2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نگاه کن من خودم مرغ رو چند نمونه درست میکنم خیلی تنوع داره یا یه غذاهایی میکنم که اطرافم نمیکنن همیشه هم تعریفشو میکنن

خدایا تو همه شرایط دستمو گرفتی این من بودم بنده ی بدی بودم تو خیلی خوبی ..از این به بعد سعی میکنم یه خورده از بدیم کم کنم🙏🙏
2731

استامبولي :سيب زميني نگيني رو تفت بده رنگ بگيره بزازش كنار

پياز داغ و گوشت چرخكرده رو با زردچوبه و زيره و فلفل سياه خوب سرخ كن بعدم برنج از قبل خيس شده رو بهش اضافه كن  ابش كه جمع شد سيب زميني رو هم اضافه كن و هم بزن بزار دم بكشه با سالاد شيرازي و ماست 

كاربري قديميم " zho1==ژوان "بود  اما..... !!!!!!  مهم نيست اين نيز بگذرد
2738
استامبولي :سيب زميني نگيني رو تفت بده رنگ بگيره بزازش كنار  پياز داغ و گوشت چرخكرده رو ب ...

سينه مرغ رو بپز بعدم توي تابه پياز داغ درست كن سينه مرغم ريش ريش كن بهش اضافه كن با يه كم زعفرون و ادويه تفت بده بزار مرغت سرخ بشه اخرشم زرشك رو اصافه و سرخ كن 

جدا برن هم درست كن 

البته من بعضي وقتا مخلوط درست ميكنم همين مواد غير از زرشك روتوي قابلمه اصليم سرخ ميكنم برنج از قبل خيس شده رو اضافه ميكنم ميزارم دم بكشه موقع سرو براش زرشك سرخ ميكنم چون زرشك رو اين توي اين مدل نميشه مخلوط كرد خيلي نرم ميشه 

نه عزیزم شوخی کردم واقعا غذاهام تکراری شده واقعا سخت شده برام غذا درست کردن البته این که گرونیه و مو ...

يتيمچه : پياز داغ گوجه نگيني سيب زميني نگيني و بادمجون نگيني خرد شده بااضافه زردچوبه فلفل سياه و نمك(( گوجه از همه بيشتر بادمجون از همه كمتر)) بزار كاملا بپزه و ابش جمع بشه با نون يا كته بخوريد 

بادمجون ورقه اي سرخ شده بااضافه سيب زميني خلالي سرخ شده و گوجه سرخ شده با سنگك و دوغ

پياز داغ و ادويه بهش برنج از قبل خيس شده اضافه كن وقتي ابش جمع شد لوبيا چيتي ازقبل پخته شده و كمي شويد اضافه و هم بزن بزار دم بكشه با سالاد شيرازي و ماست عاليه