2733
2734
عنوان

هدیه مادر بزرگ همسرم به من😍+عکس

16235 بازدید | 251 پست

بچه ها خیلی ذوق زدم 

گفتم شادیمو با شما شریک شم. 

من عاشق چیزای قدیمیم حتی اگه یه بشقاب کوچیکم باشه خیلی برام ارزشمنده

حالا من که درگیر جهیزیه خریدنم ایشون

فرش دست بافت خودشو که سال ها تو خونش پهن بوده و چهل پنجاه سال پیش خواهر شوهرش براش بافته رو هدیه داد به بنده

منم با اینکه کوچیکه و کل خونمو پر نمیکنه دیگه فرش نمیخرم و همینو میندازم وسط و دورش مبل میچینم

شما چقد برای هدیه هایی که بهتون میدن ارزش قائل میشید؟ 

من خودم هرکی هرچی برام میگیره حتما یکی دو بارم شده جلوی چشمش ازش استفاده میکنم تا خوشحالش کنم حتی چیزایی که برام مناسب نباشه یا با سلیقم جور در نیاد. به خاطر احترام و قدر دانی ازشون. 

دیدم که یه عده مخصوصا خانواده شوهرشون هرچی میخرن براشون پرت میکنن تو کمد و میگن زشته و استفاده نمیکنن. 

نظرتون چیه؟ 

تو اکثر تاپیکام سعی میکنم اگه چیزی بلدم یادتون بدم یا چیزای خوب رو باهم فرهنگ سازی کنیم باید دست به دست هم بدیم و همدیگرو آگاه کنیم.ما زنیم. از ما قوی تر فقط خداست. راستی اگر قابل دونستید اینستا فالوم کنید shaghayegh_pourahmadi@

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من هرچی خریدن استفاده کردم و میکنم.. چرا پرت کنم.. ماباهم خوبیم.. 

😍ما قدبلندا واژه ای به نام "این" نداریم چون از  ارتفاعی که ما نگاه میکنیم همه چی "اونه"😍😁آقایوننننننن داداشام،گوفته باشم،اینجه باس ماس.. یعنی کلش باس ماس. این تاپیک  و اون تاپیک لایک و کامنت ماس ماس.یعنی سااایت کلوهومش ماس ماس.. آبجیا فدا مدا  
2728
2740

دستش درد نکنه ان شاالله دستش سبک باشه و خوشبخت بشی عزیزم.بهترین کار ممکنو میکنی دل مامان بزگ هم شاد میشه

خدایا من یه مادر غریبم ... تو تنهاییم تورو دارم نذار ازت ناامید بشم😔💔شفای آیدینم رو میخوام😭😭😭

عکسشو بده.  خوشبحالتون با مادربزرگ مهربون

صَد سال سَفَر کَردَم. 😍 عاشِک نَشُدَم . 😇 یه باره تَرا دیدم دیوانَه شدم   😢    بی تَرا ساهَتی ✨.  ساهَتی دل نَبی راحَت💫.  نیست منی لونتا 😢لونتا کَندَگِ حاجت.  کَندَگ حاجت ✨❤️ دل تَرا داته داتَه بَندر آزاتا 😢✨ تو بلِه دلبر.  دلبر نَههِ مَنی یاتا😢😪⚡️❤️

منم هرکی هدیه ای بهم میده خوشحال میشم هرچی باشه

کلا هم هدیه دادن رو دوست دارم هم هدیه گرفتن 

منتها خجالت میکشم جلو خودشون ازش استفاده کنم میترسم بگن نداشت یا....

....بزرگترین خواسته ام از خدا اینه ک ب عشق مهربونم برسم😍 😘 میشه همین الان ک امضامو خوندی بگی خدایا مشکلشو حل کن هممممممممین برام کافیه😍😘