2737
2734
عنوان

برخورد عمه و دخترعمه نامزدم🤷

397 بازدید | 10 پست

من از اول دبیرستان با نامزدم دوست بودم و با دختر عمش تو یه مدرسه بودیم ولی همکلاس نبودیم از وقتی فهمید با پسرداییش دوستم باهام خیلییی بد شد همش تیکه بهم مینداخت پشت سرم فحش میداد خیلی بامن بده. بحث هم داشتیم نمیدونستم که قراره رابطمون جدی بشه حالا با گذشت 6 سال من با دوس پسرم نامزد کردم ولی هنوز با اون عمه و دخترش روبرو نشدم خواهر نامزدم میگه عمه گفته من این دخترو ببینم فلانش میکنم چنانش میکنم ولی تو به دل نگیر اونا کلا تعادل رفتاری ندارن مادردختری.خود نامزدم یبار با دختر عمش لفظی بحث کرده عمه گفته اره اون دختره فلان پرت کرده من جرش میدم😑اون با صدنفر بوده درحالیکه الکی میگه. مادر نامزدمم جوابشو داده گفته هرکاری کرده برا بدست آوردن عشقش بوده عرضشو داره

البته اینارو نامزدم تعریف کرد

ماهم که خونوادش خوبن عمه خانم کاسه داغ تر از آش شده چکار کنم چه برخوردی کنم با این روانی رفت و آمد هم زیاد دارن

❤️خدایا من ایمان دارم به اینکه هرکه دلش هوایی تو شود تو هوایش را داری❤️

اهان

باشه🖐🏻🚶🏼‍♀️

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
هیچی نگو  بذار شوهرتو خانواده ش جوابشو بدن شما متین رفتار کن بیشتر میسوزن

اون که سعی خودمو میکنم ولی من آدم ارومی نیستم میترسم چیزی بگن دعوا بشه حرفای بدی هم میزنن

بنظرم اگه دیدیشون تحویلشون خیلی بگیر گرم احوالپرسی کن نزار فکر گنن از برخوردشون نگرانی سعی کن محبتشون جلب کنی تا ضربه نخوری چون ممکن تو آینده مشکلاتی با خانواده شوهرت داشته باشی ایناهم کاسه داغ تر از آش بشن 

بنظرم اگه دیدیشون تحویلشون خیلی بگیر گرم احوالپرسی کن نزار فکر گنن از برخوردشون نگرانی سعی کن محبتشو ...

مامانم همینو میگه باهاشون خوب باش و ریلکس برخورد کن

اما میترسم ضایعم کنن

2740
شما مشکل جلب توجه داری؟

شما اينجوري فكر كني ارامش بيشتري داري؟

خب همينطور فكر كنين😌

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤