2733
2734
عنوان

عزیزانی که با رحم کج باردار شده اند لطفا کمکم کنین+عکس رنگی رحم

| مشاهده متن کامل بحث + 16833 بازدید | 93 پست
ممنونم عزیزم، انشاالله خدابه تو هم بچه ی سالم و صالح بده، رژیم گرم بگیر خوراکیهای سرد رو حذف کن، بله ...

مرسی عزیزم خیلی ممنونم 

فقط به   خدای مهربونمون     اعتماد کن و به ائمه متوسل شو برات ناممکن هارو ممکن میکنن❤❤خداااااجونمممم❤میشه دستای منم مث دوستای نی نی سایتم پرکنی میدونم که ناامیدم نمیکنی از امشب امیدم هیییچ احدی نیست فقط امید به رحمتت دارم .پس تنهام نذار   .من تجربه تلخ حاملگی خارج رحم دارم دعا کنید بارداری بعدیم سالم باشه 😢😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام،خوب هستین،منم شماره اون خانم مامارومیخواستم،۷ساله بچه دارنیمشیم

سلام عزیزم خوبی؟ شما کجا زندگی میکنی؟۰۹۱۸۶۶۲۴۲۹۵

یه روز یه گدا بوده که دونفر بودن هرروز بهش سر میزدن یکیشون هر روز بهش یه لگد میزد و یکیشون هرروز بهش پول میداد، یه مدت این دو نفر پیداشون نمیشه اونیکه لگده رو میزد شد آدم خوبه و اونیکه پول میداد بهش شد آدم بده چون چند وقت پیداشون نبود که بهش لگد بزنن یا پول بدن، مراقب باشین بیش از اندازه خوب نباشین چون یه روز نبودن خوبیتون یا کم شدن خوبیتون باعث بد دیده شدنتون میشه، ✓/// از طرف یه احمق که همیشه خوب بوده و ساده از بس بلا سرم اومده دیگه از خودم بیزارممممم بخاطر کودن بودنم و سادگیم، انشاالله یه روزی میاد میبینم که حقم گرفته شده و میام اینجا مینویسم🖤😭
2731
سونوی اول خیلی دنبال جنین گشت و خیلی اون دستگاهشو فشار داد تا پیداش کرد  گفت رحمت عقبه و برای ه ...

عزیزم بعد بارداری کمر درد دارین یا فقط زمان بارداری و اینکه کیستتون چه نوعیه؟

سلام عزیزم خوبی؟ شما کجا زندگی میکنی؟۰۹۱۸۶۶۲۴۲۹۵

عزیزم کجی رحمتون از بچگی اینجوربود یا بعد ها اینجور شد؟قبل عکس رنگی  سونو کردین که ببینید رحمتون چطوره ممنون میشم جوابمو بدید؟

2738
عزیزم کجی رحمتون از بچگی اینجوربود یا بعد ها اینجور شد؟قبل عکس رنگی  سونو کردین که ببینید رحمتو ...

سلام عزیزم خوبی؟ ببخشید دیر جوابتون رو دادم، قبلش اصلا متوجه کجی رحمم نشده بودم بعداز عکس رنگی متوجه شدم، درد لگن و اینا فقط موقع قاعدگی خیلی شدید داشتم که مال کجی رحم نبود

یه روز یه گدا بوده که دونفر بودن هرروز بهش سر میزدن یکیشون هر روز بهش یه لگد میزد و یکیشون هرروز بهش پول میداد، یه مدت این دو نفر پیداشون نمیشه اونیکه لگده رو میزد شد آدم خوبه و اونیکه پول میداد بهش شد آدم بده چون چند وقت پیداشون نبود که بهش لگد بزنن یا پول بدن، مراقب باشین بیش از اندازه خوب نباشین چون یه روز نبودن خوبیتون یا کم شدن خوبیتون باعث بد دیده شدنتون میشه، ✓/// از طرف یه احمق که همیشه خوب بوده و ساده از بس بلا سرم اومده دیگه از خودم بیزارممممم بخاطر کودن بودنم و سادگیم، انشاالله یه روزی میاد میبینم که حقم گرفته شده و میام اینجا مینویسم🖤😭

سلام عزیزم

منم عکس رنگیم مثل تو هست، رحمم متمایل به راست هست

هفت ماهه اقدامم ولی هنوز نتیجه ای نگرفتیم

این ماه عکس رنگی گرفتم نرمال بود آزمایش اسپرم همسرم هم نرمال بود

آیا رحم کج مشکلی نداره؟ تو چجوری باردار شدی میشه ب منم کمک کنی😔❤️

سلام عزیزم خوبی شما 

گلم تاپیک شما رو تو سرچ پیدا کردم دیدم سال جدید هم تاپیک گذاشتی؟

نوشته بودی رحمم کج هست  شما باردار شدی؟

من رفتم عکس‌رنگی رحمم کج هست یکسال و نیم اقدامم 

همش فکر میکنم سر همینه باردار نشدم 

هیچ جراحی و اینا هم براش وجود نداره

دارم دیوونه میشم شما چیکار کردی باردار شدی 

کی باردار شدی 

بله عزیزم الان بچه م هفت ماهه س انشاالله نصیب شما و همه ی منتظرا بشه

عزیزم چه اقدامی برای تخمدان هات کردی؟منم مشکلم دقیقامثل شماست همه چیزاوکی ولی نمیشه مامامحلی معاینه کرد گفت رحمت به سمت چپ کج شده یکم تخمدانام ضعیفه داروکه میدم دوتافولیکول خوب دارم زمان سونوامانمیشه ۳ساله درگیرم

سلام عزیزم خوبی شما  گلم تاپیک شما رو تو سرچ پیدا کردم دیدم سال جدید هم تاپیک گذاشتی؟ نوشته ب ...

سلام خواهرگلم خوبی الان پیامت رو دیدم، بله من باردارشدم و الان بچه ی دومم رو باردارم، انشاالله که خدا قسمتت کنه دامنت سبز بشه و مشکلت حل بشه، رحم کج هیچچچ تاثیری روی بارداری نداره، من بچه ی دومم ناخواسته بود، غیر از کج بودن رحم چه مشکل دیگه ای داری؟ من تنبلی تخمدان داشتم که با دارو و ورزش و رژیم غذایی حل شد

2706