2737
2734
عنوان

بدترین سوتی جلوی همسرتون

| مشاهده متن کامل بحث + 15038 بازدید | 162 پست

شوهر ندارم ولی یه سوتی جدید از تنور درآوردم جدید جدید بیرون بودیم اومدم از یه مسیر رد بشم یه عاقایی اومدن من برگشتم گفتم آقا از اونور برو بیا طرف گفت چی گفتم بیابرودیگه اه اومد ردبشه گفتم بپا نما...لی😐😑چه مرگم بود خدامیدونه فقط سرخ و سفید شدم وفرار 

تیکرم برای لاغرشدنم تا مهرماه من میتواااانممممممممم به وزن ۶۰ کیلویم برسم میتووووووونم😍😎😘
من خيلي حساسم رو .... اينجا ك ميخوندم تعريف ميكردن درك نميكردم چندشم ميشد چند وقت پيش براي خودم پي ...

وای وای خدا نیاره نههههه فک میکنم بمیرم بهتره

عاشق شدم ! عاشق مهربونیش  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یه بارم نامزدم اومد خونمون شب خوابید صبح گوشیش و جا گذاشته بود منم زنگ زدم خونشون تا گوشی و برداشت گفتم خروسم دیشب انقد حواست پرت جیک جیک کردن من بود گوشیتو جا گذاشتی 

یهو بردارشوهرم گفت سلام زنداداش خروستون حمومه اومد میگم زنگ بزنه 

روح از بدن جدا شد همون موقع 🤐🤐🤐🤐

شوهرم چند ساعت بعد اومد دنبالم گفت بیا ببینم جوجه خروست اومده دنبالت 

برادرشوعر بیشغورم زود رفته بود. گفته بود 😭😭

خانوم باید یا وکیل باشه یا نقاش من هردوتاش و هستم ببین دیگه چقدر خوبم 🤪😂پیچ نقاشی مو تو اینستا فالو کنید art_naghash_bashi   انواع سفارش پذیرفته میشود 😍
2731
دو سه دفه بوده اخه 😂😂😂😂 نمیدونم تو خاب چرا انقدر بیشور میشم من😑

خخخ دقیقا...تو بیداری نشده تو خاب چشام تا گرم میشد میزدم اولایل میپریدم دور و برمو نگاه میکردم ...الان که چشام سنگینه دیگه پانمیشم😂مغزم عادت کرده دیگ حسای نیس به صداش

من تا حالا نشنیدم شوهرم کاری کنه 

بیشرف حتی دست توی بینی ش نمیکنه 

جلو من 

یازده ساله متاهلیم

ولی من دست میکنم بینیم یواشکی ...نمیدونم والا کجاش چشم دااااره ...

اون که صورتش سمت تلویزیونه 

میگه ..مریم اون ورو بگیر در نره ...تا آرنج کردی توی دماغت 

آی من حرص میخورماااا 

لایک نفرمایید دوستان به غیر از استارتر عزیز و کاربر محترمی که ریپلای کردم لااقل بفهمم پستم رو خوانده اید  عزیزان .زندگیِ فعلیِ من و شما در برابر زندگیِ بَعدی،بسیار کوتاه،بسیار فرعی وبسیار ریز و گذراست.همچون جرقه ای است که از آتش اجاقی بپرد و گم شود.برای آنکه در زندگیِ بَعدی تا ابد و برای همیشه در آسایش و شادی باشیم ، کافیست همین یک لحظه ی گذرای عمر این جرقه را خوب بمانیم...
😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂منم یبارعیددیدنی کفش پاشنه بلندپوشیدم ...

😂😂😂😂😂😂

وای خیلی بده اون لحظه

برام بارها پیش اومده همیشه میپرسه تو چرا بعدش بلند نمیشی؟؟؟🤔

نمیدونه نمیخوام خودمو خراب کنم😂

خدایا !خیلی ها نشسته اند پای تماشای سرنوشتم؛جوری دستانم را بگیر و بلندم کن که لحظه ی بلند شدنم تا همیشه،در خاطرشان بماند..🌱🕊🤍
احه ما اول راهیم خخ

تقصیر خودشبوده عذا نداده بخوری گشنت شده خجالت را اون باس بکشه😁

این اولین امضای من است.در تاریخ ۹/۹/۹۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد😍لطفا دعا کنید مادرم به آرزوش برسه
2740

اولین بار بعد نامزدیمون رفتیم بیرون اولین بار بودا

شوهرم اومد گرمکنشو در بیار بزار تو ماشین منو بگو فکر کردم میخواد بزار دور من بهش گفتم نه درش نیار من هوای اینجور رو دوست دارم حالا که بر میگردم میبینم دستش به دستگیر ماشینه

خیلییی ضایع شدم

💛💚💙خودت را به خدا و دیگران را به لیاقتشان بسپار💚💙
وای وای خدا نیاره نههههه فک میکنم بمیرم بهتره

من وحشتناك بدم ميومد

هرچيم ميخاست بحثو عوض كنه از خجالت ميخاستم توجيه كنم 

فك كنم بخاطر بارداري بود چون تاحالا پيش نيومده بود

من نظرمو ميگم لطفا اگه مخالف هستيد ريپلاي نكنيد قرار نيست همه مثل هم فكر كنن
خخخ دقیقا...تو بیداری نشده تو خاب چشام تا گرم میشد میزدم اولایل میپریدم دور و برمو نگاه میکردم ...ال ...

خیلی بده خیلی 

فک کن بقیه راجبت چی فک میکنن

بنظرم خدا باید این صداشو حذف میکرد ک ابرو ادم نره

وقتی دعوا داری منو ریپ نکن من متاسفانه بد دعواییم قطع میشیم باهم

ی شوهر عمه دارم وضعش خرابه معروفه ب باد در دادن بچه بودم بخاطر اینکه مامانم بستری بود خونه عمم اینا میموندم پسر عمم دوتا بیسیم از این اسباب بازیا داشت باهم بازی میکردیم و مثلا تو منطقه جنگی بودیم شوهر عمم برای شادی دل ما و هیجانی شدن بازیمون هر ی دقیقه یکی در میداد ماهم خوشحال کیف میکردیما

دوست عزیز تبادل نظر کن ولی لطفا نظرت و بهم تحمیل نکن چون من بیماری ای دارم ک‌ کشش اعصاب خوردی ندارم یوقت یه چیزی میگم ب دلت میگیره .....با تشکر
واااای حالا چرا پاشد نگاه کرد؟؟؟؟؟؟😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

فک کرده جنگنده های آمریکا حمله کردن 😂😂😂

خانوم باید یا وکیل باشه یا نقاش من هردوتاش و هستم ببین دیگه چقدر خوبم 🤪😂پیچ نقاشی مو تو اینستا فالو کنید art_naghash_bashi   انواع سفارش پذیرفته میشود 😍
2706