا هم دوس دارن ..وضع مالی برادر شوهر من خوبه سرگرد هست ولی قرمه سبزی و قیمه رو با مرغ میپزه ...

ولی تو شهر ما چون شهر کوچیکیه اگه کسی اینکارو کرد ینی قدرت خریدش خیلی پایینه

مثلا سالی یبار گوشت خوردن برا ی خونواده ی فقیر دیگه عادی شده و چقدم بامزس

ن منظورم این نبود

یه سکانسی بود تو هیولا خانومه میگفت من وقتی موهای خودمو رنگ میکنم اضافه شو میزنم پازلفی های هوشنگ. مثلا چیزایی شبیه اینو ک بامزه هم هست عمرا پولدارا تجربه ش کنن😅😅

من همیشه قصه ی عشقو میگم ... ولی تنها یارم این سازِ منه ... عمرِ عاشق بودنم چقد کمه ... آخرش آخرِ آوازِ منه ... آخرش آخرِ آوازِ منه 🎶🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦

دایی دوست شوهرم ب باباش گفته میره نون بخره. چند روز بعد زنگ زده نگران نباشید من اومدم امریکا 😃😃

ینی عاشقشما یه کارایی میکنه اصن متعجب میمونی.

فک کن دوروز اینا دنبالش میگشتن.

پ.ن اقامت داره  و واسه رفت و امد مشکلی نداره

2738
بیماریتون چی بود اگه فضولی نیست

دردای عصبی..ک زده بود ب کل بدن..یک سال تمام با درد و تیر از خواب بیدار میشدم

کاش ﺯﻧﺪﮔﯽ ﺍﺯ ﺁﺧﺮ ﺑﻪ ﺍﻭﻝ ﺑﻮﺩ..ﭘﯿﺮ ﺑﺪﻧﯿﺎ ﻣﯽ ﺁﻣﺪﯾﻢ..ﺁﻧﮕﺎﻩ ﺩﺭ ﺭﺧﺪﺍﺩ ﯾﮏ ﻋﺸﻖ ﺟﻮﺍﻥ ﻣﯿﺸﺪﯾﻢ..ﺳﭙﺲ ﮐﻮﺩﮐﯽ ﻣﻌﺼﻮﻡ ﻣﯽ ﺷﺪﯾﻢ ﻭﺩﺭ، ﻧﯿﻤﻪ ﺷﺒﯽ ﺑﺎ ﻧﻮﺍﺯﺵ ﻫﺎﯼ ﻣﺎﺩﺭ ﺁﺭﺍﻡ ﻣﯿﻤﺮﺩﯾﻢ...!!!

کسیو میشناسم که یه دختر تو عقد داره یه دختر دبستانی، به خاطر جهیزیه ای که برا بزرگه میخرن نتونستن لباسو کیف نو برا دختر کوچیکه بخرن حتی دفتراشو یه خیری بهش داده

دل مرنجان که زهر دل به خدا راهی هست!

من خونه بابام بی پولی زیاد کشیدم راستش همه چی میخریدیم لباس و گوشت و ....ولی با ترس و لرز یا پدر و مادرم خرج ما میکردن چن سال اول زندگی مشترکمم بدهی زیاد داشتین پدر شوهرم 

ماهم مشترک بودیم و دوباره مثل قبل همش میگفتم کاش وعضمون بهتر بشه الان دیگه بدهی نداریم سالی دو سه دست لباس مجلسی و بیرون میخرم واسه خودم و خونه و پسرم کم نمیاد با این که هزینه هامون زیاد البته ما خیلی متوسطیم واسه پسرم قرار دیه بدن ولی هر روز میگم کاش پسرم سالم بود هیچی نداشتیم تازه بعد به دنیا اومدن پسرم ماشین گرفتیم 

چندروز پیش تو بیمارستان تخت کنار پسرم بنده خدایی بود که خیلی از وعض مالیش شکایت داشت همش میگفتم بابا شکر کن خودتو همسرو دخترت سالمین میگفت اون به جاش ولی...

الان یکی ببینم از سطح خودم پایین تر همش دلم میخواد کمکش کنم 

چن روزی هرچی از خورد خوراک و هزینه بیمارستان و ..از دستم کمک کردم 

ولی خیلی دلم هوس روزای ساده و آروم خونشونو کرد

دایی دوست شوهرم ب باباش گفته میره نون بخره. چند روز بعد زنگ زده نگران نباشید من اومدم امریکا 😃😃 ی ...

ننننن  

من همیشه قصه ی عشقو میگم ... ولی تنها یارم این سازِ منه ... عمرِ عاشق بودنم چقد کمه ... آخرش آخرِ آوازِ منه ... آخرش آخرِ آوازِ منه 🎶🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦

توی هرسطحی ک باشی مشکلات و دغدغه هات متفاوته ولی ادم بی دغدغه وجود نداره

بنظرم مهمترین نعمت سلامتیه

استارتر مثلا من ب سالی دوبار مسافرت رفتن ب مدت  ۷ ۸روز قانعم

زیاد اهل لباس خریدن نیستم مثلا شاید سالی ۴ ۵ تا مانتو معمولی 

ولی از نظر خوراکی و مواد غذایی حساسیم ک همه چیایی ک بنظرمون مفیده بخوریم

مثلا خرما زیاد میخریم گردو و پسته حتما تو فریزرم باید باشه

گوشت رو فقط گوسفندی مصرف میکنیم و مصرف گوشتمون تقریبا زیاده

مصرف میوه زیاده

برنجمون بایدحتما ایرانی درجه یک باشه و...

اهل قر و فرای اضافه نیستیم ولی

من و شوهرم جفتمون شاغلیم

❤و افوض امری الی الله،ان الله بصیربالعباد❤                           (۱۵آبان۹۸)اولین فرشته کوچولوی مامان!هنوزحس شیرین بودنتو با بابایی باورنکرده بودیم که تنهامون گذاشتی،کنجدمن😔 میشه تو از خدا بخوای یه نی نی دیگه بذاره تو دل مامان؟اخه من و بابایی خیلی داریم غصه میخوریم😭(۳خرداد۹۹)خدایاشکرت که تست من مثبت شد،خداجون میشه این بار قلب کوچولوشم بزنه و سالم بیاد توبغلم،خدایا امیدم به خودته ناامیدم نکن💗(۲۱خرداد۹۹)قلب کنجدم زدخدایاشکرت که صدای قلبشو شنیدم🌷
به نظرم تو زندگي اگر عشق باشه تحمل همه چي راحت ميشه حتي بي پولي و سختي ولي وقتي محبت نباشه از به جاي ...

هزاربار لایک کمه❤❤❤❤❤

فالله خیرحافظاوهوارحم الراحمین یا خدا من ازتو حاجتمو میخوام
2706