2737
2734
عنوان

کیا اینجا سی یا بالاترن تا حالا ازدواج نکردن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 6405 بازدید | 347 پست
خانواده گیر نمیدن چرا ازدواج نمیکنی و ازین حرفا؟

گیر میدادن ک هم سنات بچه دارن ولی من توجهی ندارم اونام.شرایط رو میبینن دیگه چیزی نمیگن

زِندِگی میچَرخِه عینِ تاس،اِمروز حُکم میکُنی،فَردا اِلتماس
پس چطوری به دست میاد? تا تو خونه خودت نری مستقل نمیشی

بستگی به نگاه خانواده هم داره ولی بعد از یه سنی دختر یا پسر میتونن انتخاب کنن و جدا زندگی کنن ...جدا زندگی کردن لزوما دلیل به بد بودن یه خانم مجرد نیست عزیزم...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

از کجا باهاشون دوست میشی

دوست نشدم هنوز اما یا تو نت یا بیرون پیش میاد که کسی بخواد باهام باشه 

راستی می دونستین که تو زندگیتون تا زمانی که یه چیزی براتون خیلی مهمه از همون موضوع ضربه می خورین؟ تا زمانی که آرزویی فکرتونو درگیر کرده و درموردش ترس و خوشحالی زیاد دارین اون آرزو برآورده نمیشه؟ می دونستید تو این دنیا هیچی از هیچی نباید براتون مهم باشه جز      خـــــدا؟ می دونستین یا نه؟ حالا بدونین یاد بگیرین که بدونین ... 
2728
مجرد یعنی تنها ؟ یا دوستی؟

تنها عزیزم 

من خیلی دلم گرفته اگه ی وقت ناراحتتون میکنم ببخشید بذارید ب پای اینهمه بدبختیام. من دارم میرم از نی نی سایت یادم نمیره مهربونی و دلسوزی خیلیاتونو. باشما تنهاییام پر شد. اگه یادم بودین دعا کنین با خبر خوش برگردمو. بگم من رسیدم به آرامش. عاشقتونم
بستگی به نگاه خانواده هم داره ولی بعد از یه سنی دختر یا پسر میتونن انتخاب کنن و جدا زندگی کنن ...جدا ...

عزیزم با این شرایط,اقتصادی و حقوق های کم جدا زندگی کردن کلی پول میخواد.وگرنه کی بدش میاد.

گیر میدادن ک هم سنات بچه دارن ولی من توجهی ندارم اونام.شرایط رو میبینن دیگه چیزی نمیگن

اره واقعا شرایط اقتصادی افتضاح شده ، هر چی میدوییم بازم کم میاریم😞😞

خدا عاقبت ما جوونا رو بخیر کنه

تنهایی رو ترجیح میدهم به تن هایی که روح شان با دیگری ست ... تنهایی تقدیر من نیست ، ترجیح من است ! لطفا اگر نظر مخالف منو داری و میخوای جنجال به پا کنی ریپلای نکن 🙏 هر گونه توهینی گزارش زده میشه .
2738
اره واقعا شرایط اقتصادی افتضاح شده ، هر چی میدوییم بازم کم میاریم😞😞 خدا عاقبت ما جوونا رو بخیر کن ...

ب خاطر همین اصلا دیگه بهش فکر نمیکنم

زِندِگی میچَرخِه عینِ تاس،اِمروز حُکم میکُنی،فَردا اِلتماس
هر کسی دوست داره سر و سامون بگیره

تا حدودی

چون خیلیا دوس ندارن ازدواج کنن!!!

شما بودی اون سری با من بحث کردیم ، من شما رو با شرلوک هولمز اشتباه گرفتم😅

تنهایی رو ترجیح میدهم به تن هایی که روح شان با دیگری ست ... تنهایی تقدیر من نیست ، ترجیح من است ! لطفا اگر نظر مخالف منو داری و میخوای جنجال به پا کنی ریپلای نکن 🙏 هر گونه توهینی گزارش زده میشه .
2706