2737
2734
روغن سیاهدانه بصورت موضعی  و ورزش دائم

با اجازه استارتر ی سوالی ک الان برام پیش اومد بپرسم...من تنبلی دارم و تستسترونم پایینه...بعد دکتر فعلا برام دوفاستون نوشته..تو نت سرچ کردم دوفاستون تستسترون رو پایین میاره و پروژسترون مصنوعیه..ینی دکترم اشتباه کرده

هیچ وقت گول ظاهر دیگران رو نخورید..ی نفر گول ظاهر منو خورد من الان دیگه گول ظاهر ندارم 😆😆

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

با اجازه استارتر ی سوالی ک الان برام پیش اومد بپرسم...من تنبلی دارم و تستسترونم پایینه...بعد دکتر فع ...

عزیزم من برا تنبلی فقط استروژن خوردم و ورزش و روغن سیاهدانه!

دیروز خانمی میگفتن دکترشون گفته دوفاستون خیلی مضره 

بنظرم پیش یه پزشک‌بهتر برید!

2728
عزیزم من برا تنبلی فقط استروژن خوردم و ورزش و روغن سیاهدانه! دیروز خانمی میگفتن دکترشون گفته دوفاست ...

دو تا مونده بسته م تموم شه..دیگه نمیخورم..من تنبلی دارم ولی لاغرم..باید ورزش کنم؟روزای تخمک گذاری پیاده روی میکنم فقط..لطفا روش روغن رو بهم بگو عزیزجان

هیچ وقت گول ظاهر دیگران رو نخورید..ی نفر گول ظاهر منو خورد من الان دیگه گول ظاهر ندارم 😆😆
دو تا مونده بسته م تموم شه..دیگه نمیخورم..من تنبلی دارم ولی لاغرم..باید ورزش کنم؟روزای تخمک گذاری پی ...

ازه عزیزم ببین 

تنبلی مث فشار خونه قابل درمان نیست اما قابل کنترله 

حتی اگه لاغری روزی چهل دقیقه پیاده روی تند کن 

و وزن ایده آلتو نگه دار از روغن سیاهدانه هم‌روی رحم ات بمال 

و اینکه اگه پربودت بهم ریخت استروژن رو یه دوره مصرف کن نرتب میشه 

ازه عزیزم ببین  تنبلی مث فشار خونه قابل درمان نیست اما قابل کنترله  حتی اگه لاغری روزی چ ...

مرسی عزیزم⚘⚘⚘