2733
2739

صداش داره میاد تو اتاق دلم میخواست جای بچه میبودم یکی بغلم میکرد لالایی میخوند برام منم بیخیال آینده میخوابیدم😢😢

تیکر رسیدن به آرزو هامه.....سعی کن آنقدر کامل باشی که بزرگترین تنبیه تو برای دیگران گرفتن خودت از آنها باشد!  😊😊😊

من وقتی میخوام لالایی بخونم کلا خیلی مزخرف میگم کلمات بی معنی و گاهی با صدای بد شوهرم میگه میخ اهی نخونی😂

این اولین امضای من است.در تاریخ ۹/۹/۹۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد😍لطفا دعا کنید مادرم به آرزوش برسه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آخ گفتی😢

صلواتکدومتون معجزه کرد یدونه واسه دخترم میفرستید؟ یدونه واسه دخترم بفرست لطفا واسه خوشبختیش واسه انسان بودن و موفق بودنش 😍امیدوارم به همه آرزوهای خوبت برسی...از وقتی ازتون خواستم واسه موقعیت کاری من و همسرم صلوات بفرستید خیلی خوبتره همه چی ...واقعا ممنونم...خدایا شکرت
2731
من وقتی میخوام لالایی بخونم کلا خیلی مزخرف میگم کلمات بی معنی و گاهی با صدای بد شوهرم میگه میخ اهی ن ...

اما ریتمش آرامش بخشه

تیکر رسیدن به آرزو هامه.....سعی کن آنقدر کامل باشی که بزرگترین تنبیه تو برای دیگران گرفتن خودت از آنها باشد!  😊😊😊

من لالایی میخوندم به دخترم ،میزد زیر گریه 😂 شوهرم میگفت لالایی نیست این ناله س 😂 یادش بخیر

یادم باشه واسه این یکی چندتا شادشو یاد بگیرم 

خدا اگه طولش میده ، داره قشنگترش میکنه💚 صبر داشته باش💚

برو بغل مامان یا بابات بخواب  یه ارامشی داره ک نگو

کینه ای نبودم ،تا آن روزِ لعنتی که ماهیِ هفت رنگِ عیدمان ،وقتی خواستم آبش را عوض کنم دستم را گاز گرفت ...من ماهی ها را بی آزار و معصوم دیده بودم ،اصلا توقِع چنین برخوردی را نداشتم ...از آن روز ، من از ماهیِ کوچکِ تویِ تنگ ، بیزار شدم و هر ثانیه آرزویِ مرگش را داشتم ،،،آبش را عوض نمی کردم ،غذایش را نمی دادم ،هربار که نگاهم به نگاهِ متظاهرِ مظلوم نمایش می افتاد ، اخم هایم را تویِ هم می کشیدم ، زیر لب لعنتش می کردم و سرم را می چرخاندم ...به قدری از گازِ ناغافلش کینه به دل گرفته بودم که بعضی شب ها دلم میخواست ، او را بیندازم توی آبِ جوش تا شاید دلم خنک شود ...این حجم رذالت و سنگ دلی از من بعید بود !شاید هم بچه بودم و کمی در تصوراتم اغراق می کردم ...فقط خواستم بگویم ؛هیچ خیانتی نابخشودنی تر از خیانت در اوجِ اعتماد نیست !!!
2740
من وقتی میخوام لالایی بخونم کلا خیلی مزخرف میگم کلمات بی معنی و گاهی با صدای بد شوهرم میگه میخ اهی ن ...

یاد اون جک افتادم بعد نیم ساعت لالایی بچه به مادره میگه خفه شو میخوام بخوابم

صلواتکدومتون معجزه کرد یدونه واسه دخترم میفرستید؟ یدونه واسه دخترم بفرست لطفا واسه خوشبختیش واسه انسان بودن و موفق بودنش 😍امیدوارم به همه آرزوهای خوبت برسی...از وقتی ازتون خواستم واسه موقعیت کاری من و همسرم صلوات بفرستید خیلی خوبتره همه چی ...واقعا ممنونم...خدایا شکرت
منم پسرم بغلمه بیا یه کم میذارمش اون ور تر تو هم بیا تو بغلم

باشه حتما😍😍

البته دور از جونت😁

من لالایی میخوندم به دخترم ،میزد زیر گریه 😂 شوهرم میگفت لالایی نیست این ناله س 😂 یادش بخیر یادم ب ...

حتما یادبگیر من عاشق لالایی ام

اما ریتمش آرامش بخشه

اخه ریتم و اینا اصلا ندارم هر چیز چرتی به دهنم بیاد میگم وگاهی صدام نکره میشه اصن بچه کپ میکنه

این اولین امضای من است.در تاریخ ۹/۹/۹۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد😍لطفا دعا کنید مادرم به آرزوش برسه
اخه ریتم و اینا اصلا ندارم هر چیز چرتی به دهنم بیاد میگم وگاهی صدام نکره میشه اصن بچه کپ میکنه

توهمون نخون مث منی😁

یاد اون جک افتادم بعد نیم ساعت لالایی بچه به مادره میگه خفه شو میخوام بخوابم

😂😂دقیقا ی شب تو مهمونی بچه داداشم به زن داداشم گفت مامان حرف نزن بخوابم