2737
2734

میگن احساسیای شدید زیاد تو کار و زندگیشون پیشرفت نمیکنن....درسته؟

منظورم احساسیه معمولی نیستا

شدید

مثلا میرین بیرون حتی دلش برا بچه های کار، خانومی که پشت موتور شوهرش ممکنه مانتوش بره تو چرخ موتور و بیوفته هم میسوزه....

منظورم تا این حد احساسیه...

کسایی که شوهرشون تا این حد احساسیه، پولدار هم هست؟ شغل خوبی هم داره آیا؟

اینو به من بگین

پیشاپیش ممنون

🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏

ان صلاة تنهى عن الفحشاء والمنكر                                       اگه به کسی در حین عصبانیت توهین کردم واقعا واقعا واقعا واقعا واقعا از ته دل معذرت میخام...هیچی تو دلم نیست فقط زود عصبانی میشم....شرمنده😔

این که احساسی نیس 

این بنظرم یه جور حس دلسوزی و وسواس فکریه

اینستام:                           مطالب آموزشی زیادی اونجا پست کردم میتونید استفاده کنید    من یه قانون جذبی ام.  زندگیم تو مشتمه   قانون زندگی، قانون باورهاست. بزرگان زاده نمیشوند ساخته میشوند💎                               کیمیا برای من به معنای الماسه💎کیمیا یعنی نایاب... یعنی چیزی که دست یافتنی نیست و سخت بدست میاد...باید براش تلاش کرد... خب چیزی هم که سخت بدست بیاد و کمیاب باشه؛ قطعا گرانبهاست!   پس خودمو همیشه تشبیه به یک الماس کردم و تمامه سعی ام اینه که الماس درون وجودمو بیشتر و بیشتر کشف کنم...  این گوهر رو خدا تو وجود همه ما کاشته... پس قدر گوهر زندگیتو بدون دوسته من...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هیچ ربطی نداره

شما همسرتون احساسیه؟

ان صلاة تنهى عن الفحشاء والمنكر                                       اگه به کسی در حین عصبانیت توهین کردم واقعا واقعا واقعا واقعا واقعا از ته دل معذرت میخام...هیچی تو دلم نیست فقط زود عصبانی میشم....شرمنده😔
2728

شوهر من خیلی دلسوزه مثل مواردی که گفتی. حتی گاهی بغض میکنه یا میره تو فکر با دیدن این صحنه‌ها

ولی بی نهایتم قاطع و محکمه. شخصیت جالبی داره.

تو کارشم خیلی موفقه.

بسیار سفر باید تا پخته شود خامی، صوفی نشود صافی تا در نکشد جامی

مردای احساساتی کنترلی روحسشون ندارن بنظرم یه مشکلی پیش میاد آخه مثلا طرف شکست بخوره توکارش بعدمیشینه ناراحتی که شکست خوردم و تمام امکانشم هست طرف احساسی باشه و پولدار بستگی به موقعیت زندگیش وخانوادش داره گرچه مرد احساسی تا ازدواج نکنه پسراحساسیه

تیکرم برای لاغرشدنم تا مهرماه من میتواااانممممممممم به وزن ۶۰ کیلویم برسم میتووووووونم😍😎😘
شوهر من خیلی دلسوزه مثل مواردی که گفتی. حتی گاهی بغض میکنه یا میره تو فکر با دیدن این صحنه‌ها ولی ب ...

قاطع و محکم یعنی چه جوری؟

2738
به نظر من مردی که زیاد احساسی باشه نمیتونه پیشرفت کنه من نامزدم حتی مرغ خورد نمیکرد دلش میسوخت و میگ ...

نه مرغ خورد کردن نه😂😂😂😂

اون فرق داره....مثلا ما یکی هست که ماهی و مرغ و کله پاچه و اینا خیلی حالشو بد میکنه ولی احساسی نیست و فوق العاده تو کارش خوبه و اهل پیشرفته...این ربطی نداره

اره شوهرم برا بچه های تو خیابون گریه میکنه 😔😔😔

وای تو کارشم عالیه 

ی بار تو خیابون منتظر اسنپ بودیم بعد ی خانومی امده بود و التماس میکرد ک ۱۰۰ تومن پول بده وگرنه امشب ابروم میره همون موقعم اسنم امد من سوار شدم و محلش نزاشتم ولی شوهرم داش جیباشو میگشت (پول نقد پیشمون نبود )ی ۶۰ تومن و اینا داد بهش میخواس بره دم عابر بانک و پول برداره واسه این زنه منم حرص میخوردم (اصن ب کسایی ک تو خیابونن کمک نمیکنم )خلاصه سوار ماشین شدیم موقع پیاده شدن با راننده سر ۵۰۰ تومن بحثش شد ...میگفت من بدم میاد کسی بهم حرف زور بزنه ن ب اون کمک کردنش ن ب ۵۰۰ تومن 

تو خونم تا ی شب ناراحت بود ک چرا پول بیشتری تو جیبش نداش ک بده ب زنه 😒😒😒

ادم احساسی درست حسابی ار لحاط اجنماعی دورم زیاده

ینی خیلی احساسی درسته؟

مثلا در این حد که تو دوران خواستگاری جلسه های ۶ یا ۵ اینا حضوری یا تلفنی ساعت ها صحبت کنه با همسرش و بیشتر از ۴۰ بار ابراز احساسات کنه

فدای چشمات بشم

دوست دارم

عاشقتم

قربون دهنت بشم

عیییییی انقد من منطقیمااا خودم حالم بد میشه دارم اینا رو میگم☹☹☹☹☹☹

اره شوهرم برا بچه های تو خیابون گریه میکنه 😔😔😔 وای تو کارشم عالیه  ی بار تو خیابون منتظر ا ...

تو کارش خوبه؟ ینی ببخشید اینو میپرسم شرایط مالی و وضعتون خوبه؟

2706