2737
2734

نمیدونم چرا اینطوری شدم 

دیگه عوض شدم کلا

بود و نبود هیچکس دیگه برام مهم نیست 

اولا تن تن دلم برای همه تنگ میشد اما الان هیچ کس اصلا یادم نمی افته 

اوایل شوهرم چیزی بهم میگفت گریه میکردم اما الان اصلا هرچی بگه اصلا گریم نمیاد خیلی وقتا اصلا ناراحتم نمیشم 😐

به نبود هر کس تو‌زندگیم فک میکنم میبینم اصلا فرقی نمیکنه 

کسی از دستم ناراخت بشه دیگه عذاب وجدان ندارم میگم شد که شد در صورتی که چند ماه پیش خیلی حالم بدمیشد 

نمیدونم دیگه چیکار کنم ؟ 

خیلی بده اینطوری ؟؟

هرچقدرم اوضاع سخت باشه عاشقانه میخوامت ❤️همه تاپیکام زندگی و حرفای نگفته امه که فقط اینجا میتونم بگم 🌹☺️
چیدباعثش شده به نظرت؟؟

احساس میکنم این مدت از همه زخم خوردم همه تیکه انداختن همه اذیتم کردن همهههه 

دیگه عادی شده برام و یا دلم سنگ شده 

دیگه برام مهم نیستن 

هرچقدرم اوضاع سخت باشه عاشقانه میخوامت ❤️همه تاپیکام زندگی و حرفای نگفته امه که فقط اینجا میتونم بگم 🌹☺️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
تبریک میگم تو به درجه ای رسیدی که من ارزومه برسم

😔😬از یه نظر خوبه از یه نظر بد 

خوبیش اینه که قضاوت نمیشم بشمم برام مهم نیست 

بدیش اینکه احساس میکنم عزیزترین کسامو دارم از دست میدم 😔

😔😬از یه نظر خوبه از یه نظر بد  خوبیش اینه که قضاوت نمیشم بشمم برام مهم نیست  بدیش اینک ...

اگه توام عزیز ترین کس اونا محسوب میشی که اره 

منتها تجربه شخصی من اینه که فقط خودتی و پاهات . هر چی کمتر وابسته باشی بهتر  

من نه آنم که به تیغ برگردانم از تو روی،امتحان کن به دوصد زخم‌مرا بسم الله
اگه توام عزیز ترین کس اونا محسوب میشی که اره  منتها تجربه شخصی من اینه که فقط خودتی و پاهات . ...

اوهوم 🙁

2738