2733
2739
عنوان

خستم....دلشکسته ام.....

185 بازدید | 31 پست

شوهرم از قبل بچه داره. ۵شنبه جمعه ها حواسش فقط ب بچشه. من جمعه شبها با التماس میگم بریم بیرون...اونم باکلی ناز و منت شاید قبول کنه....   خیلی دلنو میشکنه منک انقدر قانع هستم هردفعه مثل بچه ها تهدیدم میکنه میگ فقط انقدر پول دارم.خریدنداریما......منم هرسری باهاش بحثم شده و گفتم لطفا مثل بچهها تهدیدم نکن ...من تاحالا جیخاستم..خیلی بهم برمیخوره.... هرهفته باید باخواهش راضیش کنم بریم بیرون اونم اینطوری میکنه ومنم قهرمیکنم...‌     امروز برای بار ۲۰ ام گفت انقدر پول داریم اخه خیلی سخته و فلانه و.... بهش گفتم بریم محلمون بچرخیم خیلی دلم تنگ شده. محل خودم.   اونم ایطوری گفت زد تو ذوقم...    بعدم گفت بیرون رفتنمکن خیلی واسم عذابه.😥    

دلم خیلی شکسته..... واس بجه خودش وقت میزاره اما من نه...اونوقت میگ عذابه.... الانم گفت میخوای اماده شو اما من گفتم نه خودم بعدا میرم.ازخداخاسته گفت باشع.   دارم کلی اشک میریزم....میخام بهش بگم منم از بیرون رفتن باتو حالم بهم میخوره عوضی!   هیچوقت نمیخام باهات برم بیرون میفهمی.....    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

شما هم ازدواج دومته؟خب شرایط ی مردی که از قبل بچه داره همینه متاسفانه سعی کن زمانی که بچه پیشش نیس برنامه بیرون بذار نمیخواد هزینه کنین همین غذای خونتونو ببرید بیرون که حال و هواتون عوض شه.

همین که بتونی خودت باشی کافیه...😉
2740
نظرم اینه که حداقل شوهرت نمیبرتت تفریح خودت با دوستات برنامه تفریحی بریز و برو

من شوهرم مخالف با دوستام برم بیرون وگرنه اگه اوکی بود که خیلی عالی میشد

الان اومد حالت مسخره گفت عریزم نمیخای بری بیرون؟  گفتم نه من حالم بهم میخوره باتو بیام بیرون....التماسم کنی نمیام.

و رفت....   بجهها خیلی  منو خورد کرده.....هنیشه همیشه بزور باید ببرمش بیرون بامنت...😔میخام بهش درسی بدم ک حظ کنه

دوستی ندارم.... اینا خیلی حرف درمیارن... فوقش بتونم با مادرم برم

کسی که خودش نمیاد بیرون پس نباید حرفی هم در بیاره ،با مادر یا فامیل و هر کسی که بتونی برو تا فر نکنه منتظر اون میمونی تا برات تفریحی بوجود بیاره

‎متاسفانه یه عده هنوز نمیدونن‎ احترامی ک بهشون میذاري از ‎شخصیت خودته نه کمالات اونا!
بله...با۱۱ سال فاصله سنی.  

اوکی .ان شالله درست بشه حتما برای خودت ی برنامه بریز تو ای ن جور وقتها .مثلا من خودم اشپزی میکنم کارای هنری کتاب خوندن بافندگی و....

کسی که خودش نمیاد بیرون پس نباید حرفی هم در بیاره ،با مادر یا فامیل و هر کسی که بتونی برو تا فر نکنه ...

خواهر و دوست ندارم.... فقط میتونم‌با مادرم برم... راهمونم از هم فاصله داره.مادرم بالاست ما پایین 

2706