2737
2739
عنوان

بدترین سوتی جلوی همسرتون

| مشاهده متن کامل بحث + 15038 بازدید | 162 پست
وااای خدا چ استرسی میگیره ادم یعنییی از هر عملیاتی سخت تره اون لحظه😬

دو سه دفه بوده اخه 😂😂😂😂

نمیدونم تو خاب چرا انقدر بیشور میشم من😑

وقتی دعوا داری منو ریپ نکن من متاسفانه بد دعواییم قطع میشیم باهم

یبارم نامزد بودیم گفت بپوش شب بریم رستوران

منم از ذوق اومدم بپرم برم لباس عوض‌کنم ی ۲تا حرکت جانگولک دراووردم ک حالا عاره مثلا منم بلدم ک شلوارم دقیقا از ناحیه خشتک ۲ وجب باصدای بلند جر خورد ....

خودتون تصور کنید دیگه حالِ منو .....

گـفـتنـد کــــــه او عـــــاشــــقِ گیـــســوی کمنــــــد اســت ،مـــوهـــایِ مــن از عصـــــرِ همـــــان روز بلنــــــد اســت ...♏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

وای یه بارم تا سوار ماشین شدم گفت بیا این مدارک ها رو همشو بذار تو منم خیلی شیک همشو گذاشتم تو کیفم بعد چند دقیقه گفت گذاشتی گفتم آره گفت پس کو گفتم تو کیفمه😐 گفت منظورم کیفت نبود...گفتم بذاریشون سر جاشون☹😑

خدایا !خیلی ها نشسته اند پای تماشای سرنوشتم؛جوری دستانم را بگیر و بلندم کن که لحظه ی بلند شدنم تا همیشه،در خاطرشان بماند..🌱🕊🤍
والا من و شوهرم یه کارایی میکنیم پیش هم که... چه خجالتی داره اخه زن و شوهر در اصل یکنفرن همونطور ک ...

وای. وای 😂😂😂😂😂😂

خانوم باید یا وکیل باشه یا نقاش من هردوتاش و هستم ببین دیگه چقدر خوبم 🤪😂پیچ نقاشی مو تو اینستا فالو کنید art_naghash_bashi   انواع سفارش پذیرفته میشود 😍
2738

ی بارم میخاستیم بریم خونه مامانش اینا هی میگفت پاشو من هی ناز و عشوه گفتم بیا دستامو بگیر عشقم بلندم کن بریم دستمو کشیدن همانا و در رفتن باد از منم همانا اینقدر خندید ک اشک از چشمش میومد

دوست عزیز تبادل نظر کن ولی لطفا نظرت و بهم تحمیل نکن چون من بیماری ای دارم ک‌ کشش اعصاب خوردی ندارم یوقت یه چیزی میگم ب دلت میگیره .....با تشکر

من خيلي حساسم رو ....

اينجا ك ميخوندم تعريف ميكردن درك نميكردم چندشم ميشد

چند وقت پيش براي خودم پيش اومد نابود شدم

هرچي ميخاست بحثو عوض كنه خودم از خجالت در موردش جرف ميزدم ك نفخ بود و....

خيلي بد بود خيلييي خجالت كشيدم😰😔

من نظرمو ميگم لطفا اگه مخالف هستيد ريپلاي نكنيد قرار نيست همه مثل هم فكر كنن

یبارم با شوهرم شوخی میکردم داشت میرفت حموم دوئیدم پشت سرش که با یه حرکت با پا بزنم تو ک و نش🙊یهو یه پامو گذاشتم رو پادری حموم و اون یکی پامو بلند کردم همونجوری پادری سر خورد و با مخ خوردم زمین😂😂😂

🍃🌸اَللّهُمَ صَلّ عَلی مُحَمَّد وَآله مُحَمَّد وَ عَجِل فَرَجَهُم🌸🍃
من خيلي حساسم رو .... اينجا ك ميخوندم تعريف ميكردن درك نميكردم چندشم ميشد چند وقت پيش براي خودم پي ...

دقیقا منم مثل توام

تاحالا نشده 

واسه شفای همه بیماران صلوات... خاصه داداشم جوونن گلم عشقم که تو 24 سالگی ام اس گرفته... تو رو خدا هر کی دید صلوات بگه براش... غم نبینین

واای الان یادمم میاد خجالت میکشم 

پنج ساله باهمیم 

یبار نوشابه خوردم 

همسرم گوشیش زنگ خورد رفت بالکن 

یهو‌گاز لعنتی نوشابه چنان بادگلویی بهم داد نتونستم اصلا کنترل کنم 

فقط همسرمو دیدم ک قرمز شده بود تا یه رب میخندید 

منم فرار کردم اتاق 😐🤷🏻‍♀️

تو پنج سال سابقه نداشت و‌نداره اینکارا باشه بینمون 

اینقد شرمنده شدم ک مردم

2706